Rady na cestu kód voucheru a slevy

Radynacestu slevový kód, slevy a akce

Rady na cestu kód voucheru, slevový kód a slevy: Radynacestu.cz nabízí svým zákazníkům kód voucheru (slevový kód) na zájezdy. Sleva platí na všechny čtyř- a vícedenní zájezdy z nabídky s odjezdem od 1. 1. 2024 a pro každou osobu zapsanou v rezervaci. Rady na cestu je česká cestovní kancelář pro cestovatele, která nabízí vysokou kvalitu služeb.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Rady na cestu kód voucheru, akce a slevy.

Rady na cestu kód voucheru a slevy

Cestovka Rady na cestu nabízí svým věrným zákazníkům časté odměny, v minulosti například:

  • Přednostní výběr z kompletní nabídky míst i termínů
  • Slevu 2 000 na osobu
  • Roční předplatné tištěných časopisů

Aktuální Rady na cestu kód voucheru, slevové kódy, slevy a akce:

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Radynacestu.cz.
Hodnocení:
[Celkem: 162 Průměr: 5]

Rady na cestu kód voucheru – sleva 2 000 Kč na osobu

Radynacestu kód voucheru: Radynacestu nabízí svým zákazníkům odměnu za věrnost – kód voucheru ve výši 2 000 Kč na osobu. Sleva platí pro všechny cestovatele zapsané ve smlouvě o zájezdu a rezervace přijaté do 10.10.2023. Částka 2 000 Kč/os. se odečte z ceny uvedené na webu a je započítána do konečné kalkulace.

Sleva platí na všechny čtyř- a vícedenní zájezdy z nabídky s odjezdem od 1. 1. 2024 a pro každou osobu zapsanou v rezervaci.

Radynacestu kód voucheru dostanou věrní zákazníci e-mailem. Jak slevu uplatnit? Při objednávce zájezdu zadejte kód voucheru do poznámky.

Radynacestu slevový kód, slevy a akce

O Rady na cestu

Radynacestu.cz je česká cestovní kancelář pro cestovatele, která nabízí vysokou kvalitu služeb. S touto cestovkou navštívíte i místa, o kterých se běžně nepíše. Na zájezdech je průměrně 15 cestovatelů, tím je dosaženo pohodové atmosféry a nejlepších zážitků. Průvodci mají profesionální přístup, výbornou znalost zemí, zvyků a kultury. Samozřejmostí je skvělá komunikativnost a znalost jazyků.

Rady na cestu recenze a zkušenosti

Naše zkušenosti se zájezdy od cestovky Radynacestu jsou výborné. Cestovka nabízí vysokou kvalitu služeb, profesionální průvodce, velký výběr zájezdů a perfektní organizaci. Na zájezdech je průměrně 15 cestovatelů, tím je dosaženo pohodové atmosféry a nejlepších zážitků. Průvodci mají profesionální přístup, výbornou znalost zemí, zvyků a kultury, perfektní komunikativnost a znalost jazyků.

Rádi byste se dozvěděli jaké je cestování s cestovkou Radynacestu? Vše se dozvíte v naší recenzi Radynacestu.

Radynacestu.cz recenze & zkušenosti – Zájezdy pro cestovatele

Radynacestu.cz recenze a zkušenosti - zájezdy pro cestovatele

Naše tipy na skvělé zájezdy od Radynacestu:

Alternativa: Cestovní agentura Invia

Invia je největší internetová cestovní agentura v České republice (přes 17 let na trhu). V ČR má přes 160 kamenných poboček. Invia nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Jedná se o renomované, prověřené a pojištěné cestovní kanceláře. Služeb cestovní agentury Invia využilo již 3 000 000 klientů a stala se tak největším prodejcem zájezdů na českém internetu.

Sleva až 40 % – Léto 2023

Akce platí do 31.1.2023. Nízká záloha od 990 Kč. Změna zájezdu zdarma. Až tři děti zdarma.

Invia slevové kupóny a slevy

Invia je největším srovnávačem zájezdů v České republice, který působí na trhu přes 17 let. V nabídce má více než 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu (pouze renomované, prověřené a pojištěné cestovní kanceláře).

Naše zkušenosti se zájezdy od cestovní agentury Invia jsou dobré. Cestovní agentura nabízí největší nabídku zájezdů na českém trhu, širokou síť kamenných poboček, nadstandardní služby (pronájem aut, prodej letenek, cestovní pojištění, vyřízení víz) a přehledný web.

Invia recenze a zkušenosti

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 03/10/2023 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart