Travelking recenze

DOPORUČUJEME Travelking recenze a zkušenosti

Travelking recenze a zkušenosti: Travelking.cz je výběrový cestovní portál zaměřený na krátkodobé pobyty a dovolenou ve střední a jižní Evropě. Od roku 2014 se postarali o více jak 800 000 cest svých zákazníků. Travelking v současné době nabízí nejvýhodnější pobytové balíčky na trhu. V této recenzi se podíváme, jaké výhody tento cestovní portál nabízí.

Travelking recenze

Recenze cestovního portálu Travelking.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s portálem dobré zkušenosti. Lidem se líbí vysoká kvalita služeb, přehledné stránky a nadstandardní zákaznický servis.

Mezi hlavní výhody cestovního portálu Travelking patří přehledné stránky, nadstandardní zákaznický servis a rychlé řešení dotazů emailem či telefonicky.

Mezi další výhody Travelkingu patří:

Travelking se snaží v každé zemi vybírat ty nejkvalitnější pobyty. Členové Travelking týmu pobyty osobně navštěvují a mohou je doporučit i vám. Travelking na pobytech sleduje celkový dojem z pobytu a spokojenost se službami.

Travelking se rychle stal oblíbeným cestovním portálem mnoha zákazníků, a to nejen pro svou skvělou nabídku pobytů, ale i pro vysokou kvalitu služeb. Travelking v současné době nabízí nejvýhodnější pobytové balíčky na trhu.

Cestovní portál Travelking.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 95 Průměr: 4.9]

Travelking slevový kód a slevy

Travelking nabízí slevový kód 500 Kč na pobyty od hodnoty 5 000 Kč. Stačí použít slevový kód, který je platný do 31. 3. 2024. Aktuální Travelking slevové kódy, slevy a akce:

Slevový kód na 500 Kč

Sleva bude 500 Kč při nákupu nad 5 000 Kč s promo kódem. Akce platí do 31. 3. 2024.
Použít kód
Získat kód

FKSP příspěvek na cestování

FKSP příspěvek lze využít také na koupi pobytu na Travelking.cz.

Zaměstnanecké benefity

Na Travelkingu můžete platit i pomocí celé řady benefitů. Můžete zaplatit převodem kreditů z těchto benefitních společností: Sodexo, Benefity, Benefit Plus, Edenred, Up Gallery Beta, Up E-Benefity.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Travelking.cz.

Sleva 500 Kč na pobyt od hodnoty 5 000 Kč

Travelking nabízí slevový kód 500 Kč na pobyty od hodnoty 5 000 Kč. Stačí použít slevový kód, který je platný do 31. 3. 2024.

Travelking slevový kód a slevy

Travelking slevový kód, slevy a akce

FKSP příspěvek na cestování

FKSP příspěvek lze využít také na koupi pobytu na cestovním portálu Travelking.cz. FKSP příspěvek je možné uplatnit jenom na pobyty označené štítkem “FKSP”. Nabídku těchto pobytů naleznete zde.

Co se ukrývá za zkratkou FKSP? Fond kulturních a sociálních potřeb. Jedná se o bonus, který dostávají všichni státní zaměstnanci a pracovníci příspěvkových organizací. Obdrží jej konkrétní zaměstnanec formou benefitu (nelze ho poskytnout jako hotovost) a využít ho může různě. Mezi nejoblíbenější formu využití FKSP příspěvku patří rekreační vyžití, tedy uplatnění na koupi relaxačního či aktivního pobytu.

Jak a kde nejlépe uplatnit FKSP?

Jak a kde nejlépe uplatnit FKSP? Pobyty, dovolená, ubytování

Zaměstnanecké benefity

Na Travelkingu můžete platit i pomocí celé řady benefitů. Můžete zaplatit převodem kreditů z těchto benefitních společností: Sodexo, Benefity, Benefit Plus, Edenred, Up Gallery Beta, Up E-Benefity.

Ročně lze na dovolenou použít benefity až za 20 000 Kč. Za benefity můžete koupit dárky pro své nejbližší. Platnost kreditů získaných prostřednictvím benefitů je 6 měsíců. Můžete si tak prodloužit platnost svých benefitů.

Pro nakupování na Travelkingu můžete využít i papírové poukazy a šeky od společností Sodexo, Edenred a UP.

O Travelking

Ve svých počátcích měla firma tři osoby, dnes je to již firma s 50 zaměstnanci a širokým portfoliem 700 hotelů ve 9 zemích. Primárně nabízí wellness a lázeňské hotely, horské hotely a hotely v metropolích ve střední Evropě až po Jaderské pobřeží.

V posledních letech udělal Travelking několik důležitých strategických kroků, včetně expanze do Maďarska a spojení s berlínským start-upem Travelcircus. Tento krok umožnil zákazníkům využít nové zážitkové balíčky, které jsou nyní součástí nabídky.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 08/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart