Dny Marianne 2023

Dny Marianne 2023 probíhají od 15. do 17. září 2023 ve všech zapojených obchodech po celé ČR a SR. Na této stránce naleznete tipy na nejlepší akce a slevy, na které se v rámci letošních Dní Marianne můžete těšit v Česku i na Slovensku.

Během Dní Marianne ušetříte ve více než 2200 obchodech. K dispozici je přes 350 nabídek, ve kterých najdete slevy až 50 % a skvělé dárky k nákupům.

Dny Marianne 2023

Dny Marianne 2023 nabízí až 50 % slevy do více než 2200 obchodů a e-shopů s módou, kosmetikou, službami a doplňky pro váš domov.

Všechny Marianne slevové kupony koupíte v mobilní aplikaci Dny Marianne, případně si je pořídíte společně se zářijovým vydáním časopisu Marianne nebo Marianne Bydlení.

Dny Marianne 2023 slevové kupony

Dny Marianne 2023 slevové kupony můžete získat třemi způsoby:

  1. Stáhněte si aplikaci Dny Marianne a zakupte si v ní elektronické kupony. Barevně jsou zvýrazněny ty nejvýhodnější nabídky (označeny jsou jako Zlaté kupony).
  2. Slevové kupony ve webové aplikaci – Zde si můžete zakoupit elektronické kupony za 110.
  3. Kuponové knížky plné skvělých nabídek jsou součástí dubnového vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení a nově i Marianne Venkov a styl.

Zlaté kupony jsou nabídky se slevou, která je buď nadstandardní, nebo se vztahuje na produkty a zboží, které běžně zlevněné nebývají.

Marianne slevové kupony pro ČR nelze využít v SR a naopak, a to ani v případě, že jde o stejnou značku a nabídku. Jednotlivé kupony pak ukážete v kamenném obchodu nebo kód z nich zadáte v košíku e-shopu.

Tipy na nejlepší akce a slevy Dny Marianne 2023

Zde naleznete naše tipy na nejlepší akce a slevy v rámci Dnů Marianne 2023. Akce a slevy budeme postupně přidávat a aktualizovat.

Hodnocení:
[Celkem: 66 Průměr: 4.9]

Tipy na další akce a slevy

Kromě akce Dny Marianne můžete ušetřit mnoho peněz aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží a služeb. Níže naleznete naše tipy na nejlepší slevové kódy, akce a slevy:

Další tipy na nejlepší akce a slevy naleznete na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Minulé akce a slevy Dny Marianne 2023

Zde je přehled nejlepších minulých akcí a slev v rámci Dnů Marianne 2023.

Petr Marek

Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 15/09/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart