To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN – Zájezd Radynacestu recenze a zkušenosti

Recenze a zkušenosti se zájezdem To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN od cestovní kanceláře Radynacestu,.cz
10
To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN – Zájezd Radynacestu recenze a zkušenosti
To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN – Zájezd Radynacestu recenze a zkušenosti
Perfektní organizace
Skvělé lokality
Jízda zubačkou na Gornergrat
Profesionální průvodkyně

To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN – Zájezd Radynacestu recenze a zkušenosti: V této recenzi se dozvíte naše zkušenosti se zájezdem To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN od cestovní kanceláře Radynacestu.cz. Radynacestu je cestovní kancelář pro cestovatele, která nabízí vysokou kvalitu služeb.

Zájezd je nejlepší poznávací zájezd do Švýcarska, který jsme měli možnost zkusit. Během tohoto zájezdu navštívíte nejlepší místa ve Švýcarsku.

To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN – Zájezd Radynacestu recenze a zkušenosti

10Hodnocení
To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN

Zájezd To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN nabízí návštěvu nejlepších míst ve Švýcarsku.

Celkové hodnocení
10
VÝHODY
  • Perfektní organizace
  • Skvělé lokality
  • Jízda zubačkou na Gornergrat
  • Profesionální průvodkyně
NEVÝHODY
  • Bez výrazných nedostatků

S Radynacestu.cz jsme cestovali do Švýcarska v roce 2018. Vybrali jsme si zájezd To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN, který je zaměřen na návštěvu nejlepších míst ve Švýcarsku.

Naše zkušenosti se zájezdem jsou skvělé. Zájezd je nejlepší poznávací zájezd do Švýcarska, který jsme měli možnost zkusit.

Líbila se nám projížďka lodí po Ženevském jezeře s krásnými výhledy na okolní hory, návštěva olympijského muzea v Lausanne, návštěva hradu Chillon a výjezd zubačkou na Gornergrat s výhledem na Matterhorn.

Radynacestu.cz Lucern Kapličkový most Švýcarsko
Lucern Kapličkový most

Organizace zájezdu byla perfektní, jednotlivé zastávky na sebe dobře navazovaly a nedocházelo ke zbytečné ztrátě času. Průvodkyně paní Herková měla profesionální přístup, výbornou znalost země, zvyků a kultury. Průvodkyně měla perfektní mluvu, komunikativnost a znalost jazyků.

Níže můžete vidět naše fotky ze zájezdu To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN.

Program zájezdu

Během zájezdu Radynacestu To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN jsme navštívili následující lokace.

1. Den

Rýnské vodopády

Rýnské vodopády (Rheinfall) jsou největší vodopády v Evropě (dle vodnatosti). Vodopády se nachází na horním Rýnu mezi obcemi Neuhausen am Rheinfall a Laufen-Uhwiesen, blízko města Schaffhausen v severní části Švýcarska (mezi kantony Schaffhausen a Curych). Vodopády jsou 150 m široké, 23 m vysoké a v létě je jejich průměrný průtok až na 700 m³/s.

Město Lucern

Lucern (německy Luzern, francouzsky a anglicky Lucerne) je město ve Švýcarsku, které je hlavním městem stejnojmenného kantonu a okresu. Město se nachází na severozápadním konci Lucernského jezera u výtoku řeky Reuss. Ve městě lze navštívit nejstarší zakrytý dřevěný most na světě – Kapličkový most (Kapellbrücke). Dále se zde nachází slavný Lví pomník (Löwendenkmal). Navštívit lze také městskou radnici a kostel svatého Leodegara (Hofkirche).

Město Sion

Město Sion (německy Sitten) je hlavní město švýcarského kantonu Valais (německy Wallis), které leží na řece Rhoně. V tomto městě lze navštívit biskupský hrad Valère (muzeum středověkého umění), Notre-Dame-de-Valère (poutní římsko-katolický kostel Panny Marie na hradě Valère), hrad Tourbillon (ruiny hradu ze 13.–14. století, které jsou dominantou města) a katedrálu Panny Marie.

Vesnice Anzére

Anzére (Anzère) je malá vesnice v kantonu Valais ve Švýcarsku, která se nachází v obci Ayent a nedaleko měst Sion a Crans. Jde o letovisko v tradičním švýcarském architektonickém stylu. Švýcarské lyžařské středisko Anzère má přímý přístup k 58 km sjezdových tratí s 15 samostatnými sjezdovkami, které obsluhuje 13 vleků. V této vesnici jsme byli ubytováni.

2. Den

Město Vevey

Vevey je město ve Švýcarsku, které má okolo dvaceti tisíc obyvatel a nachází se v kantonu Vaud u ústí řeky Veveyse do Ženevského jezera. Vevey je domovem světové centrály mezinárodní potravinářské a nápojové společnosti Nestlé, která zde byla založena v roce 1867. Anglický herec a komik Charlie Chaplin pobýval ve Vevey od roku 1952 až do své smrti v roce 1977. U jezera zde můžete vidět jeho sochu.

Město Lausanne

Lausanne je švýcarské město v západní části země při severním břehu Ženevského jezera. Město se nachází 50 km severovýchodně od Ženevy, je hlavním městem kantonu Vaud a okresu Lausanne. V tomto městě jsme navštívili Olympijské muzeum. V Olympijském muzeu (francouzsky Musée olympique) jsou umístěny stálé i dočasné expozice týkající se sportu a olympijského hnutí. S více než 10 000 artefakty je muzeum největším archivem olympijských her na světě.

Město Montreux

Montreux je známé lázeňské střediskov okrese Vevey, v kantonu Vaud, na pobřeží Ženevského jezera. Město má slavnou promenádou při Ženevském jezeře a skvělé výhledy na okolní vinice a zasněžené vrcholky Savojských Alp. Město je plné vil a hotelů. Na břehu jezera se nachází pomník zpěváka Freddie Mercuryho ze skupiny Queen.

Hrad Chillon

Chillon je hrad ve švýcarském kantonu Vaud (Waadt) nedaleko města Montreux. Hrad je jedním z nejzachovalejších středověkých evropských hradů (byl postaven ve 13. století). Chillon patří k nejnavštěvovanějším středověkým hradům ve Švýcarsku i v Evropě.

3. Den

Luxusní horské středisko Zermatt

Zermatt je městečko v oblasti Vispu v německy mluvící části kantonu Valais ve Švýcarsku. Toto horské středisko se nachází na konci údolí Mattertal ve výšce 1 620 m n. m.. Městečko je blízko hoře Matterhorn, která je dominantou Alp. Zermatt je známý jako horolezecké a lyžařské středisko švýcarských Alp.

Hora Matterhorn

Ze Zermattu lze jet železnicí (Gornergratbahn) na vrchol Gornergrat (3 089 m). Cesta trvá přibližně 30 minut a vede přes Riffelalp, Rotenboden a Riffelberg (s omezenými zastávkami Findelbach a Landtunnel těsně nad městem). Na vrcholu Gornergratu se nachází hotel, restaurace a nákupní centrum. Z Gornergratu je skvělý výhled na horu Matterhorn.

Matterhorn je sedmou nejvyšší horou Alp (nadmořská výška 4478 metrů). Nachází se na hranici mezi Švýcarskem a Itálií, nad švýcarským městem Zermatt. Hora je známá pro svůj charakteristický tvar, který vypadá jako roh.

Radynacestu odměny, akce a slevy

Radynacestu odměny, akce a slevy: Cestovka Radynacestu nabízí svým věrným zákazníkům časté odměny, v minulosti například:

  • Přednostní výběr z kompletní nabídky míst i termínů
  • Slevu 1 500 Kč na osobu
  • Roční předplatné tištěného časopisu MOJE PSYCHOLOGIE

Radynacestu.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na zájezdy. Svým zákazníkům nabízí odměnu za věrnost ve výši 1 500 Kč na osobu.

Radynacestu slevový kód, slevy a akce

Recenze a zkušenosti dalších cestovatelů

Recenze a zkušenosti dalších cestovatelů se zájezdem To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN jsou velmi dobré. Cestovatelům se líbí výborná organizace zájezdu a vysoká profesionalita průvodkyně.

Radynacestu recenze a zkušenosti

Naše zkušenosti se zájezdy od cestovky Radynacestu jsou výborné. Cestovka nabízí vysokou kvalitu služeb, profesionální průvodce, velký výběr zájezdů a perfektní organizaci. Na zájezdech je průměrně 15 cestovatelů, tím je dosaženo pohodové atmosféry a nejlepších zážitků. Průvodci mají profesionální přístup, výbornou znalost zemí, zvyků a kultury, perfektní komunikativnost a znalost jazyků.

Radynacestu.cz recenze & zkušenosti – Zájezdy pro cestovatele

Radynacestu.cz recenze a zkušenosti - zájezdy pro cestovatele

Radynacestu zájezd recenze a zkušenosti: To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS

Radynacestu.cz recenze a zkušenosti - To nejlepší z Athén + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS
Hodnocení:
[Celkem: 51 Průměr: 5]
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 29/08/2023 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart