Tradetex slevový kód a slevy

Tradetex slevový kód, slevy a akce

Tradetex nabízí svým zákazníkům slevový kód na různé produkty. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. Tradetex je český výrobce pracovních oděvů. Oděvy vyrábí více než 30 let pro široký okruh zákazníků v oblasti zdravotnictví, gastronomie, průmyslu, potravinářství, obchodu a služeb. Zaměřuje se také na distribuci pracovní obuvi, ochranných pracovních pomůcek a reklamního textilu od ověřených dodavatelů.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Tradetex kupóny, akce a slevy.

Tradetex slevový kód (kupón), slevy a akce

Obchod Tradetex.cz nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. Použijte Tradetex slevový kód 10 % na nezlevněné zboží značky Tradetex. Aktuální Tradetex slevové kódy, slevy a akce.

Slevový kód na 10 %

Slevový kód 10 % na nezlevněné zboží značky Tradetex. Akce platí do 30.6.2022. 
Použít kód
TRADETEX10
Vypršela platnost

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Tradetex.cz.
Hodnocení:
[Celkem: 157 Průměr: 5]
Tradetex slevový kód, slevy a akce

O Tradetex

Společnost TRADETEX je stabilní firmou se silným finančním zázemím, která působí na trhu výroby a dodávek pracovních oděvů a prádla pro široký okruh především tuzemských zákazníků v oblasti průmyslu, zdravotnictví, potravinářství, gastronomie, obchodu a služeb. Společnost TRADETEX patří k nejstarším tuzemským oděvním firmám v ČR. Její počátky se datují už od roku 1967.

Zákazníkům poskytuje kromě výroby a dodávek pracovních a ochranných pomůcek také konzultace ohledně volby nejvhodnějšího řešení pro oblast oděvního průmyslu. TRADETEX umí pomoci s výběrem, návrhem i samotnou realizací oděvních produktů a zajistit vše potřebné – počínaje střihovou dokumentací, výrobou oblečení dle příslušných norem pro jakýkoliv typ provozu (včetně potisků na oděvy, natištění log a jiných požadavků na potisk dle zadavatele) až po zajištění atestů a certifikací pro nové pracovní oděvy a pomůcky.

TRADETEX disponuje opravdu širokým záběrem činnosti v oblasti oděvního průmyslu a dokonalým přehledem o kompletním procesu výroby (návrh, střih, výběr a zajištění výrobního materiálu) a výrobě samotné. Společnost má zkušenosti s výrobou ošacení pro specifická odvětví a profese, pro které jsou oděvy vytvářeny (potravinářský provoz, gastro, zdravotnictví aj.).

Tradetex recenze a zkušenosti

Recenze obchodu Tradetex.cz od zákazníků jsou pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlé dodací lhůty, široká nabídka zboží, vysoká kvalita a nadstandardní komunikace.

Obchod Tradetex.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 90 %).

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy potravin. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Naposledy aktualizováno 02/09/2022 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart