Recenze: Klarfit Pacemaker X3 – běžecký pás

Běžecký pás Klarfit Pacemaker X3
9
Recenze: Klarfit Pacemaker X3 – běžecký pás
Recenze: Klarfit Pacemaker X3 – běžecký pás
Dobrá cena
Snadná manipulace
12 přednastavených programů
Bohatá výbava

Představení běžeckého pásu Klarfit Pacemaker X3

Motorový běžecký pás Klarfit Pacemaker X3 patří mezi dobré modely s cenou do 12 000 Kč. Tento pás nabízí širokou odpruženou běžeckou plochu (40 cm), silný motor s výkonem 1,5 HP, nastavitelný sklon do 7 % a maximální rychlost 12 km/h.

Manipulace s pásem je velmi jednoduchá (skládací konstrukce a transportní kolečka). Hmotnost pásu je pouhých 28 kg a jeho nosnost 120 kg.

Na přehledném LCD displeji lze zobrazit všechny důležité údaje o tréninku (měření pulsu a kalorií). Na výběr je 12 přednastavených programů. Rychlost pásu lze ovládat pomocí madel. Výbava obsahuje polstrovaná madla pro pohodlné cvičení a držáky na mobil, tablet či MP3.

Recenze Klarfit Pacemaker X3 od uživatelů jsou velmi pozitivní (průměrné hodnocení 4,6 z 5). Uživatelům se líbí propracovaná konstrukce a design, dostatečná šířka pásu a dobrá cena.

Běžecký pás Klarfit Pacemaker X3 nabízí bohatou výbavu za dobrou cenu.

Běžecký pás Klarfit Pacemaker X3

Hlavní výhody běžeckého pásu Klarfit Pacemaker X3:

 • Dobrá cena
 • Snadná manipulace (skládací konstrukce a transportní kolečka)
 • Maximální rychlostí 12 km/h
 • Široká běžecká plocha (40 cm)
 • 12 přednastavených programů
 • Bohatá výbava (držáky na mobil, tablet či MP3)

Doporučené příslušenství pro běžecký pás Klarfit Pacemaker X3

Pro cvičení na běžeckém pásu Klarfit Pacemaker X3 doporučujeme následující příslušenství.

 • Sprinter (ručník z mikrovlákna 70 x 140 cm) – tento rychleschnoucí ručník je vyroben z velmi kvalitního vysoce absorpčního mikrovlákna. Ručník má skvělou savost, je velice skladný, měkký (příjemný) na dotek a má antibakteriální úpravu včetně ošetření pro pachům z vlhkosti. Materiál je z 80 % polyester a 20 % polyamid. Tento ručník má velmi dobré hodnocení od uživatelů.
 • Fitness náramek Xiaomi Mi Band 5 je perfektním doplňkem pro cvičení na rotopedu. Tento model využívá inteligentní senzory pro sledování fyzické aktivity včetně spálených kalorií. Náramek disponuje 3osým gyroskopem a 3osým senzorem zrychlení. V přehledné mobilní aplikaci Mi Fit lze zobrazit všechny naměřené údaje o cvičení a porovnávat hodnoty se staršími záznamy.
 • Spalovač tuků Extrifit Carni 120000 Liquid 1000 ml vám pomůže s hubnutím, v případě že nepotřebujete redukovat tuky tak jde o velmi dobrý energetický zdroj pro cvičení. Obsahuje velké množství karnitinu (120 g v celé lahvi, 1200 mg v jedné dávce). Spalovače tuků zlepšují využití tuků jako zdroje energie.
 • Iontový nápoj Gatorade Cool Blue 0,5l PET maximalizuje výkon při cvičení na rotopedu. Zajistí správný pitný režim v průběhu zvýšené fyzické zátěže. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálu, které odcházejí z těla při fyzické aktivitě. Láhev perfektně padne do ruky a snadno se otevírá díky praktickému uzávěru. Nápoj už je hotový, takže odpadá nutnost ho předem namíchat

Alternativy běžeckého pásu Klarfit Pacemaker X3

Výběr a srovnání nejlepších běžeckých pásů naleznete zde. Zde uvádíme dobré alternativy běžeckého pásu Klarfit Pacemaker X3.

Housefit Tempo 10

Běžecký pás Housefit Tempo 10 (Recenze) patří mezi nejlepší modely se skvělým poměrem cena/výkon.

Housefit Tempo 30

Běžecký pás Housefit Tempo 30 je skvělý model pro začínající běžce, který nabízí dobrý poměr cena/výkon. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Stormred King

Běžecký pás Stormred King nabízí moderní design a dobrý poměr cena/výkon. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Stormred Warrior

Běžecký pás Stormred Warrior nabízí pěkný design a velké množství přednastavených programů. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7100

Běžecký pás Lifefit TM7100 nabízí velmi dobrou výbavu a funkce za odpovídající cenu. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7200

Běžecký pás Lifefit TM7200 nabízí bohatou výbavu a velkou běžeckou plochu. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7300

Velmi dobrý běžecký pás, který nabízí větší běžeckou plochu a možnost nastavit vyšší rychlost.

Celkové hodnocení a zkušenosti uživatelů

Recenze Klarfit Pacemaker X3 od uživatelů jsou velmi pozitivní (průměrné hodnocení 4,6 z 5). Uživatelům se líbí propracovaná konstrukce a design, dostatečná šířka pásu a dobrá cena.

Mezi hlavní výhody Klarfit Pacemaker X3 patří dobrá cena, snadná manipulace. široký výběr přednastavených programů a bohatá výbava.

9Hodnocení
Klarfit Pacemaker X3

Motorový běžecký pás Klarfit Pacemaker X3 patří mezi dobré modely s cenou do 12 000 Kč.

Celkové hodnocení
9
KLADY
 • Dobrá cena
 • Snadná manipulace
 • 12 přednastavených programů
 • Bohatá výbava
ZÁPORY
 • Bez výrazných nedostatků

Naposledy aktualizováno 12/08/2021 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart