Recenze: Xiaomi Mi Smart Band 6 – fitness náramek

TOP PRODUKT Chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Band 6
9
Recenze: Xiaomi Mi Smart Band 6 – fitness náramek
Recenze: Xiaomi Mi Smart Band 6 – fitness náramek
Skvělý poměr cena/výkon
Dobrá výdrž baterie
Větší barevný displej
Hodně sportovních režimů

Představení fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 je novou vlajkovou lodí od značky Xiaomi pro rok 2021. Xiaomi Mi Band 6 nabízí více nových funkci za velmi nízkou cenu. Mezi nové funkce patří větší 1,56″ AMOLED displej (jemnost 336 ppi, jas 450 nitů a rozlišení 152 x 486 bodů), 30 sportovních režimů, monitorování okysličení krve (SpO2) a hodnocení kvality dýchání během spánku.

Novinkou je možnost na displeji fitness náramku zvolit na pozadí vlastní obrázek, na výběr je též více než 60 animovaných ciferníků.

Design Xiaomi Mi Band 6 je v podstatě stejný jako u předchozích dvou generací Mi Band. Malý sledovací a měřící modul je umístěn v tenkém silikonovém pásku. Dodávaný řemínek vypadá pěkně, možné je též použít řemínek z předchozí modelu Xiaomi Mi Band 5. Náramek má odolnost proti vodě 5 ATM.

Náramek umožňuje monitorovat a měřit tepovou frekvenci, kvalitu spánku a okysličení krve (SpO2), kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Samozřejmostí je příjem mobilních notifikací (Android/iOS) a bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0.

Chytrý náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 má dlouhou vydrž baterie (14 dní při běžném používání a až 19 dní v úsporném režimu). Náramek také umožňuje velmi jednoduché magnetické nabíjení.

Recenze Xiaomi Mi Smart Band 6 od uživatelů jsou velmi pozitivní. Uživatelům se líbí skvělý poměr cena/výkon, pěkný velký displej skoro přes celé hodinky, dlouhá výdrž baterie, konfigurovatelné menu a nový senzor SpO2.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 je skvělý fitness pomocník s moderními funkcemi, který má velký AMOLED displej a skvělý poměr cena/výkon.

Chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Band 6

Hlavní výhody fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6:

 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Dobrá výdrž baterie (14 dní při běžném používání a až 19 dní v úsporném režimu)
 • Větší barevný displej (1,56″ AMOLED displej – jemnost 336 ppi, jas 450 nitů a rozlišení 152 x 486 bodů)
 • Hodně sportovních režimů
 • Monitorování okysličení krve (SpO2
 • Možnost na displeji fitness náramku zvolit na pozadí vlastní obrázek
 • Na výběr více než 60 animovaných ciferníků
 • Odolnost proti vodě 5 ATM

Doporučené příslušenství pro fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6

K fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6 lze dokoupit mnoho pěkných řemínků. Celou nabídku naleznete zde.

Dobrou volbou je například Eternico Genuine Leather černý pro Mi Band 5 / 6, který dodá náramku stylový vzhled. Řemínek je vyrobený z kůže, která je velmi pohodlná a zajistí maximální komfort při každodenním nošení. Řemínek lze rychle vyměnit (není potřeba žádné nářadí) a velikost je možné snadno přizpůsobit.

Další dobrou volbou je Eternico Basic černý pro Mi Band 3 / 4, který vyroben z prvotřídního silikonového materiálu. Náramek je lehký, příjemný na dotek a odolný vůči potu a vodě. Na výběr je více barevných variant tohoto řemínku.

Alternativy fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6

Zde uvádíme dobré alternativy fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6.

Huawei Watch Fit Graphite Black

Huawei Watch Fit Graphite Black nabízí pěkný 1,64palcový AMOLED displej a dobrý poměr cena/výkon.

Honor Band 5

Honor Band 5 Meteorite Black má mnoho praktických funkcí a inteligentních technologií pro spolehlivé měření celodenní aktivity.

Celkové hodnocení a zkušenosti uživatelů

Xiaomi Mi Smart Band 6 je jedním z nejlepších levných fitness náramků, které si můžete v roce 2021 koupit. Nabízí moderní funkce, jako je monitorování kyslíku v krvi a velký 1,56″ AMOLED displej.

Recenze Xiaomi Mi Smart Band 6 od uživatelů jsou velmi pozitivní. Uživatelům se líbí skvělý poměr cena/výkon, pěkný velký displej skoro přes celé hodinky, dlouhá výdrž baterie, konfigurovatelné menu a nový senzor SpO2.

9Hodnocení
Xiaomi Mi Smart Band 6

Fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 je skvělý fitness pomocník s moderními funkcemi, který má velký AMOLED displej a skvělý poměr cena/výkon.

Celkové hodnocení
9
KLADY
 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Dobrá výdrž baterie
 • Větší barevný displej
 • Hodně sportovních režimů
ZÁPORY
 • Pokročilé funkce snižují životnost baterie
 • Sledování spánku může být nepřesné
 • Aplikace Xiaomi Wear není ještě dokonalá

Srovnání Xiaomi Mi Smart Band 6 vs. Xiaomi Mi Smart Band 4 & 5

Fitness náramky Xiaomi Mi Smart Band 6 a Xiaomi Mi Smart Band 4 & 5 mají podobné parametry. Hlavní změnou je nový velký 1,56″ AMOLED displej (jemnost 336 ppi, jas 450 nitů a rozlišení 152 x 486 bodů) u modelu Xiaomi Mi Smart Band 6.

V níže uvedeném videu můžete vidět podrobné srovnání fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6 vs. Xiaomi Mi Smart Band 4 & 5

Srovnání Xiaomi Smart Mi Band 6 vs Huawei Band 6

Huawei Band 6 a Xiaomi Mi Smart Band 6 jsou nejnovější modely fitness náramku od známých čínských značek. Oba fitness náramky si jsou podobné v mnoha parametrech, jako je dotykový AMOLED displej, dlouhá výdrž baterie, monitorování okysličení krve SpO2 a široká nabídka sportovních režimů.

V níže uvedeném videu můžete vidět podrobné srovnání fitness náramku Xiaomi Mi Smart Band 6 vs Huawei Band 6.

Hodnocení:
[Celkem: 21 Průměr: 4.8]

Naposledy aktualizováno 12/08/2021 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart