Invia slevový kupón a slevy

Invia.cz aktuální akce, slevy, akční nabídky a slevové kupóny
9.5
Invia slevový kupón a slevy
Invia slevový kupón a slevy
Největší nabídka zájezdů
Přes 160 poboček
Nadstandardní služby
Přehledný web

Invia slevový kód: Invia je největší internetová cestovní agentura v České republice (přes 17 let na trhu). V ČR má přes 160 kamenných poboček. Invia nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Jedná se o renomované, prověřené a pojištěné cestovní kanceláře. Služeb cestovní agentury Invia využilo již 3 000 000 klientů a stala se tak největším prodejcem zájezdů na českém internetu.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Invia kupóny, akce a slevy.

Invia slevový kupón a slevy

Aktuální Invia slevové kódy, slevy a akce:

Sleva až 40 % – First Minute 2024

Sleva až 40 % na First Minute zájezdy v roce 2024. Nabídka je časově omezena.
Hodnocení:
[Celkem: 101 Průměr: 5]

Cestovní agentura Invia nabízí svým klientům pravidelné akční nabídky zájezdů, slevy na zájezdydárkynadstandardní služby a mnohé další bonusy k dovolené. Mezi nabízené bonusy a výhody patří:

 • Zájezdy s nízkou zálohou
 • Zájezdy se změnou termínu zdarma
 • Zájezdy s možností bezplatného storna
 • Děti zdarma nebo jen za cenu letenky
 • Hotely s dětským klubem

Aktuální akce a slevy naleznete níže na průběžné aktualizované stránce.

Invia.cz aktuální akce, slevy, akční nabídky a slevové kupóny

Přehled zájezdů cestovní agentury Invia

Cestovní agentura Invia nabízí širokou nabídku zájezdů a můžete tak odcestovat kamkoli na světě (například do Řecka, Chorvatska, Thajska, Tuniska, Dominikánské republiky, Bulharska, Egypta, Černé hory, Kanárské ostrovy, Kapverdy nebo SAE). Vybírat lze z více než 120 000 hotelů.

Přehled nabízených zájezdů:

Invia.cz recenze a zkušenosti - inspirace na zájezd
Zájezdy Invia.cz

Invia recenze a zkušenosti

Invia je největším srovnávačem zájezdů v České republice, který působí na trhu přes 17 let. V nabídce má více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu (pouze renomované, prověřené a pojištěné cestovní kanceláře).

Invia nabízí neustále aktualizovanou nabídku levných letenek do celého světa. Rezervační systém letenek na Invia.cz umožňuje vybírat z globální nabídky letů po celém světě (Last Minute letenky, standardní lety včetně business třídy). Přímo v průběhu rezervace si lze s letenkou zakoupit cestovní pojištění. Invia též nabízí k rezervaci letenek vyřízení víza do celého světa.

Invia nabízí svým klientům levné a bezpečné parkování v blízkosti nejvýznamnějších českých a slovenských letišť.

Naše zkušenosti se zájezdy od cestovní agentury Invia jsou dobré. Cestovní agentura nabízí největší nabídku zájezdů na českém trhu, širokou síť kamenných poboček, nadstandardní služby (pronájem aut, prodej letenek, cestovní pojištění, vyřízení víz) a přehledný web.

Invia recenze a zkušenosti

Invia.cz recenze a zkušenosti - Největší cestovní agentura v České republice

Alternativa: Rady na cestu

Naše zkušenosti se zájezdy od cestovky Radynacestu jsou výborné. Cestovka nabízí vysokou kvalitu služeb, profesionální průvodce, velký výběr zájezdů a perfektní organizaci. Na zájezdech je průměrně 15 cestovatelů, tím je dosaženo pohodové atmosféry a nejlepších zážitků. Průvodci mají profesionální přístup, výbornou znalost zemí, zvyků a kultury, perfektní komunikativnost a znalost jazyků.

Rady na cestu recenze & zkušenosti

Radynacestu.cz recenze a zkušenosti - zájezdy pro cestovatele
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/04/2024 autorem Lenka Svobodová

9.5 Celkové hodnocení
Invia.cz

Invia je největší internetová cestovní agentura v České republice, která nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu.

Celkové hodnocení
9.5
KLADY
 • Největší nabídka zájezdů
 • Přes 160 poboček
 • Nadstandardní služby
 • Přehledný web
ZÁPORY
 • Pouze zprostředkovává zájezdy
Přidat recenzi  |  Přečíst recenze a komentáře
1 komentář
 1. […] Aktuální akce a slevy naleznete níže na průběžné aktualizované stránce. […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart