Travelking slevový kód a slevy

Travelking slevový kód, slevy a akce

Získat kód
Získat kód
Travelking slevový kód a slevy
Travelking slevový kód a slevy

Travelking slevový kód: Travelking.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na zájezdy. Travelking je výběrový cestovní portál zaměřený na krátkodobé pobyty a dovolenou ve střední a jižní Evropě. Od roku 2014 se postarali o více jak 800 000 cest svých zákazníků.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Travelking kupóny, akce a slevy.

Travelking slevový kód a akce

Travelking nabízí slevový kód 500 Kč od hodnoty 5 000 Kč. Stačí použít slevový kód, který je časově omezen. Aktuální Travelking slevové kódy, slevy a akce:

Slevový kód na 500 Kč

Sleva 500 Kč při nákupu nad 5 000 Kč se slevovým kódem. Akce platí do 31. 3. 2024.
Použít kód
Získat kód

FKSP příspěvek na cestování

FKSP příspěvek lze využít také na koupi pobytu na Travelking.cz.

Zaměstnanecké benefity

Na Travelkingu můžete platit i pomocí celé řady benefitů. Můžete zaplatit převodem kreditů z těchto benefitních společností: Sodexo, Benefity, Benefit Plus, Edenred, Up Gallery Beta, Up E-Benefity.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Travelking.cz.
Hodnocení:
[Celkem: 163 Průměr: 5]

Sleva 500 Kč na pobyty od hodnoty 5 000 Kč

Travelking nabízí slevový kód 500 Kč na pobyty od hodnoty 5 000 Kč. Stačí použít slevový kód, který je platný do 31. 3. 2024.

Zajeďte se zahřát na lázeňský či wellness pobyt. Pořádný odpočinek dokáže odbourat stres a posílit imunitu. A to je přesně to, co tělo v sychravém podzimním počasí potřebuje!

Sleva 350 Kč na libovolný pobyt od hodnoty 3 500 Kč

Travelking nabízí slevový kód 350 Kč na libovolný pobyt od hodnoty 3 500 Kč. Stačí použít slevový kód, který je platný do 30. 9. 2023.

Travelking slevový kód, slevy a akce

FKSP příspěvek na cestování

FKSP příspěvek lze využít také na koupi pobytu na cestovním portálu Travelking.cz. FKSP příspěvek je možné uplatnit jenom na pobyty označené štítkem “FKSP”. Nabídku těchto pobytů naleznete zde.

Co se ukrývá za zkratkou FKSP? Fond kulturních a sociálních potřeb. Jedná se o bonus, který dostávají všichni státní zaměstnanci a pracovníci příspěvkových organizací. Obdrží jej konkrétní zaměstnanec formou benefitu (nelze ho poskytnout jako hotovost) a využít ho může různě. Mezi nejoblíbenější formu využití FKSP příspěvku patří rekreační vyžití, tedy uplatnění na koupi relaxačního či aktivního pobytu.

Jak a kde nejlépe uplatnit FKSP?

Jak a kde nejlépe uplatnit FKSP? Pobyty, dovolená, ubytování

Zaměstnanecké benefity

Na Travelkingu můžete platit i pomocí celé řady benefitů. Můžete zaplatit převodem kreditů z těchto benefitních společností: Sodexo, Benefity, Benefit Plus, Edenred, Up Gallery Beta, Up E-Benefity.

Ročně lze na dovolenou použít benefity až za 20 000 Kč. Za benefity můžete koupit dárky pro své nejbližší. Platnost kreditů získaných prostřednictvím benefitů je 6 měsíců. Můžete si tak prodloužit platnost svých benefitů.

Pro nakupování na Travelkingu můžete využít i papírové poukazy a šeky od společností Sodexo, Edenred a UP.

O Travelking.cz

Travelking je výběrový cestovní portál zaměřený na krátkodobé pobyty a dovolenou ve střední a jižní Evropě. Od roku 2014 se postarali o více jak 800 000 cest svých zákazníků.

Travelking se snaží v každé zemi vybírat ty nejkvalitnější pobyty. Členové Travelking týmu pobyty osobně navštěvují a mohou je doporučit i vám. Travelking na pobytech sleduje celkový dojem z pobytu a spokojenost se službami.

Travelking recenze a zkušenosti

Recenze cestovního portálu Travelking.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s portálem dobré zkušenosti. Lidem se líbí vysoká kvalita služeb, přehledné stránky a nadstandardní zákaznický servis.

Mezi hlavní výhody cestovního portálu Travelking patří přehledné stránky, nadstandardní zákaznický servis a rychlé řešení dotazů emailem či telefonicky.

Mezi další výhody Travelkingu patří:

Travelking recenze a zkušenosti

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Travelking zľavový kód

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart