NejPřipojení recenze

DOPORUČUJEME NejPřipojení recenze a zkušenosti (2024)
9.8
NejPřipojení recenze
NejPřipojení recenze
Pomoc s výběrem nejlepšího připojení
Internetová televize
Dobré ceny
Nadstandardní komunikace

NejPřipojení recenze: NejPřipojení spolupracuje s menšími i většími poskytovateli připojení k internetu a díky tomu umí vybrat nejvýhodnější internetové připojení na českém trhu. Nabízíme také předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu.

NejPřipojení recenze

9.8Hodnocení
NejPřipojení

NejPřipojení pomáhá vybrat nejvýhodnější internetové připojení na českém trhu.

Celkové hodnocení
9.8
Výhody
 • Pomoc s výběrem nejlepšího připojení
 • Internetová televize
 • Dobré ceny
 • Nadstandardní komunikace
Nevýhody
 • Bez výrazných nedostatků

Recenze služeb NejPřipojení od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí pomoc s výběrem nejlepšího internetového připojení, široká nabídka internetové televize, dobré ceny služeb a nadstandardní komunikace. Lidé si pochvalují rychlé vyřízení služeb a normální domluvu bez automatů a callcenter.

NejPřipojení má dobré hodnocení na stránce Firmy.cz, kde má průměrné hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček. NejPřipojení je také ověřeno pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest.

NejPřipojení pomáhá vybrat nejvýhodnější internetové připojení na českém trhu pro váš domov nebo firmu. NejPřipojení spolupracuje s menšími i většími poskytovateli připojení k internetu a díky tomu umí zákazníky připojit takřka kdekoliv.

NejPřipojení také nabízí předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu. Zpětné přehrávání 7 dní a videotéka. Předplatné lze využívat až na čtyřech zařízeních v rámci celé EU.

Ke každému internetu nabízí 72 programů do Vaší smart TV na 6 měsíců za 1 Kč/měsíčně. Podporuje Android, Apple, LG a Samsung.

NejPřipojení slevový kód a slevy

NejPřipojení slevový kód – sleva 50 % na první měsíc. NejPřipojení nabízí svým zákazníkům slevový kupón (kód) na internetovou televizi IPTV. V objednávce zadejte slevový kupón a objednávka bude zlevněna. Aktuální NejPřipojení slevový kód, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 50 % na první měsíc

Slevový kód platí pro nové registrace předplatného v ceně 169-499 Kč.
využít kód
Získat kód

71 programů jen za 169 Kč/měsíc

Základní předplatné na 4 zařízení za cenu 1. Předplatné jen za 169 Kč měsíčně (71 programů na 4 zařízení). Akce je časově omezena.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na NejPřipojení.cz.

NejPřipojení slevový kód a slevy

Nejpřipojení IPTV slevový kód

NejPřipojení nabízí svým zákazníkům slevový kupón (kód) na internetovou televizi IPTV. Po uplatnění slevového kódu získáte na první měsíc slevu 50 %. Slevový kód platí pro nové registrace předplatného v ceně 169-499 Kč.

Předplatné jen za 169 Kč měsíčně (71 programů na 4 zařízení). Standardní cena tohoto předplatného je 199 Kč/měs. Akce platí pro registrace v září. V porovnání s konkurencí je předplatné levnější o 81 Kč/měsíc.

Při objednání NejPřipojení TV získáte všechny doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma.

NejPřipojení balíčky zdarma

NejPřipojení internet

NejPřipojení spolupracuje s menšími i většími poskytovateli připojení k internetu a díky tomu umí vybrat nejvýhodnější internetové připojení na českém trhu.

Mezi neoblíbenější tarify NejPřipojení patří tarify LTE, optika a VDSL. Ceny jednotlivých tarifů se mohou lišit dle města. Ke každému internetu dostanete 72 programů do Vaší smart TV na 6 měsíců za 1 Kč/měsíčně.

LTE

 • Technologie určená pro vysokorychlostní Internet, která se dnes využívá nejčastěji pro rodinné domy, chaty a zahrady
 • Rychlost 100/10 Mb/s
 • Cena 495,-

Optika

 • Optický kabel až do Vašeho bytu patří mezi nejoblíbenější volby.
 • Rychlost 1000/1000 Mb/s
 • Cena 299,-

VDSL

 • VDSL je technologie umožňující rychlejší datový přenos přes existující telefonní vedení
 • Rychlost 50/10 Mb/s
 • Cena 497,-

NejPřipojení TV

NejPřipojení TV je skvělé předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu. Předplatné lze využívat až na čtyřech zařízeních v rámci celé EU.

NejPřipojení TV nabízí řadu výhod a chytrých funkcí:

 • Timeshift – Přetáčejte si pořady zpět až 7 dní
 • Nahrávky – Uložte si až 1200 minut na 30 dní
 • Bez závazků – Předplatné na další období můžete kdykoli zrušit v zóně “Můj účet”
 • Vyhledávání – Váš oblíbený pořad si jednoduše najdete
 • EPG+ denně aktualizované informace o pořadech
 • Podobné pořady – Aplikace Vám sama nabídne podobné pořady

Televize přes internetový protokol (IPTV) je systém, kde jsou služby digitální televize šířeny prostřednictvím IP protokolu přes počítačové sítě.

Výhody a nevýhody NejPřipojení

NejPřipojení má mnoho výhod – pomoc s výběrem nejlepšího internetového připojení, široká nabídka internetové televize, dobré ceny a nadstandardní komunikace. NejPřipojení nemá žádné výrazné nedostatky.

VýhodyNevýhody
✅ Pomoc s výběrem nejlepšího připojení❌ Bez výrazných nedostatků
✅ Internetová televize
✅ Dobré ceny
✅ Nadstandardní komunikace

Základní údaje a kontaktní informace

NejPřipojení provozuje společnost NejPřipojení.cz s.r.o.

 • Slavíčkova 827/1a,
 • Brno 638 00
 • IČ: 05884659

Kontakt

 • Telefon: 588 880 508 (9:00-19:00)
 • E-mail: objednavky@nejpripojeni.cz

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze služeb NejPřipojení od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí pomoc s výběrem nejlepšího internetového připojení, široká nabídka internetové televize, dobré ceny služeb a nadstandardní komunikace. Lidé si pochvalují rychlé vyřízení služeb a normální domluvu bez automatů a callcenter. NejPřipojení nemá žádné výrazné nedostatky.

NejPřipojení můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 37 Průměr: 4.8]
NejPřipojení recenze a zkušenosti (2024)

Alternativa – Telly

Telly je moderní česká internetová a satelitní televize. V bohaté nabídce naleznete kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah (např. Oktagon, UFC).

Moje zkušenost s internetovou a satelitní televizí Telly je velmi pozitivní. Telly používám již několik let. Televize nabízí nejen rozsáhlou a kvalitní sbírku obsahu za výhodnou cenu (250 Kč měsíčně), ale také různé akce a slevy v Telly klubu.

V ČR Telly poskytuje služby moderní internetové a satelitní televize a pevného připojení k internetu. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP

Telly nabízí velkou nabídkou obsahu, která zahrnuje filmy, seriály, televizní pořady. Telly poskytuje tři typy předplatného – Maléstřední a velké předplatné.

Líbí se mi, že Telly nabízí různé prémiové sporty – Ligu mistrů UEFA, Formule 1, UFC, Oktagon, NHL, ATP a další.

Co mě na Telly nejvíce oslovilo, je nízká cena předplatného (pouhých 250 Kč měsíčně). Jako uživatel, který platformu využívá již několik let, mohu potvrdit, že cena je více než přijatelná vzhledem k bohaté nabídce filmů a seriálů. Jako fanoušek MMA velmi oceňuji nabídku turnajů UFC a Oktagon.

Moje Telly recenze je tedy velmi pozitivní. Telly je nejlepším poskytovatelem internetové a satelitní televize na českém trhu.

Telly recenze

Telly recenze
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 18/04/2024 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
 1. […] služeb NejPřipojení od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí pomoc s výběrem nejlepšího internetového připojení, široká […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart