Benu leták 2024 – aktuální BENU LÉKÁRNA leták

Benu aktuální leták
Benu leták 2024 – aktuální BENU LÉKÁRNA leták
Benu leták 2024 – aktuální BENU LÉKÁRNA leták

Benu leták 2024: Na stránce Benu leták naleznete aktuální výhodné nabídky a TOP nabídky měsíce. Také zde naleznete informace o výhodách karty Benu Plus. Každý měsíc vychází nový leták Benu, ve kterém naleznete aktuální akce a slevy. V Benu lékárně naleznete širokou nabídku doplňků stravy, volně prodejných léků, kosmetiky, zdravotnických pomůcek ale i veterinárních potřeb pro vaše mazlíčky.

Hodnocení:
[Celkem: 555 Průměr: 5]
Benu.cz leták - aktuální akce a slevy

Benu slevový kód (kupón), slevy a akce

Aktuální Benu slevové kódy, slevy a akce naleznete na této stránce.

Benu.cz slevový kód, akce a slevy

Zákaznický program BENU PLUS

S kartou BENU PLUS lze nakupovat v Benu lékárně vybrané produkty za výhodnější ceny a zároveň vám karta BENU PLUS hlídá vzájemné působení vašich zakoupených léků.

Za nasbírané body vás Benu pravidelně odmění slevovými poukázkami. Díky kartě BENU PLUS máte i další lékárenské služby zdarma.

Benu plus karta
Karta Benu plus

O Benu

V České republice má Benu více než 240 kamenných lékáren internetovou lékárnu BENU.cz.  Benu se snaží nabídnout zákazníkům vždy něco navíc. Nadstandardní odborné služby a individuální přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi jsou u Benu samozřejmostí. Benu odborníci vždy rádi pomohou najít vhodné řešení v každé cenové hladině.

Společnost BENU Česká republika s.r.o., provozovatel sítě lékáren BENU, je dceřinou společnosti PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která již řadu let zaujímá vedoucí pozici na farmaceutickém distribučním trhu v České republice. Od roku 1994 je součástí nadnárodní skupiny PHOENIX group, která patří k největším evropským společnostem zabývajícím se velkodistribucí léčiv. Skupina působí ve 27 zemích Evropy, kde svými nadstandardními službami a flexibilitou každodenně uspokojuje požadavky tisíců obchodních partnerů, převážně lékáren a nemocnic, ale i farmaceutických výrobních firem.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 01/05/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart