Portu referenční kód – 3 měsíce investování zdarma

Portu referenční kód 2024: Portu referenční kód Vám umožní 3 měsíce investování zdarma na české investiční platformě Portu.cz. Tato nabídka je skvělou příležitostí pro nové klienty, kteří chtějí vyzkoušet investování na české investiční platformě Portu.cz.

Jak použít Portu referenční kód a získat 3 měsíce investování zdarma?

 1. Při registraci na Portu.cz vyplňte tento Portu referenční kód do pole Váš referenční kód.
 2. Zainvestujte alespoň 1000,- Kč a nerealizujte výběr prostředků po dobu 6 měsíců od provedení prvního vkladu.
 3. Při splnění těchto podmínek získáte 3 měsíce investování zdarma.

Plánujete-li začít investovat na české on-line investiční platformě Portu.cz tak se Vám bude hodit při založení účtu zvací odkaz (Portu referenční kód). Pokud se zaregistrujete pomocí níže uvedeného zvacího odkazu (Portu referenčního kódu) obdržíte 90 dnů investování zdarma. Po tuto dobu Vám nebudou účtovány správcovské poplatky a budete mít tzv. bezplatné období, které začíná dnem zainvestování prvního vkladu.

Hodnocení:
[Celkem: 239 Průměr: 5]

Portu referenční kód

Portu referenční kód: Pokud se zaregistrujete na Portu prostřednictvím unikátního URL zvacího odkazu nebo referenčního kódu, můžete získat bonus 3 měsíců investování zdarma. Tato speciální akce je dostupná pouze novým klientům a zahrnuje období bezplatného investování bez účtování správcovských poplatků.

Bezplatné období začíná dnem, kdy provedete svůj první vklad a peníze jsou připsány na váš účet Portu. Během těchto 90 dnů můžete investovat a využívat všechny funkce platformy bez jakýchkoli poplatků. To znamená, že veškeré zisky, které v této době dosáhnete, si můžete ponechat v plné výši.

Portu referenční kód - 3 měsíce investování zdarma

Podmínky použití referenčního kódu Portu

Podmínky použití Portu referenčního kódu. Abyste měli nárok na odměnu 3 měsíců investování zdarma na platformě Portu.cz tak musíte splnit následující podmínky:

 • Musíte být fyzickou osobou, která nemá a dosud nikdy neměla otevřený účet u Portu.
 • Musíte použít zvací URL odkaz k provedení registrace v aplikaci Portu nebo musíte při registraci vyplnit referenční kód do pole Váš referenční kód.
 • Musíte zainvestovat alespoň 1000,- Kč a nerealizovat výběr prostředků po dobu 6 měsíců od provedení prvního vkladu.

Více informací o pravidlech programu naleznete zde na stránkách Portu.

Portu recenze a zkušenosti

Portu recenze: Naše zkušenost s českou investiční platformou Portu je velmi pozitivní. Na platformě investujeme již od roku 2019. Líbí se nám bohatá nabídka ETF, nízký poplatek, slevový program a jednoduchá obsluha přehledné webové a mobilní aplikace.

Po vyplnění investičního dotazníku nám bylo umožněno založení nejrizikovějšího Portu portfolia s rizikovým profilem 10. V současné době máme v tomto portfoliu přes 138 000 Kč. Naše pravidelná investice je 5 000 Kč (měsíc), občas do portfolia pošleme i větší částku.

Na obrázku níže můžete vidět naše Portu portfolio – rizikový profil 10 (stav k červenci 2023). Aktuální výnos našeho Portu portfolia je přes 9 000 Kč.

Investiční platforma Portu je dobrou volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Platforma je vhodná pro pravidelné a dlouhodobé investování (10 a více let). Důležité je ale rozumět rizikům investování na kapitálových trzích. Nejvhodnější je investovat tolik peněz o kolik můžete přijít, aniž by to ovlivnilo vaši životní úroveň. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích.

Portu recenze (2024)

Portu.cz recenze a zkušenosti - moderní způsob investování do ETF

Další investiční produkty od Portu:

Co je Portu?

Portu (Portu.cz) je česká on-line investiční platforma, která investuje do portfolií pasivně řízených burzovně obchodovaných cenných papírů ETF. Portu vzniklo ve středoevropské investiční skupině WOOD & Company a podléhá dohledu České národní banky. Tato skupina je největším obchodníkem na pražské burze, má 25 let zkušeností a drží široké licence k poskytování investičních a dalších finančních služeb.

Platforma Portu funguje jako tzv. robo advisor (automatizovaný poskytovatel robotické správy financí). Jde o kombinaci algoritmické správy financí s tradiční formou osobního investičního poradenství zahrnující přítomnost lidských portfolio manažerů. (zdroj)

Poté co klient vyplní investiční dotazník tak je mu nabídnut odpovídající rizikový profil, který odpovídá jeho znalostem a finančním cílům. Minimální výše investice činí 1 000 Kč a poplatek za službu je ve výši 1 % ročně z peněz pod správou.

Slevový program Portu

V rámci slevového programu nabízí Portu slevu až 40 % na poplatku za správu svých dlouhodobých investic. U každého Portu portfolia nebo vlastní strategie je možnost nastavit tzv. fixované období, se kterým je spojena sleva na poplatku.

Fixované období je časový horizont, po který plánujete nechat své peníze pracovat a nevybírat je. Své portfolio nebo strategii si můžete zafixovat na jedno z následujících období a čerpat tak odpovídající slevu na poplatku. Více informací o slevovém programu naleznete zde na stránkách Portu.

Délka fixovaného obdobíSleva na poplatku
5 let20 %
7 let25 %
10 let30 %
15 let40 %
Zdroj: Portu.cz

Další doporučené platformy pro investování

Kromě Portu doporučujeme také následující investiční platformy:

FONDEE Investování do akcií a ETF

Skvělá česká investiční platforma.

UPVEST Investování do nemovitostí

Dobrá česká investiční platforma, na které lze investovat do nemovitostí.

Fondee.cz

Český startup Fondee mění způsob, jak lidé uvažují o investicích. Funguje jako online služba pro jednoduché investování do fondů akcií a dluhopisů. Pomáhá zejména těm, kterým leží peníze na běžných účtech a hledají snadnou a efektivní cestu jejich zhodnocení. Fondee pro ně zprostředkuje investice do fondů sdružujících akcie a dluhopisy. Registrace probíhá online, klient si jen vybere typ portfolia a zbytek už je bez starostí.

Projekt v roce 2017 založili Eva a Honza Hlavsovi, kteří získali zkušenosti ve financích v londýnské City a pochopili, že investice nejsou žádná věda a mohou být dostupné pro každého. V roce 2021 získali pro svůj startup milion eur od skupiny soukromých investorů a J&T Banky, která se  zároveň stala brokerem platformy. Od ledna 2022 Fondee působí také na Slovensku.

Doporučené knihy o investování

Pokud plánujete začít investovat tak se Vám bude hodit náš výběr nejlepších knih o investování. Ať už jste amatérský investor nebo finanční profesionál, který se snaží vylepšit své investiční portfolio, dobrá kniha o investování vám pomůže dělat správná investiční rozhodnutí. Na našem seznamu nejlepších knih o investování naleznete celosvětové bestsellery ze světa investic.

5 nejlepších knih o investování (2024) – Jak začít investovat?

Upozornění: Všechny informace na tomto webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autoři tohoto článku nejsou finančními poradci, neposkytují finanční poradenství a uvedené informace nejsou investičním doporučením. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích.

Některé odkazy v tomto článku mohou být předmětem affiliate marketingu. Více informací naleznete zde.

Portu referenčný kód

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 31/03/2024 autorem Lenka Svobodová

9.5 Celkové hodnocení
Recenze Portu.cz

Investiční platforma Portu je dobrou volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Platforma je vhodná pro pravidelné a dlouhodobé investování (10 a více let). Důležité je ale rozumět rizikům investování na kapitálových trzích.

9.5Hodnocení
Celkové hodnocení
9.5
10Hodnocení uživatelů
Celkové hodnocení
10
KLADY
 • Nízký poplatek (1 %)
 • Slevový program
 • Investiční platforma pro začátečníky i pokročilé
 • Přehledné rozhraní webové aplikace
 • Dětský účet
 • Portu Gallery
ZÁPORY
 • Absence samostatné mobilní aplikace
 • Obchodní den jednou týdně (nákup a prodej instrumentů)
Přidat recenzi  |  Přečíst recenze a komentáře
Portu referenční kód – 3 měsíce investování zdarma
Portu referenční kód – 3 měsíce investování zdarma
13 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
 1. Odpovědět
  Martina Zlámalová 02/04/2021 v 21:39

  Dobrý den, moc děkuji za referenční kód, fungoval bez problému. Martina

 2. Děkuji za referenční kód.

 3. Referenční kód mi fungoval v pohodě, děkuji za jeho poskytnutí. Jan

 4. Moc díky za referenční kód na Portu. Přeji pěkný den

 5. Referenční kód na Portu mi fungoval bez problémů. Děkuji

 6. Moc děkuji za kód. Už dlouho plánuji vyzkoušet Portu, tato sleva už mě k tomu konečně donutila 🙂 O této platformě jsem četl spoustu dobrých věcí.

 7. […] on-line investiční platformě Portu.cz tak se Vám bude hodit níže uvedený odkaz s referenčním kódem. Po zadání referenčního kódu při založení účtu obdržíte 90 dnů investování […]

 8. Celkové hodnocení
  100

  Děkuji za kód. Jana

  Přínosné(3) Nepřínosné(0)You have already voted this
 9. […] na české on-line investiční platformě Portu.cz tak se Vám bude hodit při založení účtu referenční kód. Pokud se zaregistrujete pomocí níže uvedeného referenčního kódu obdržíte 90 dnů […]

 10. Celkové hodnocení
  100

  Děkuji za podrobnou recenzi a zvací odkaz. Lucie H.

  Přínosné(2) Nepřínosné(0)You have already voted this
 11. […] on-line investiční platformě Portu.cz, tak se Vám bude hodit níže uvedený odkaz (Portu referenční kód). Po zadání referenčního kódu při založení účtu obdržíte 90 dnů investování […]

 12. Celkové hodnocení
  100

  Moc děkuji za portu referenční kód. 3 měsíce investování zdarma se velmi hodí 🙂

  Přínosné(1) Nepřínosné(0)You have already voted this

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart