Concept slevový kód a slevy

Concept slevový kód, slevy a akce

Concept slevový kód: Concept.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na různé zboží. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. V eshopu Concept.cz naleznete široký sortiment moderních spotřebičů, které vám usnadní váš každodenní život nejen v kuchyni, ale v celé domácnosti.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Concept kupóny, akce a slevy.

Concept slevový kód a slevy

Concept nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. Doručení zdarma platí při nákupu nad 1500 Kč na veškerý sortiment.

Aktuální Concept slevové kódy, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 33 %

Sleva 33 % na vybrané produkty. Akce platí do 25.3.2024.
Získat kód
Získat kód

Slevový kód – sleva 15 %

Sleva 15 % na velké spotřebiče. Akce platí do 25.3.2024.
Získat kód
Získat kód
Hodnocení:
[Celkem: 163 Průměr: 5]

Doručení zdarma platí při nákupu nad 1500 Kč na veškerý sortiment. Všechny objednávky si můžete zdarma vyzvednout na prodejnách Concept. Součástí dopravy je doručení za první dveře bez vynášky a bez dalších služeb.

Chytrá doprava od Conceptu nabízí chytré řešení pro doručení celého sortimentu – od malých spotřebičů až po velké. Standardní doba pro doručení zásilky je 2 až 7 pracovních dní v závislosti na přepravní společnosti.

Concept slevy 2024

Concept slevy 2024 – slevové kódy:

  • NAROZENINY33 – sleva 33 % na vybrané produkty
  • NAROZENINY20 – sleva 20 % na všechny ostatní malé spotřebiče
  • NAROZENINY15 – sleva 15 % na všechny ostatní velké spotřebiče

Během trvání akce je doprava zdarma. Trvání akce: 15.3. až 25.3.2024.

Concept Black Friday 2023

Concept BLACK FRIDAY slevy až 50 %. Akce platí do 27. 11. 2023. Všemi očekávaná akce Black Friday přichází i na e-shop a prodejny Concept. Až 50% slevy započnou 17. listopadu 2023.

  • – 20 % sleva na malé spotřebiče pod kódem „20NAMALE“
  • – 15 % sleva na velké spotřebiče pod kódem „15NAVELKE“

Připravte si peněženky na krásné slevy, které se budou týkat jak malých tak velkých spotřebičů. Udělejte si radost nebo již pořiďte vánoční dárky pro své blízké. Z velkých spotřebičů si budete moct pořídit s mega slevami americké lednice, trouby nebo digestoře.

Akce Concept platí od 17.11. do 27.11.2023.

Concept slevový kód, slevy a akce

Concept recenze a zkušenosti

Společnost Jindřich Valenta – Concept (eshop Concept.cz) patří mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů. Nejprve působila pouze na českém trhu, ale svou pevnou pozici má i na trhu slovenském, polském a rozšiřuje se i o další země.

Concept.cz zaručuje, že jeho produkty kombinují nejen vysokou funkčnost, ale i stylový a moderní design. Všechny spotřebiče jsou navrženy s ohledem na detail, což dokazuje jejich promyšlená funkčnost a nápaditost. Ať už potřebujete malý nebo velký spotřebič, na Concept.cz snadno najdete ty, které perfektně zapadnou do vaší kuchyně a vytvoří harmonický celek.

Zákaznické hodnocení na cenovém srovnávači Heureka.cz potvrzuje spolehlivost a kvalitu služeb Concept.cz s průměrným hodnocením 96 %.

E-shop Concept.cz je skvělým místem pro všechny, kteří hledají kvalitní spotřebiče a výhodné ceny.

Concept recenze a zkušenosti

Concept recenze a zkušenosti (2024)

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy potravin. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart