DEGIRO bonus – Poukaz 100 € na pokrytí transakčních nákladů

DEGIRO bonus - Poukaz 100 € na pokrytí transakčních nákladů
DEGIRO bonus – Poukaz 100 € na pokrytí transakčních nákladů
DEGIRO bonus – Poukaz 100 € na pokrytí transakčních nákladů

DEGIRO bonus: Získejte DEGIRO bonus ve formě poukazu v hodnotě 100 € na pokrytí transakčních nákladů v prvních měsících. Tato mimořádná akce vám umožňuje získat poukaz v hodnotě 100 € na pokrytí transakčních nákladů v prvních měsících investování. DEGIRO, jedna z největších investičních platform, vám tak nabízí skvělou příležitost, jak začít s investováním ještě dnes a ušetřit na poplatcích.

Ale pozor – tento DEGIRO bonus je časově omezen! Platí pouze do 31. Května 2024, tak neváhejte a využijte této dočasné akce. Dejte svým investicím šanci růst s minimálními náklady díky DEGIRO bonusu ve výši 100 €.

Upozornění: Investování zahrnuje rizika ztrát

Hodnocení:
[Celkem: 124 Průměr: 5]

DEGIRO bonus

Využijte jedinečnou příležitost získat DEGIRO bonus ve formě poukazu v hodnotě 100 € na pokrytí transakčních nákladů při aktivaci vašeho investičního účtu. DEGIRO, jedna z předních evropských investičních platforem, vám nabízí šanci začít investovat s minimálními náklady.

Tato dočasná akce platí pro všechny, kdo aktivují svůj účet do 1. června 2024. Po aktivaci účtu vám DEGIRO uhradí transakční poplatky až do výše 100 €.

DEGIRO bonus podmínky

Podmínky pro akci transakčních poplatků ve výši 100 €

Pokud si aktivujete svůj investiční účet DEGIRO do 1. června 2024, DEGIRO vám uhradí transakční poplatky až do výše 100 €. Pro tuto nabídku platí následující podmínky:

  • Během období platnosti nabídky budou novým klientům, kteří si aktivovali účet, vráceny transakční poplatky až do výše 100 €.
  • První transakční náklady a externí manipulační poplatky do výše 100 € v období do 31. Května 2024 budou uhrazeny.
  • Vámi vynaložené transakční náklady a externí manipulační poplatky (do maximální výše 100 €) vám DEGIRO vrátí na váš účet DEGIRO začátkem června.
  • Tato nabídka platí pouze pro nové klienty s českým účtem DEGIRO.
  • Aby mohl nový klient tuto nabídku využít, musí provést první vklad k ověření účtu (minimální vklad je 0,01 €) a aktivovat svůj účet DEGIRO.
  • Na tuto nabídku mají nárok i noví klienti, kteří zahájili registraci před obdobím platnosti nabídky, ale aktivují si svůj účet DEGIRO během tohoto období.
  • Pokud je s adresou nového klienta již spojen existující účet, je účast vyloučena.
  • Každý nový klient může požádat o transakční kredit ve výši 100 EUR pouze jednou.
DEGIRO bonus - Poukaz 100 € na pokrytí transakčních nákladů

DEGIRO recenze a zkušenosti

Naše zkušenosti s online brokerem DEGIRO jsou výborné. Líbí se nám, že má DEGIRO jedny z nejnižších poplatků na trhu, žádné poplatek za neaktivitu, bohatou nabídku ETF s neuvěřitelně nízkými poplatky a snadno použitelnou webovou a mobilní platformu.

DEGIRO je dobrou volbou, pokud chcete jednoduchou platformu a nechcete příliš utrácet za poplatky (transakční náklady jsou obecně velmi nízké). DEGIRO má také jednu z nejlepších obchodních platforem v Evropě. Proces otevření účtu je velmi jednoduchý a rychlý.

DEGIRO recenze 2024

DEGIRO recenze a zkušenosti - online broker s nízkými poplatky

Proces založení účtu u DEGIRO je velmi snadný a rychlý. Musíte vyplnit osobní údaje, nahrát sken platného průkazu totožnosti a vyplnit investiční dotazník. Po registraci můžete převést peníze na svůj účet DEGIRO a o pár minut později jste připraveni nakupovat své první akcie nebo ETF.

Níže naleznete praktický návod, jak na registraci u DEGIRO v roce 2024.

Návod: Jak na registraci u DEGIRO

Návod: Jak na registraci u DEGIRO - podrobný popis založení účtu (2022)

Jak koupit akcie a ETF přes DEGIRO

V níže uvedeném článku vám poradíme jak koupit akcie a ETF přes DEGIRO. Také vám poradíme jak koupit ETF s neuvěřitelně nízkými poplatky. Náš praktický návod vám ukáže jak se registrovat na DEGIRO a jak koupit své první akcie a ETF.

Jak koupit akcie a ETF přes DEGIRO & Jak koupit ETF s nízkými poplatky

Jak koupit akcie a ETF přes DEGIRO - ETF bez poplatku

DEGIRO ETF s neuvěřitelně nízkými poplatky

Jak jsme zmínili v naší DEGIRO recenzi, broker má dlouhý seznam ETF s neuvěřitelně nízkými poplatky. ETF uvedené v základním výběru (Core Selection) jsou bez poplatků, ale platí pro ně podmínky a mohou se na ně vztahovat měnové poplatky.

Když na tento seznam narazíte poprvé, možná vás napadne: Které ETF si mám vybrat? Které ETF bez poplatku je nejlepší? Jak mám koupit ETF bez poplatku? Odpovědi na všechny tyto otázky naleznete v níže uvedeném článku!

DEGIRO ETF s neuvěřitelně nízkými poplatky

ETF bez poplatku DEGIRO - Jak koupit ETF bez poplatku v roce 2024
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 30/04/2024 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart