Telly recenze

DOPORUČUJEME Telly recenze
9.9
Bohatá nabídka programů
Prémiové sporty (např. UFC)
Dobré ceny
Nadstandardní komunikace

Telly recenze: Telly je moderní česká internetová a satelitní televize. V bohaté nabídce naleznete kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah (např. Oktagon, UFC).

Telly recenze

9.9Hodnocení
Telly

Telly je nejlepším poskytovatelem internetové a satelitní televize na českém trhu.

Celkové hodnocení
9.9
Výhody
  • Bohatá nabídka programů
  • Prémiové sporty (např. UFC)
  • Dobré ceny
  • Nadstandardní komunikace
Nevýhody
  • Bez výrazných nedostatků

Moje zkušenost s internetovou a satelitní televizí Telly je velmi pozitivní. Telly používám již několik let. Televize nabízí nejen rozsáhlou a kvalitní sbírku obsahu za výhodnou cenu (250 Kč měsíčně), ale také různé akce a slevy v Telly klubu.

V ČR Telly poskytuje služby moderní internetové a satelitní televize a pevného připojení k internetu. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP

Telly nabízí velkou nabídkou obsahu, která zahrnuje filmy, seriály, televizní pořady. Telly poskytuje tři typy předplatnéhoMalé, střední a velké předplatné.

Líbí se mi, že Telly nabízí různé prémiové sporty – Ligu mistrů UEFA, Formule 1, UFC, Oktagon, NHL, ATP a další.

Co mě na Telly nejvíce oslovilo, je nízká cena předplatného (pouhých 250 Kč měsíčně). Jako uživatel, který platformu využívá již několik let, mohu potvrdit, že cena je více než přijatelná vzhledem k bohaté nabídce filmů a seriálů. Jako fanoušek MMA velmi oceňuji nabídku turnajů UFC a Oktagon.

Moje Telly recenze je tedy velmi pozitivní. Telly je nejlepším poskytovatelem internetové a satelitní televize na českém trhu. Internetovou a satelitní televizi Telly můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 49 Průměr: 4.9]
Telly recenze

Telly akce a slevy

Telly nabízí novým zákazníkům speciální akci. Získáte slevu 20 % na Velký a Střední balíček na celých 24 měsíců. Celkem tak ušetříte až 3120 Kč. Aktuální Telly akce a slevy:

Získejte slevu 20 % na 2 roky.
Využijte různé akce a slevy v Telly klubu.
Telly akce, slevy a slevový kód

Telly klub

Telly zákazníky odměňuje v Telly klubu, kde na ně každý rok čeká dárek za věrnost a každý měsíc řada slev u partnerů.

Ke každému výročí získáte některou z připravených odměn – dárkové kolekce Telly, možnost rozšíření kanálů nebo slevy na předplatné. Získáte slevu 20 % na produkty v Telly shopu.

Telly UFC

Telly nabízí možnost sledovat turnaje UFC, které vysílají kanály Nova Sport. Například UFC 300: Pereira vs. Hill. bylo možné sledovat na kanálu Nova Sport 6. Pokud aktuálně nemáte balíček s touto stanicí, můžete si přímý přenos zajistit zakoupením Telly Sport online balíčku na 14 dní za 300 Kč

Alternativa – NejPřipojení

Dobrou alternativou internetové a satelitní televizí Telly je NejPřipojení. Tato služba spolupracuje s menšími i většími poskytovateli připojení k internetu a díky tomu umí vybrat nejvýhodnější internetové připojení na českém trhu. Nabízíme také předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu.

Recenze služeb NejPřipojení od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí pomoc s výběrem nejlepšího internetového připojení, široká nabídka internetové televize, dobré ceny služeb a nadstandardní komunikace. Lidé si pochvalují rychlé vyřízení služeb a normální domluvu bez automatů a callcenter. NejPřipojení má dobré hodnocení na stránce Firmy.cz, kde má průměrné hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček.

NejPřipojení pomáhá vybrat nejvýhodnější internetové připojení na českém trhu pro váš domov nebo firmu. NejPřipojení spolupracuje s menšími i většími poskytovateli připojení k internetu a díky tomu umí zákazníky připojit takřka kdekoliv.

NejPřipojení také nabízí předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu. Zpětné přehrávání 7 dní a videotéka. Předplatné lze využívat až na čtyřech zařízeních v rámci celé EU.

Ke každému internetu nabízí 72 programů do Vaší smart TV na 6 měsíců za 1 Kč/měsíčně. Podporuje Android, Apple, LG a Samsung.

NejPřipojení recenze

NejPřipojení recenze a zkušenosti (2024)

NejPřipojení slevový kód – sleva 50 % na první měsíc. Po uplatnění kódu získáte na první měsíc slevu 50 %. Slevový kód platí pro nové registrace předplatného v ceně 169-499 Kč

NejPřipojení slevový kód a slevy

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 18/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart