Dny Marianne 2024

Dny Marianne 2024 probíhají od 13. do 16. září 2024 ve všech zapojených obchodech po celé ČR a SR. Na této stránce naleznete tipy na nejlepší akce a slevy, na které se v rámci letošních Dní Marianne můžete těšit v Česku i na Slovensku.

Během Dní Marianne ušetříte ve více než 2200 obchodech. K dispozici je přes 350 nabídek, ve kterých najdete slevy až 50 % a skvělé dárky k nákupům.

Dny Marianne 2024

Dny Marianne 2024 nabízí až 50 % slevy do více než 2200 obchodů a e-shopů s módou, kosmetikou, službami a doplňky pro váš domov.

Všechny Marianne slevové kupony koupíte v mobilní aplikaci Dny Marianne, případně si je pořídíte společně se zářijovým vydáním časopisu Marianne nebo Marianne Bydlení.

Tipy na nejlepší akce a slevy Dny Marianne 2024

Zde naleznete naše tipy na nejlepší akce a slevy v rámci Dnů Marianne 2023. Akce a slevy budeme postupně přidávat a aktualizovat.

  • BonamiSleva 20 % na celý nákup. Neplatí na vybrané a již zlevněné zboží.
  • BENU – díky exkluzivním kupónům můžete ušetřit na produktech až 25 %!
  • Spíme.czSleva 20 % na všechny matrace a anatomické polštáře + dárek ke každé matraci – paměťový polštář.
  • TESCOMASleva 20 % při nákupu nad 699 Kč.
  • DouglasSleva 20 % + dárky
  • TrenýrkárnaSleva 30 % na vše
Hodnocení:
[Celkem: 66 Průměr: 4.9]
Dny Marianne 2024 slevové kupony - Tipy na nejlepší akce a slevy

Dny Marianne 2024 slevové kupony

Dny Marianne 2024 slevové kupony můžete získat třemi způsoby:

  1. Stáhněte si aplikaci Dny Marianne a zakupte si v ní elektronické kupony. Barevně jsou zvýrazněny ty nejvýhodnější nabídky (označeny jsou jako Zlaté kupony).
  2. Slevové kupony ve webové aplikaci – Zde si můžete zakoupit elektronické kupony za 110.
  3. Kuponové knížky plné skvělých nabídek jsou součástí zářijového vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení a nově i Marianne Venkov a styl.

Zlaté kupony jsou nabídky se slevou, která je buď nadstandardní, nebo se vztahuje na produkty a zboží, které běžně zlevněné nebývají.

Marianne slevové kupony pro ČR nelze využít v SR a naopak, a to ani v případě, že jde o stejnou značku a nabídku. Jednotlivé kupony pak ukážete v kamenném obchodu nebo kód z nich zadáte v košíku e-shopu.

Minulé akce a slevy Dny Marianne 2023

Zde je přehled nejlepších minulých akcí a slev v rámci Dnů Marianne 2023.

Tipy na další akce a slevy

Kromě akce Dny Marianne můžete ušetřit mnoho peněz aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží a služeb. Níže naleznete naše tipy na nejlepší slevové kódy, akce a slevy:

Další tipy na nejlepší akce a slevy naleznete na této stránce.

Nejlepší akce, slevy a slevové kódy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 16/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart