Nejlepší Ona Dnes kupóny 2023

Týden věnovaný výhodným nákupům s atraktivními až padesátiprocentními slevami odstartuje v pondělí 15. května. Akce Nákupy OnaDnes potrvají až do neděle 21. května 2023.

V tomto článku naleznete tipy na nejlepší Ona Dnes 2023 kupóny, kódy a slevy. Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o nejlepší slevy.

Nejlepší Ona Dnes 2023 slevové kupóny, kódy a slevy

Zde naleznete tipy na nejlepší Ona Dnes 2023 slevové kupóny, kódy a slevy:

Objednejte si předplatné OnaDnes do 11. 5. 2023 a kupony vám přijdou rovnou do schránky. Slevové kupóny se v Portmonce začnou zobrazovat 15. 5. 2023.

Harmonogram akce Ona dnes 2023:

  • 10.5. časopis Žena a život
  • 15.5. Start Akce – Ona dnes + Portmonka
  • 18.5. Magazín dnes + TV
  • 21.5 Konec akce

Akce probíhá po celý týden ve více než dvou tisících kamenných obchodech a více než 150 e-shopech po celé České republice.

Vybírat lze z množství známých a oblíbených značek, které se do akce zapojily. Jsou mezi nimi například Apart, CCC, Alza, About You, Celio, Manufaktura, Marks & Spencer, Douglas, Sephora, Tchibo, Super ZOO či Modivo.

Jak získat další slevové kupóny?

Slevové kupóny do dalších obchodů lze najít v Magazínu Ona DNES, Žena a ŽivotDNES+TV. Slevovou knížku najdete 10.5. v časopise Žena a život, 15.5. v magazínu OnaDnes a 18.5. v magazínu DNES+TV.

Minulé akce Ona Dnes

Tipy na nejlepší Ona Dnes 2022 slevové kupóny, kódy a slevy:

Hodnocení:
[Celkem: 217 Průměr: 5]

Alza Ona Dnes 2022 slevové kódy

V obchodě Alza.cz lze uplatnit různé Ona Dnes 2022 slevový kupony se slevou až 20 %. Výše slevy, kterou můžete získat, je zobrazena pomocí ikonky u konkrétních produktu. Jedná se vždy o 10%, 15% nebo 20% slevu.

Stačí jít na stránky www.alza.cz/ona-dnes a při nákupu zadat slevové kódy:

Slevy nelze sčítat ani kombinovat. Sleva se odečte z prodejní ceny vložením slevového kódu v košíku. Slevový kód lze použít opakovaně. Počet produktů, které lze zakoupit v rámci kampaně je omezen. Na každý nákup lze použít jen jeden slevový kód. Pokud si chcete zakoupit více produktů, které jsou s různou slevou, musíte vytvořit dvě objednávky. Slevy nelze kombinovat s jinými akcemi.

Zde naleznete další Alza slevové kódy, akce a slevy.

O akci Nákupy Ona Dnes

Akce Nákupy Ona Dnes jsou největším slevovým nákupní týdnem v České republice – dvakrát do roka, více jak 170 slev do více jak 2500 obchodů. Poprvé se slevové kupony v Ona Dnes objevily v roce 2010.

V akci Nákupy Ona Dnes naleznete slevy do obchodů s oblečením, kosmetikou, na zkrášlující procedury, ale i na hračky, knížky nebo kulturní akce.

Nákupy Ona Dnes 2022 - tipy na nejlepší slevové kódy, slevy a akce

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy potravin. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Lenka Svobodová

Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 15/05/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart