Portu.cz dárkový poukaz – ideální dárek pro každou příležitost

Portu.cz dárkový poukaz
Portu.cz dárkový poukaz – ideální dárek pro každou příležitost
Portu.cz dárkový poukaz – ideální dárek pro každou příležitost

Hledáte dobrý dárek, který se hodí pro každou příležitost? Portu dárkový poukaz je skvělý dárek, který se hodí k Vánocům, narozeninám a k jiným příležitostem. Jde o výbornou alternativu darování peněz v obálce.

Portu.cz dárkový poukaz

Portu dárkový poukaz na chytrou investici je originální dárek, který obdarovaného potěší a zároveň nastartuje nebo urychlí zhodnocování jeho peněz pro budoucnost.

Obdarovaný může investované peníze použít v budoucnu třeba na cestování, koupi domu (bytu), auta nebo na přilepšení v důchodu. Je to ideální dárek jak pro nové investory, kteří s investováním teprve začínají tak pro zkušené investory, kteří již mají účet na Portu založen.

Portu.cz dárkový poukaz

Jak koupit Portu dárkový poukaz?

Portu dárkový poukaz lze koupit zde v záložce Naše nabídka/Dárkové poukazy. Poukaz lze zakoupit i když ještě nemáte svůj účet u Portu. Při výběru vyberete požadovanou hodnotu dárkového poukazu a vyplníte vaše jméno a email. Na email poté dorazí podrobné instrukce, jak dárkový poukaz uhradit a jak darovat nabitý poukaz s unikátním kódem. Pokud nejste přihlášeni na Portu, tak nesmí souhrnná hodnota vašich dárkových poukazů překročit 25 tisíc korun. Pro zaregistrované klienty Portu žádné limity neplatí.

V případě, že jste již klientem Portu, tak se k dárkovým poukazům dostanete v záložce Dárky a Výhody, kde vyberete možnost Dárkové poukazy. V této sekci naleznete všechny informace jak poukazy objednat, uhradit a darovat.

Portu.cz dárkový poukaz volba částky
Volba částky dárkového poukazu Portu

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak koupit Portu dárkový poukaz?

Portu dárkový poukaz lze koupit zde v záložce Naše nabídka/Dárkové poukazy. Poukaz lze zakoupit i když ještě nemáte svůj účet u Portu. V případě, že jste již klientem Portu, tak se k dárkovým poukazům dostanete v záložce Dárky a Výhody, kde vyberete možnost Dárkové poukazy.

Pro koho je dárkový poukaz Portu určen?

Dárkový poukaz Portu je skvělým dárkem pro každého. Obdarovaný může investované peníze použít v budoucnu třeba na cestování, koupi domu (bytu), auta nebo na přilepšení v důchodu.

Lze dárkový poukaz koupit i když nejsem klientem Portu?

Ano, dárkový poukaz lze koupit i když nejste klientem Portu. Při výběru poukazu vyberete požadovanou hodnotu dárkového poukazu a vyplníte vaše jméno a email. Na email poté dorazí podrobné instrukce, jak dárkový poukaz uhradit a jak darovat nabitý poukaz s unikátním kódem.

Co je Portu?

Portu (Portu.cz) je česká on-line investiční platforma, která investuje do portfolií pasivně řízených burzovně obchodovaných cenných papírů ETF. Portu vzniklo ve středoevropské investiční skupině WOOD & Company a podléhá dohledu České národní banky. Tato skupina je největším obchodníkem na pražské burze, má 25 let zkušeností a drží široké licence k poskytování investičních a dalších finančních služeb.

Platforma Portu funguje jako tzv. robo advisor (automatizovaný poskytovatel robotické správy financí). Jde o kombinaci algoritmické správy financí s tradiční formou osobního investičního poradenství zahrnující přítomnost lidských portfolio manažerů.

Poté co klient vyplní investiční dotazník tak je mu nabídnut odpovídající rizikový profil, který odpovídá jeho znalostem a finančním cílům. Minimální výše investice činí 1 000 Kč a poplatek za službu je ve výši 1 % ročně z peněz pod správou.

Recenze a zkušenosti s Portu.cz

Rádi byste se dozvěděli jak vypadá reálné investování na investiční platformě Portu.cz? Přečtěte si naši recenzi a dozvíte reálné zkušenosti s investováním na této české investiční platformě. V recenzi například uvidíte jak se chovalo naše portfolio během krizového roku 2020.

Plánujete-li začít investovat na české on-line investiční platformě Portu.cz tak se Vám bude hodit při založení účtu referenční kód. Pokud se zaregistrujete pomocí níže uvedeného referenčního kódu obdržíte 90 dnů investování zdarma. Po tuto dobu Vám nebudou účtovány správcovské poplatky a budete mít tzv. bezplatné období, které začíná dnem zainvestování prvního vkladu.

Podrobnou recenzi Portu naleznete zde: Portu.cz recenze (2021): reálné zkušenosti s investováním – naše portfolio a strategie

Upozornění: Všechny informace na tomto webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autoři tohoto článku nejsou finančními poradci, neposkytují finanční poradenství a uvedené informace nejsou investičním doporučením. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích.

Některé odkazy v tomto článku mohou být předmětem affiliate marketingu. Více informací naleznete zde.

Hodnocení:
[Celkem: 24 Průměr: 4.8]

Naposledy aktualizováno 10/01/2023 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
  1. […] na portu můžete darovat také pomocí dárkových poukazů. Portu dárkový poukaz je skvělý dárek, který se hodí k Vánocům, narozeninám a k jiným příležitostem. Jde o […]

  2. […] dobrý dárek, který se hodí pro každou příležitost? Portu dárkový poukaz je skvělý dárek, který se hodí k Vánocům, narozeninám a k jiným příležitostem. Jde o […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart