Marimex slevový kód a slevy

Marimex.cz slevový kód, slevy a akce

Marimex slevový kód: Marimex.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na různé produkty. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. Výhodné sady obsahují nejčastěji nakupované položky s výraznou slevou. Skupinová balení vyjdou levněji, než při nákupu několika samostatných kusů.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Marimex kupóny, akce a slevy.

Marimex slevový kód a slevy

Aktuální Marimex slevové kódy, slevy a akce.

Sleva 200 Kč při nákupu nad 3 000 Kč. Akce platí do 24. 11. 2023.
Získat kód
Získat kód
Akce platí do 24. 11. 2023.
Získat kód
Získat kód
Akce platí do 24. 11. 2023.
Získat kód
Získat kód
Akce platí do 24. 11. 2023.
Získat kód
Získat kód
Aktuální akce a slevy na Marimex.cz
Výhodné sady obsahují nejčastěji nakupované položky s výraznou slevou. 
Hodnocení:
[Celkem: 154 Průměr: 5]
Marimex.cz slevový kód, slevy a akce

Slevy Dny Marimex

Na Marimex.cz probíhají Dny Marimex. Během této akce můžete získat slevové kódy až na 5 000 Kč. Níže naleznete Marimex slevové kody, které můžete během akce použít:

 • sleva 5 000 Kč na finské sauny – DM2023FIN
 • sleva 3 000 Kč na infrasauny – DM2023INF
 • sleva 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč – 2023DM100
 • sleva 300 Kč při nákupu nad 4 000 Kč – 2023DM300
 • sleva 500 Kč při nákupu nad 6 000 Kč – 2023DM500
 • sleva 10 % na příslušenství k saunám – DM2023SP
 • sleva 10 % na příslušenství k bazénům – DM2023BP
 • sleva 20 % na bazénovou chemii – DM2023CHEM

Letní mega výprodej Marimex

Marimex připravil neodolatelné slevy až 70 %. Akce platí do 20.7.2022.

V nabídce najdete bazény, které letnímu parnu dodají šťávu a pomohou vám ušetřit až 59%. Dokonale čistou vodu v bazénu zajistí filtrace, při jejímž nákupu ušetříte až 3 300 Kč. Perfektní odpočinek si užijete ve vířivce se slevou až 17 000 Kč. Moře zábavy na vaše děti čeká na hřištích a trampolínách se slevou až 51 %.

Navíc každou objednávku v minimální hodnotě 2 990 korun doručí Marimex zdarma.

O Marimexu

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Marimex je specializovaným prodejcem s dlouhou tradicí (více než 25 let). Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků.

Mezi základní sortiment společnosti patří bazény a bazénové příslušenství, infrasauny a trampolíny. Marimex dále nabízí vířivky, dětské hrací sestavy na zahradu a nafukovací nábytek.

V oblasti nadzemních bazénů (tzv. Quick Up Pools) patří mezi největší dodavatele pro střední a východní Evropu. V rámci České republiky je Marimex jedničkou na trhu.

Marimex recenze a zkušenosti

Recenze obchodu Marimex.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s obchodem dobré zkušenosti. Lidem se líbí dobrá kvalita produktů, široký sortiment, výhodné ceny, rychlost doručení, nadstandardní komunikace a přehledný web.

Obchod je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 94 %). Recenze obchodu Marimex.cz mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

Zákazníci jsou velmi spokojeni v těchto oblastech:

 • rychlost doručení
 • ceny
 • komunikace
 • výběr zboží
 • kvalita zboží

Další doporučené akce a slevy

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 06/11/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart