Dny Marianne 2023

Dny Marianne probíhají od 16. do 18. září 2022 ve všech zapojených obchodech po celé ČR a SR. Na této stránce naleznete tipy na nejlepší akce a slevy, na které se v rámci letošních Dní Marianne můžete těšit v Česku i na Slovensku.

Dny Marianne 2023

Dny Marianne 2022 nabízí až 50 % slevy do více než 3600 obchodů a e-shopů s módou, kosmetikou, službami a doplňky pro váš domov. Všechny Marianne slevové kupony koupíte v mobilní aplikaci Dny Marianne, případně si je pořídíte společně se zářijovým vydáním časopisu Marianne nebo Marianne Bydlení.

Dny Marianne 2023 slevové kupony

Dny Marianne 2023 slevové kupony můžete získat třemi způsoby:

  1. Stáhněte si aplikaci Dny Marianne a zakupte si v ní elektronické kupony. Barevně jsou zvýrazněny ty nejvýhodnější nabídky (označeny jsou jako Zlaté kupony).
  2. Slevové kupony ve webové aplikaci – Zde si můžete zakoupit elektronické kupony za 110.
  3. Kuponové knížky plné skvělých nabídek jsou součástí zářijových vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení.

Zlaté kupony jsou nabídky se slevou, která je buď nadstandardní, nebo se vztahuje na produkty a zboží, které běžně zlevněné nebývají.

Marianne slevové kupony pro ČR nelze využít v SR a naopak, a to ani v případě, že jde o stejnou značku a nabídku. Jednotlivé kupony pak ukážete v kamenném obchodu nebo kód z nich zadáte v košíku e-shopu.

Tipy na nejlepší akce a slevy Dny Marianne 2023

Zde naleznete tipy na nejlepší akce a slevy v rámci Dnů Marianne 2023:

Tipy na další akce a slevy

Kromě akce Dny Marianne můžete ušetřit mnoho peněz aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží a služeb. Slevové kupóny lze například použít na:

Další tipy na nejlepší akce a slevy naleznete na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Hodnocení:
[Celkem: 63 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 04/01/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart