Investown referenční kód – bonus 750 Kč

Investown referenční kód - bonus 750 Kč
Investown referenční kód – bonus 750 Kč
Investown referenční kód – bonus 750 Kč

Investown referenční kód – bonus 750 Kč: V případě, že se rozhodnete investovat na Investownu, tak se Vám bude hodit náš Investown referenční kód (odkaz). Po zaregistrování a zainvestování přes tento odkaz, získáte 750 Kč bonus zdarma.

Tato pohodlná a uživatelsky přívětivá investiční platforma nabízí novým klientům jedinečnou možnost získat bonus 750 Kč zdarma. A jak to udělat? Je to snadné! Stačí se zaregistrovat a investovat pomocí našeho referenčního kódu (odkazu), který je k dispozici pro všechny, kdo se rozhodnou využít služby Investownu.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost zvýšit výnosy z vašich investic a využijte náš Investown referenční kód (odkaz) již dnes!

Hodnocení:
[Celkem: 87 Průměr: 4.9]

Investown referenční kód – bonus 750 Kč

Pokud jste se rozhodli využít možnosti investovat na české investiční platformě Investown, máme pro vás vynikající novinku. S tímto referenčním kódem, který poskytuje Investown, se vaše investice může stát ještě výhodnější.

Jak to funguje? Jednoduše se zaregistrujte a investujte přes tento speciální odkaz. V důsledku toho získáte 750 Kč bonus zdarma. To vše díky Investownu, který se snaží poskytnout co nejlepší podmínky pro své klienty. Nezapomeňte, že investice může být riziková a je třeba ji provádět opatrně a s uvážením.

Jak získat Investown bonus 750 Kč?

Investown bonus 750 Kč získáte po splnění těchto podmínek:

  1. Zadejte váš email
  2. Registrujte se
  3. V mobilní appce nebo na webu dokončete registraci
  4. Investujte – Do jednoho projektu zainvestujte minimálně 2500 Kč
  5. Čekejte
  6. Po aktivaci projektu získáte bonus 750 Kč
Investown referenční kód - bonus 750 Kč

Investown recenze a zkušenosti

Naše zkušenost s českou investiční platformou Investown.cz je výborná. Na platformě investujeme od roku 2021. Líbí se nám kvalitní výběr investičních příležitostí, odpovídající výnos (od července 2022 začíná na 8 %), nízký poplatek při prodeji a jednoduchá obsluha přehledné webové a mobilní aplikace.

Recenze Investown od klientů jsou též velmi pozitivní. Klientům se líbí nízký poplatek při prodeji investice (0,9 %) a jednoduchost investování (již od 500 Kč).

Mezi nevýhody investiční platformy Investown patří omezená nabídka nemovitostí (domů, bytů). Všechny investiční příležitosti jsou velmi rychle zainvestovány (během několika hodin).

Investiční platforma Investown je dobrou volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Platforma je vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé investování. Důležité je též rozumět rizikům investování. Nejvhodnější je investovat tolik peněz o kolik můžete přijít, aniž by to ovlivnilo vaši životní úroveň. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích.

Investown recenze a zkušenosti – Investování do nemovitostí

Investown.cz recenze a zkušenosti (2022)

Stejně jako všechny ostatní příjmy, tak i zisky z investic na Investownu je potřeba danit. Každý rok Vám Investown poskytne souhrn vašich výdajů a příjmů na platformě Investown pro daňové účely.

Dle Investownu lze obecně konstatovat, že danění zisků z participací na starších investičních příležitostech spadá pod § 10 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen ZDP). 

Zisky z příležitostí hromadného investování se pak daní na základě § 8 odst. 1 písm. g) ZDP. (Zdroj: Investown.cz)

O daňovém přiznání se ovšem poraďte se svým daňovým poradcem. Tento článek neposkytuj daňové poradenství.

Investown zdanění – Jak danit zisky z Investownu?

Doporučené investiční platformy

Kromě Investown doporučujeme také následující investiční platformy:

UPVEST Investování do nemovitostí

Dobrá česká investiční platforma, na které lze investovat do nemovitostí.

PORTU Investování do akcií a ETF

Nejlepší investiční platforma v ČR.
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 17/04/2024 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart