Concept recenze

DOPORUČUJEME Concept recenze a zkušenosti (2024)

Concept recenze: V eshopu Concept.cz naleznete široký sortiment moderních spotřebičů, které vám usnadní váš každodenní život nejen v kuchyni, ale v celé domácnosti. Výrobky můžete vybírat v moderních designových liniích, díky kterým docílíte ve vašem domově harmonického celku.

Concept recenze

Hledáte moderní spotřebiče, které zpříjemní a zefektivní váš každodenní život? E-shop Concept.cz je tím pravým místem pro vás! Nabízí široký sortiment spotřebičů, které nejen skvěle vypadají, ale jsou navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily život v kuchyni a celé domácnosti.

Concept.cz zaručuje, že jeho produkty kombinují nejen vysokou funkčnost, ale i stylový a moderní design. Všechny spotřebiče jsou navrženy s ohledem na detail, což dokazuje jejich promyšlená funkčnost a nápaditost. Ať už potřebujete malý nebo velký spotřebič, na Concept.cz snadno najdete ty, které perfektně zapadnou do vaší kuchyně a vytvoří harmonický celek.

Concept.cz nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. Chytrá doprava od Conceptu nabízí chytré řešení pro doručení celého sortimentu – od malých spotřebičů až po velké. Standardní doba pro doručení zásilky je 2 až 7 pracovních dní v závislosti na přepravní společnosti.

Doručení zdarma platí při nákupu nad 1500 Kč na veškerý sortiment. Všechny objednávky si můžete zdarma vyzvednout na prodejnách Concept. Součástí dopravy je doručení za první dveře bez vynášky a bez dalších služeb.

Co ale dělá tento e-shop výjimečným, je jeho historie a hodnoty. Z malé prodejny domácích spotřebičů vyrostla evropská firma s hlubokými kořeny v České republice. I přes její růst si Concept.cz zachovává osobní a rodinný přístup. Toto potvrzuje aktivní zapojení dětí majitele do chodu společnosti.

Jako ryze česká společnost se sídlem ve Východních Čechách je Concept hrdý na svůj původ a aktivně podporuje místní komunitu, sport a vzdělávání. Navíc nabízí příležitosti pro absolventy a věnuje se jejich profesnímu i osobnímu rozvoji.

Výrobky od Concept.cz nejsou jen obyčejné spotřebiče. Jsou výsledkem vášně, tradice a touhy po inovaci. Takže pokud hledáte spotřebiče, které jsou skvělé na pohled a ještě lepší v praxi, neváhejte a navštivte e-shop Concept.cz.

Zákaznické hodnocení na cenovém srovnávači Heureka.cz potvrzuje spolehlivost a kvalitu služeb Concept.cz s průměrným hodnocením 96 %.

E-shop Concept.cz je skvělým místem pro všechny, kteří hledají kvalitní spotřebiče a výhodné ceny.

Obchod Concept.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 80 Průměr: 4.9]
Concept recenze a zkušenosti (2023)

Concept slevový kód a slevy

Concept nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. Doručení zdarma platí při nákupu nad 1500 Kč na veškerý sortiment.

Aktuální Concept slevové kódy, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 20 %

20 % sleva na malé spotřebiče. Akce platí od 17.10. do 23.10.2023
Získat kód
Získat kód

Slevový kód – sleva 15 %

15 % sleva na velké spotřebiče. Akce platí od 17.10. do 23.10.2023
Získat kód
Získat kód

Concept slevový kód a slevy

Concept slevový kód, slevy a akce
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 08/01/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart