Invia recenze

Invia.cz recenze a zkušenosti - Největší cestovní agentura v České republice
Největší nabídka zájezdů
Přes 160 poboček
Nadstandardní služby
Přehledný web

Invia recenze: Invia je největší internetová cestovní agentura v České republice (přes 17 let na trhu). V ČR má přes 160 kamenných poboček. Invia nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Jedná se o renomované, prověřené a pojištěné cestovní kanceláře. Služeb cestovní agentury Invia využilo již 3 000 000 klientů a stala se tak největším prodejcem zájezdů na českém internetu.

Rádi byste se dozvěděli jaké je cestování s cestovní agenturou Invia.cz? Vše se dozvíte v naší recenzi cestovní agentury Invia.cz.

Invia recenze

Moje zkušenost se zájezdy od cestovní agentury Invia jsou dobré. Cestovní agentura nabízí největší nabídku zájezdů na českém trhu, širokou síť kamenných poboček, nadstandardní služby (pronájem aut, prodej letenek, cestovní pojištění, vyřízení víz) a přehledný web.

Tip na nejlepší poznávací zájezdy

Cestovní kancelář Rady na cestu nabízí nejlepší poznávací zájezdy na českém trhu. Na zájezdech je průměrně 15 cestovatelů, tím je dosaženo pohodové atmosféry a nejlepších zážitků.

Průvodci mají profesionální přístup, výbornou znalost zemí, zvyků a kultury. Samozřejmostí je skvělá komunikativnost a znalost jazyků. Naše zkušenosti se zájezdy od cestovky Rady na cestu jsou výborné.

Invia je největším srovnávačem zájezdů v České republice, který působí na trhu přes 17 let. V nabídce má více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu (pouze renomované, prověřené a pojištěné cestovní kanceláře).

Invia nabízí neustále aktualizovanou nabídku levných letenek do celého světa. Rezervační systém letenek na Invia.cz umožňuje vybírat z globální nabídky letů po celém světě (Last Minute letenky, standardní lety včetně business třídy). Přímo v průběhu rezervace si lze s letenkou zakoupit cestovní pojištění. Invia též nabízí k rezervaci letenek vyřízení víza do celého světa.

Invia nabízí svým klientům levné a bezpečné parkování v blízkosti nejvýznamnějších českých a slovenských letišť.

Cestovní agenturu Invia můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 105 Průměr: 4.9]
Invia.cz recenze a zkušenosti - Největší cestovní agentura v České republice

Invia akce a slevy

Cestovní agentura Invia nabízí svým klientům pravidelné akční nabídky zájezdů, slevy na zájezdydárkynadstandardní služby a mnohé další bonusy k dovolené. Mezi nabízené bonusy a výhody patří:

 • Zájezdy s nízkou zálohou
 • Zájezdy se změnou termínu zdarma
 • Zájezdy s možností bezplatného storna
 • Děti zdarma nebo jen za cenu letenky
 • Hotely s dětským klubem

Aktuální akce a slevy naleznete níže na průběžné aktualizované stránce.

Invia.cz aktuální akce, slevy, akční nabídky a slevové kupóny

Invia slevový kupón a slevy

O cestovní agentuře Invia

Invia je největší internetová cestovní agentura v České republice (přes 17 let na trhu). V ČR má přes 160 kamenných poboček. Invia nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Jedná se o renomované, prověřené a pojištěné cestovní kanceláře. Služeb cestovní agentury Invia využilo již 3 000 000 klientů a stala se tak největším prodejcem zájezdů na českém internetu.

Invia recenze - zájezdy
Cestovní agentura Invia.cz

Rozdíl mezi cestovní kanceláří a cestovní agenturou

Cestovní agentura nesmí pořádat zájezdy (poznávací, pobytové, exotické atd.), které trvají déle než jeden den a zahrnují dopravu a ubytování. Cestovní kancelář potřebuje pro svou činnost koncesi, zatímco cestovní agentura je živnost volná. Cestovní agentura může pouze prodávat zájezdy cestovních kanceláří. Cestovní kancelář může ale zároveň fungovat jako cestovní agentura (prodává zájezdy i jiných cestovních kanceláří).

Cestovní kancelář vždy odpovídá za zájezd, i když si jej koupíte v cestovní agentuře. Cestovní kancelář musí být ze zákona vždy pojištěna proti úpadku. Cestovní kancelář nesmí prodávat vlastní zájezdy pokud nemá pojištění proti úpadku. 

Kdo stojí za cestovní agenturou Invia?

Za cestovní agenturou Invia stojí společnost Invia.cz, a.s.. Společnost působí nejen v České republice ale i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Invia.cz, a.s.
Bělehradská 299/132
120 00 Praha 2
IČ: 26702924

Kontakt

Cestovní agenturu Invia lze kontaktovat těmito způsoby:

 • Telefonní linka: +420 226 000 622
 • E-mail: poradce@invia.cz

Cestovní agenturu Invia lze nalézt i na sociálních sítích:

Přehled zájezdů cestovní agentury Invia

Cestovní agentura Invia nabízí širokou nabídku zájezdů a můžete tak odcestovat kamkoli na světě (například do Řecka, Chorvatska, Thajska, Tuniska, Dominikánské republiky, Bulharska, Egypta, Černé hory, Kanárské ostrovy, Kapverdy nebo SAE). Vybírat lze z více než 120 000 hotelů.

Přehled nabízených zájezdů:

Invia.cz recenze a zkušenosti - inspirace na zájezd
Zájezdy Invia.cz

Koronavirus – časté dotazy

Na této stránce můžete zjistit informace kam můžete aktuálně vycestovat a za jakých podmínek (zda musíte podstoupit test i při návratu, co všechno kryje cestovní pojištění a jak je to se stornem).

Letenky na Invia

Invia nabízí neustále aktualizovanou nabídku levných letenek do celého světa. Rezervační systém letenek na Invia.cz umožňuje vybírat z globální nabídky letů po celém světě. Lze si vybrat i Last Minute letenky, standardní lety včetně business třídy.

Invia nabízí letenky do nejpopulárnějších destinací na světe:

 • evropská města (Londýn, Paříž, Brusel, Madrid, Řím, Dublin, Vídeň, Athény, Ženeva atd.)
 • města v USA (New York, Los Angeles, Chicago, Atlanta atd.)
 • další města (Sydney, Peking, Bangkok, Dubaj, Káhiru, Havanu, Mexiko až po Buenos Aires nebo Caracas)

Invia je napojena na globální rezervační systém letenek a nabízí tak širokou nabídku levných a Last Minute letenek do celého světa od většiny světových leteckých společností. Letenky si lze koupit pomocí přehledného rezervačního formuláře.

Invia recenze - letenky
Formulář pro hledání letenek Invia.cz

Přímo v průběhu rezervace si lze s letenkou zakoupit také cestovní pojištění. Po objednání a zaplacení pojištění vám přijdou potřebné dokumenty elektronicky. Invia též nabízí k rezervaci letenek vyřízení víza do celého světa.

Invia nabízí svým klientům levné a bezpečné parkování v blízkosti nejvýznamnějších českých a slovenských letišť. Například Parkování letiště Praha, Praha – Air Parking, GO parking Praha, Letím Brno, Parkování letiště Ostrava a Parkování Bratislava.

Pojištění zájezdů

Invia má u svých zájezdů pojištění FAKTOR 100, které pokrývá riziko neuskutečnění zájezdu z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře (obdržíte zpět 100 % uhrazených peněz nejpozději do 30 dnů). Garantem pojištění je pojišťovna AXA-ASSISTANCE.

Recenze hotelů

Na níže uvedené stránce se můžete podívat na aktuální recenze hotelů (více než 190 000 hodnocení) od klientů cestovní agentury Invia. Podle recenzí je možné vyfiltrovat TOP 10 nejlepších hotelů v jednotlivých zemích. Klienti hodnotí ubytování, stravu, okolí a cenu hotelů.

Invia recenze hotelů
Recenze hotelů na Invia.cz

Recenze a zkušenosti klientů

Recenze a zkušenosti klientů s cestovní agenturou Invia jsou dobré. Klientům se líbí široká nabídka zájezdů, dobrá komunikace, vysoká kvalita služeb, dobrá organizace zájezdů a nadstandardní služby (pronájem aut, prodej letenek, cestovní pojištění, vyřízení víz).

Výhody a nevýhody cestovní agentury Invia

Cestovní agentura Invia má tyto výhody:

 • Největší nabídka zájezdů (od více než 300 cestovních kanceláří)
 • Přes 160 kamenných poboček
 • Nadstandardní služby (pronájem aut, prodej letenek, cestovní pojištění, vyřízení víz)
 • Přehledný web

Cestovní agentura Invia má tyto nevýhody:

 • Cestovní agentura Invia pouze zprostředkovává zájezdy

Další doporučené cestovní kanceláře

Kromě cestovní agentury Invia doporučuje také následující cestovní kanceláře:

Radynacestu.cz

Radynacestu.cz je česká cestovní kancelář pro cestovatele, která nabízí vysokou kvalitu služeb. S touto cestovkou navštívíte i místa, o kterých se běžně nepíše. Na zájezdech je průměrně 15 cestovatelů, tím je dosaženo pohodové atmosféry a nejlepších zážitků.

Průvodci mají profesionální přístup, výbornou znalost zemí, zvyků a kultury. Samozřejmostí je skvělá komunikativnost a znalost jazyků. Naše zkušenosti se zájezdy od cestovky Radynacestu jsou výborné.

Rady na cestu recenze

Radynacestu.cz recenze a zkušenosti - zájezdy pro cestovatele

Nejčastější otázky a odpovědi

Na jaké zájezdy se zaměřuje Invia?

Cestovní agentura Invia nabízí širokou nabídku zájezdů a můžete tak odcestovat kamkoli na světě.

Kdo stojí za cestovní agenturou Invia?

Za cestovní agenturou Invia stojí společnost Invia.cz, a.s.. Společnost působí nejen v České republice ale i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Je cestovní agentura Invia pojištěna pro případ úpadku?

Invia má u svých zájezdů pojištění FAKTOR 100, které pokrývá riziko neuskutečnění zájezdu z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře.

Jaké výhody má cestovní agentura Invia?

Největší nabídku zájezdů (od více než 300 cestovních kanceláří), přes 160 kamenných poboček, nadstandardní služby (pronájem aut, prodej letenek, cestovní pojištění, vyřízení víz) a přehledný web.

Jaké nevýhody má cestovní agentura Invia?

Cestovní agentura Invia pouze zprostředkovává zájezdy.

Jaké jsou recenze a zkušenosti klientů?

Recenze a zkušenosti klientů s cestovní agenturou Invia jsou dobré. Klientům se líbí široká nabídka zájezdů, dobrá komunikace, vysoká kvalita služeb, dobrá organizace zájezdů a nadstandardní služby (pronájem aut, prodej letenek, cestovní pojištění, vyřízení víz).

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 05/01/2024 autorem Lenka Svobodová

9.5 Celkové hodnocení
Invia.cz

Invia je největší internetová cestovní agentura v České republice, která nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu.

Celkové hodnocení
9.5
KLADY
 • Největší nabídka zájezdů
 • Přes 160 poboček
 • Nadstandardní služby
 • Přehledný web
ZÁPORY
 • Pouze zprostředkovává zájezdy
Přidat recenzi  |  Přečíst recenze a komentáře
2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
 1. […] Celou recenzi cestovní agentury Invia naleznete zde: Invia.cz recenze & zkušenosti – Největší cestovní agentura v ČR […]

 2. Chtěla bych poděkovat panu Dominiku Koudelkovi za jeho pristup, snahu, ochotu. Snazil se udelat maximum pro moji spokojenost. Vice takovych prodejcu. Dekuji s pozdravem Švecová Martina

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart