Benu slevový kód a slevy

Benu.cz slevový kód, akce a slevy

Benu slevový kód: Benu.cz nabízí svým zákazníkům slevové kupóny (kódy) na různé produkty. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. V Benu lékárně naleznete širokou nabídku doplňků stravy, volně prodejných léků, kosmetiky, zdravotnických pomůcek ale i veterinárních potřeb pro vaše mazlíčky.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Benu kupóny, akce a slevy.

Benu slevový kód a slevy

Aktuální Benu slevové kódy, slevy a akce.

Slevy až 50 %

Akce platí do 31. 3. 2024.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Benu.cz

AKTUÁLNÍ BENU LETÁK

Zde naleznete vždy aktuální BENU leták.

DOPRAVA ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu (min. objednávka 199 Kč).
Hodnocení:
[Celkem: 572 Průměr: 5]

Benu leták

Na stránce Benu leták naleznete aktuální výhodné nabídky a TOP nabídky měsíce. Také zde naleznete informace o výhodách karty Benu Plus.

Benu.cz leták - aktuální akce a slevy

Benu leták 2024 – aktuální BENU LÉKÁRNA leták

Zákaznický program BENU PLUS

S kartou BENU PLUS lze nakupovat v Benu lékárně vybrané produkty za výhodnější ceny a zároveň vám karta BENU PLUS hlídá vzájemné působení vašich zakoupených léků.

Za nasbírané body vás Benu pravidelně odmění slevovými poukázkami. Díky kartě BENU PLUS máte i další lékárenské služby zdarma.

Benu plus karta
Karta Benu plus

Benu recenze a zkušenosti

V lékárně Benu.cz naleznete volně prodejné léky, doplňky stravy a výživu, kosmetiku, hygienické potřeby, veterinární a zdravotnické potřeby.

Recenze obchodu Benu.cz od zákazníků jsou vynikající. Zákazníkům se líbí široký sortiment, výhodné ceny, rychlost doručení, nadstandardní komunikace a přehledný web.

Obchod je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 97 %). Recenze obchodu Benu.cz mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

Zákazníci jsou velmi spokojeni v těchto oblastech:

  • rychlost doručení,
  • ceny,
  • výběr zboží,
  • ochota,
  • spolehlivost.
Benu.cz slevový kód, akce a slevy

O Benu

V České republice má Benu více než 240 kamenných lékáren internetovou lékárnu BENU.cz.  Benu se snaží nabídnout zákazníkům vždy něco navíc. Nadstandardní odborné služby a individuální přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi jsou u Benu samozřejmostí. Benu odborníci vždy rádi pomohou najít vhodné řešení v každé cenové hladině.

Společnost BENU Česká republika s.r.o., provozovatel sítě lékáren BENU, je dceřinou společnosti PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která již řadu let zaujímá vedoucí pozici na farmaceutickém distribučním trhu v České republice. Od roku 1994 je součástí nadnárodní skupiny PHOENIX group, která patří k největším evropským společnostem zabývajícím se velkodistribucí léčiv. Skupina působí ve 27 zemích Evropy, kde svými nadstandardními službami a flexibilitou každodenně uspokojuje požadavky tisíců obchodních partnerů, převážně lékáren a nemocnic, ale i farmaceutických výrobních firem.

Další doporučené akce a slevy

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 01/05/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart