O nás

Nezavislyradce.cz – Nezávislé recenze a výběr nejlepších produktů a služeb

Dnes je téměř nemožné najít někoho, kdo by nenakupoval online. Online nakupování je jednoduchý, rychlý a cenově dostupný způsob nákupu produktů. Celý postup online nákupu je velmi jednoduchý – vyberete položku, provedete objednávku a do několika málo dnů budete mít produkt na vaši adrese.

Důležitou otázkou tedy je, jak vyberu tu správnou věc z tak velkého množství dostupných možností. Nezavislyradce.cz Vám s tím pomůže! Na tomto webu naleznete aktuální recenze různých obchodů, produktů (domácích spotřebičů, elektroniky…) a služeb.

Naleznete zde komplexní recenze s úplnými informacemi a podrobnými pokyny, které každému průměrnému uživateli pomohou najít to, co potřebuje. Pomůžeme Vám vybrat nejlepší produkty a služby, s důrazem na nejlepší poměr cena/výkon.

Pomáháme našim čtenářům nakupovat online a šetříme jim čas a peníze!

Redakce

Petr Marek

Petr Marek - Redaktor Nezavislyradce.cz
Petr Marek – zakladatel, redaktor

Jmenuji se Petr Marek a jsem zakladatelem portálu Nezavislyradce.cz. Mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Lenka Svobodová

Lenka Svobodová - Redaktorka Nezavislyradce.cz
Lenka Svobodová – redaktorka

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro nakupování. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Kontakty

Pokud máte nějaké připomínky k některému článku nebo máte zájem o vzájemnou spolupráci, tak nás neváhejte kontaktovat.

E-mailová schránka: info@nezavislyradce.cz

Neváhejte rovněž mrknout na naší kontaktní stránku a dejte nám vědět o všem, co vás zajímá.

Naleznete nás také na:

Jak vybíráme nejlepší produkty a kde hledáme informace?

Na naší stránce nezavislyradce.cz se snažíme zpracovávat co nejširší spektrum informací, proto pro sestavení našich žebříčků využíváme přes 50 různých zdrojů. Mezi ně patří renomované weby. časopisy a zahraniční databáze, stejně jako různé testy. Zmiňme například takové autority jako jsou dTest či stránky Heureka.cz a Firmy.cz. Využíváme také testy našich polských a slovenských sousedů.

Náš recenzní portál poskytuje čtenářům důležité informace, které usnadňují orientaci v nepřeberném množství produktů, porovnávání cen a zajišťují hladký proces nákupu.

Naším primárním cílem je poskytovat vysoce kvalitní a aktuální články, které jsou přehledné a objektivní. Naše recenze jsou důkladné a vedeny zkušeným týmem, který se neustále snaží o zdokonalení.

Každá naše recenze podrobně vede čtenáře k finálnímu rozhodnutí o nákupu, aby byl s výsledným produktem plně spokojený.

Naše vize a cíl

Na našem webu se zavazujeme k poskytování nejaktuálnějších informací, které se stanou klíčovým prvkem pro vaše rozhodování při koupi správného produktu. Naším cílem je rozvíjet kritické myšlení u každého zákazníka, aby dokázal vybrat to nejlepší zboží na trhu.

Naše stránka staví na pilířích důvěryhodnosti, nezaujatosti, odbornosti a objektivity. Usilujeme o to, aby se náš recenzní server stal první zastávkou pro každého, kdo hledá spolehlivé informace před nákupem, a aby jsme si získali důvěru co největšího počtu čtenářů a zákazníků.

Jak je naše stránka financována?

Na stránce Nezavislyradce.cz, která působí jako nezávislý recenzní portál, jsou veškeré prezentované názory čistě naše. Snažíme se o co nejobjektivnější hodnocení a recenze. Některé odkazy na našem webu jsou tzv. affiliate odkazy, což znamená, že pokud přes tyto odkazy provedete nákup nebo na ně kliknete, Nezávislý rádce může obdržet provizi.

Toto však nemá žádný vliv na cenu vašeho nákupu, která zůstává neměnná, bez ohledu na to, zda produkt zakoupíte přes náš affiliate odkaz nebo přímo na stránkách prodejce.

Recenze čtenářů – co o nás naši čtenáři píší?

Vždy s potěšením přijímáme jakékoli reakce našich čtenářů. Vaše komentáře můžete zanechat přímo pod články, nebo nám vaše myšlenky a návrhy můžete poslat na e-mail info@nezavislyradce.cz.

Je běžné, že nám čtenáři vyjadřují vděčnost za rady při výběru produktů, či žádají o pomoc při hledání návodů nebo manuálů. Každý takový příspěvek nám dokazuje, že naše práce má smysl. Kladné hodnocení nás motivuje, stejně tak ale přistupujeme k otevřeně kritickým názorům, které jsou součástí naší práce. Níže se můžete podívat na hodnocení od našich čtenářů.

Hodnocení:
[Celkem: 78 Průměr: 4.9]

Naposledy aktualizováno 03/05/2024 autorem Lenka Svobodová

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart