Concept slevový kód a slevy

Concept slevový kód, slevy a akce

Concept slevový kód: My-Concept.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na různé zboží. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. V eshopu My-Concept.cz naleznete široký sortiment moderních spotřebičů, které vám usnadní váš každodenní život nejen v kuchyni, ale v celé domácnosti.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Concept kupóny, akce a slevy.

Concept slevový kód (kupón), slevy a akce

Aktuální Concept slevové kódy, slevy a akce:

Slevový kód – sleva 20 %

20 % sleva na vybrané spotřebiče. Akce platí do 21. 8. 2023.
Získat kód
Získat kód

Akce – KUP LEDNICI A MÁŠ POUKÁZKU NA NÁKUP

Akce – KUP LEDNICI A MÁŠ POUKÁZKU NA NÁKUP. Akce platí do 31.8.2023.
Hodnocení:
[Celkem: 163 Průměr: 5]

Aktuální My-concept.cz akce

  • Dárek cestovní brašna ke všem elektrickým koloběžkám
  • – 20 % sleva na vybrané spotřebiče (zaměřené na léto) s kódem LETO20
  • – 11% sleva na elektrickou koloběžku SC4500 s kódem LETO11

Akce My-Concept platí od od 12.6. do 26.6.2023.

Staré akce

My-concept BLACK FRIDAY slevy až 50 %. Akce platí do 27.11.2022. Všemi očekávaná akce Black Friday přichází i na e-shop a prodejny Concept. Až 50% slevy započnou 17. listopadu 2022.

Připravte si peněženky na krásné slevy, které se budou týkat jak malých tak velkých spotřebičů. Udělejte si radost nebo již pořiďte vánoční dárky pro své blízké. Z velkých spotřebičů si budete moct pořídit s mega slevami americké lednice, trouby nebo digestoře. 

Concept slevový kód, slevy a akce

O My-Concept.cz

Společnost Jindřich Valenta – Concept (eshop My-Concept.cz) patří mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů. Nejprve působila pouze na českém trhu, ale svou pevnou pozici má i na trhu slovenském, polském a rozšiřuje se i o další země.

Prioritou společnosti je lidem v dnešní uspěchané době usnadnit a změnit život. V současné době výrobky značky Concept zaujaly díky své vysoké kvalitě, atraktivnímu designu, jednoduchému ovládání a příznivé ceně přední místa na českém trhu.

My-Concept.cz recenze a zkušenosti

Recenze obchodu My-Concept.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s obchodem dobré zkušenosti. Lidem se líbí rychlost doručení, komunikace, ceny, výběr zboží a kvalita zboží.

Obchod My-Concept.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 97 %).

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy potravin. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Petr Marek

Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 29/08/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart