Marimex slevový kód a slevy

Marimex.cz slevový kód, slevy a akce

Marimex slevový kód: Marimex.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na různé produkty. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. Výhodné sady obsahují nejčastěji nakupované položky s výraznou slevou. Skupinová balení vyjdou levněji, než při nákupu několika samostatných kusů.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Marimex kupóny, akce a slevy.

Marimex slevový kód a slevy

Aktuální Marimex slevové kódy, slevy a akce.

Sleva 15 % na vybrané produkty. Akce platí do 11. 3. 2024.
Získat kód
Získat kód
Sleva 500 Kč při nákupu nad 6 000 Kč. Akce platí do 29. 2. 2024.
Získat kód
Získat kód
Sleva 1 000 Kč při nákupu nad 15 000 Kč. Akce platí do 29. 2. 2024.
Získat kód
Získat kód
Akce platí do 15. 1. 2024.
Získat kód
Získat kód
Aktuální akce a slevy na Marimex.cz
Výhodné sady obsahují nejčastěji nakupované položky s výraznou slevou. 
Hodnocení:
[Celkem: 154 Průměr: 5]
Marimex.cz slevový kód, slevy a akce

Slevy Dny Marimex

Na Marimex.cz probíhají Dny Marimex. Během této akce můžete získat slevové kódy až na 5 000 Kč. Níže naleznete Marimex slevové kody, které můžete během akce použít:

  • Sleva 3 000 Kč na infrasauny – 24OBL3000
  • Sleva 5 000 Kč na finské sauny – 24OBL5000
  • Sleva 1 000 Kč při nákupu nad 15 000 Kč – 24OBL1000
  • Sleva 200 Kč při nákupu nad 3 000 Kč – 24OBL200
  • Sleva 500 Kč při nákupu nad 6 000 Kč – 24OBL500

Akce platí do 15. 1. 2024.

Letní mega výprodej Marimex

Marimex připravil neodolatelné slevy až 70 %. Akce platí do 20.7.2022.

V nabídce najdete bazény, které letnímu parnu dodají šťávu a pomohou vám ušetřit až 59%. Dokonale čistou vodu v bazénu zajistí filtrace, při jejímž nákupu ušetříte až 3 300 Kč. Perfektní odpočinek si užijete ve vířivce se slevou až 17 000 Kč. Moře zábavy na vaše děti čeká na hřištích a trampolínách se slevou až 51 %.

Navíc každou objednávku v minimální hodnotě 2 990 korun doručí Marimex zdarma.

O Marimexu

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Marimex je specializovaným prodejcem s dlouhou tradicí (více než 25 let). Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků.

Mezi základní sortiment společnosti patří bazény a bazénové příslušenství, infrasauny a trampolíny. Marimex dále nabízí vířivky, dětské hrací sestavy na zahradu a nafukovací nábytek.

V oblasti nadzemních bazénů (tzv. Quick Up Pools) patří mezi největší dodavatele pro střední a východní Evropu. V rámci České republiky je Marimex jedničkou na trhu.

Marimex recenze a zkušenosti

Recenze obchodu Marimex.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s obchodem dobré zkušenosti. Lidem se líbí dobrá kvalita produktů, široký sortiment, výhodné ceny, rychlost doručení, nadstandardní komunikace a přehledný web.

Obchod je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 94 %). Recenze obchodu Marimex.cz mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

Zákazníci jsou velmi spokojeni v těchto oblastech:

  • rychlost doručení
  • ceny
  • komunikace
  • výběr zboží
  • kvalita zboží

Další doporučené akce a slevy

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 01/05/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart