NejPřipojení slevový kód a slevy

Nejpřipojení IPTV slevový kód

Získat kód
Získat kód
NejPřipojení slevový kód a slevy
NejPřipojení slevový kód a slevy

NejPřipojení slevový kód – sleva 50 % na první měsíc. NejPřipojení nabízí svým zákazníkům slevový kupón (kód) na internetovou televizi IPTV. V objednávce zadejte slevový kupón a objednávka bude zlevněna.

NejPřipojení TV je skvělé předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu. Předplatné lze využívat až na čtyřech zařízeních v rámci celé EU.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální NejPřipojení kupóny, akce a slevy.

NejPřipojení IPTV kód a slevy

NejPřipojení slevový kód – sleva 50 % na první měsíc. Po uplatnění kódu získáte na první měsíc slevu 50 %. Slevový kód platí pro nové registrace předplatného v ceně 169-499 Kč. Aktuální NejPřipojení slevové kupóny, slevy a akce:

Slevový kód – sleva 50 % na první měsíc

Slevový kód platí pro nové registrace předplatného v ceně 169-499 Kč.
využít kód
Získat kód

71 programů jen za 169 Kč/měsíc

Základní předplatné na 4 zařízení za cenu 1. Předplatné jen za 169 Kč měsíčně (71 programů na 4 zařízení). Akce je časově omezena.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na NejPřipojení.cz.
Hodnocení:
[Celkem: 154 Průměr: 5]
NejPřipojení IPTV slevový kupón, slevy a akce

Aktuální akce a slevy na NejPřipojení.cz

NejPřipojení nabízí svým zákazníkům slevový kupón (kód) na internetovou televizi IPTV. Po uplatnění slevového kódu získáte na první měsíc slevu 50 %. Slevový kód platí pro nové registrace předplatného v ceně 169-499 Kč.

Předplatné jen za 169 Kč měsíčně (71 programů na 4 zařízení). Standardní cena tohoto předplatného je 199 Kč/měs. Akce platí pro registrace v září. V porovnání s konkurencí je předplatné levnější o 81 Kč/měsíc.

Při objednání NejPřipojení TV získáte všechny doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma!

NejPřipojení balíčky zdarma

NejPřipojení TV

NejPřipojení TV je skvělé předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu. Předplatné lze využívat až na čtyřech zařízeních v rámci celé EU.

NejPřipojení TV nabízí řadu výhod a chytrých funkcí:

  • Timeshift – Přetáčejte si pořady zpět až 7 dní
  • Nahrávky – Uložte si až 1200 minut na 30 dní
  • Bez závazků – Předplatné na další období můžete kdykoli zrušit v zóně “Můj účet”
  • Vyhledávání – Váš oblíbený pořad si jednoduše najdete
  • EPG+ denně aktualizované informace o pořadech
  • Podobné pořady – Aplikace Vám sama nabídne podobné pořady

Co je to IPTV?

Televize přes internetový protokol (IPTV) je systém, kde jsou služby digitální televize šířeny prostřednictvím IP protokolu přes počítačové sítě.

O NejPřipojení

NejPřipojení pomáhá vybrat nejvýhodnější internetové připojení pro váš domov nebo firmu. NejPřipojení spolupracuje s menšími i většími poskytovateli připojení k internetu a díky tomu umí zákazníky připojit takřka kdekoliv. Nabízí také předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu. Zpětné přehrávání 7 dní a videotéka. Předplatné lze využívat až na čtyřech zařízeních v rámci celé EU.

Ke každému internetu nabízí 72 programů do Vaší smart TV na 6 měsíců za 1 Kč/měsíčně. Podporuje Android, Apple, LG a Samsung.

NejPřipojení recenze

Recenze služeb NejPřipojení od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí pomoc s výběrem nejlepšího internetového připojení, široká nabídka internetové televize, dobré ceny služeb a nadstandardní komunikace. Lidé si pochvalují rychlé vyřízení služeb a normální domluvu bez automatů a callcenter.

NejPřipojení má dobré hodnocení na stránce Firmy.cz, kde má průměrné hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček. NejPřipojení je také ověřeno pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest.

NejPřipojení recenze

NejPřipojení recenze a zkušenosti (2024)

Tipy na nejlepší akce a slevy

Mnoho peněz můžete ušetřit aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží a služeb.

Další tipy na nejlepší akce a slevy naleznete na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart