Moebelix slevový kód a slevy

Moebelix.cz slevový kód, slevy a akce

Moebelix slevový kód: Möbelix nabízí svým zákazníkům slevový kód na produkty. E-shop Moebelix.cz nabízí obrovský výběr nábytku a doplňků do domácnosti. Vyberte si z oddělení obývacích pokojů, ložnic, kuchyní na míru, jídelen, pracoven, dětských a studentských pokojů, koupelen, předsíní, textilu, osvětlení, zahradního nábytku a mnoho a mnoho dalšího. To vše za nejlepší ceny!

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Moebelix kupóny, akce a slevy.

Moebelixslevový kód a slevy

Moebelix slevový kód 150 Kč – odebírejte Newsletter a získejte uvítací poukázku na 150 Kč. Aktuální Moebelix slevové kódy, slevy a akce:

Slevový kód 150 Kč

Odebírejte Newsletter a získejte uvítací poukázku na 150 Kč.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Moebelix.cz
Hodnocení:
[Celkem: 158 Průměr: 5]
Moebelix.cz slevový kód, slevy a akce

Akce Moebelix

Aktuální akce na Moebelix.cz:

 • Akce –18% NÁBYTKOVÝ FASHION VÍKEND platí na nábytek, o víkendu od 16.09. do 17.09.2023 v prodejnách a v e-shopu
 • Ceny za polovinu – Akce platí 4. 9. – 1. 10. 2023 v prodejnách a v e-shopu
 • Akce -45 % na plánovatelné skříně a postele platí na plánovatelné skříně a postele na objednávku, naplánované v prodejnách od 04.09. do 17.09.2023.
 • Akce -45 % na plánovatelné sedačky a pohovky platí na plánovatelné sedačky, pohovky a křesla na objednávku, naplánované v prodejnách od 11.09. do 17.09.2023.
 • Akce -20 % na jídelní židle platí od 11.09. do 24.09.2023 v prodejnách a v e-shopu.
 • Akce –20 % na sedací soupravy a křesla skladem platí od 04.09. do 17.09.2023 v prodejnách a v e-shopu.
 • Akce -25 % na jídelní židle s dodáním zdarma exkluzivně online platí od 11.09. do 17.09.2023 pouze v e-shopu.
 • Akce -50 % na plánovatelné kuchyně se vztahuje na kuchyně naplánované od 04.09. do 24.09.2023

Möbelix newsletter

Přihlášením do newsletteru Möbelix získáte tyto výhody:

 • Přehled o akcích a slevách jako první
 • Uvítací poukaz na první nákup v hodnotě 150,- Kč
 • Inspirace, trendy a tipy v našich blozích o bydlení
 • Vychytávky exkluzivně online s dodáním zdarma
 • Super akce, produkty a slevové kupóny

Získáte uvítací poukázka 150,- Kč na nákup v e-shopu, nebo kterékoli prodejně, při nákupu nad 500,- Kč. Po přihlášení k odběru Newsletteru, vám na uvedený email přijde potvrzovací odkaz, následně – až po potvrzení (ověření) vám během 24 hodin dorazí poukázka v elektronické podobě. Kód poukázky vepište před uzavřením objednávky do vymezeného políčka, a stiskněte šipku pro potvrzení, a suma vám bude odečtena z celkové částky nákupu. Při nákupu v kamenných prodejnách je třeba kód předložit u pokladny.

Dále získáte informace o nejlepších nabídkách, slevách, novinkách v oblasti moderního bydlení a příjemné domácnosti.

O Möbelix

Möbelix nabízí obrovský výběr nábytku a doplňků do domácnosti. Vyberte si z oddělení obývacích pokojů, ložnic, kuchyní na míru, jídelen, pracoven, dětských a studentských pokojů, koupelen, předsíní, textilu, osvětlení, zahradního nábytku a mnoho a mnoho dalšího.

Möbelix je nejvýhodnější obchod s trendovým nábytkem. Nabízí cenově dostupný nábytek, který si můžete nechat vyrobit na míru dle Vašich představ. K nábytku můžete dokoupit různé doplňky do domácnosti.

Möbelix nabízí v rámci online obchodu a prodejen široké spektrum služeb a výhod, díky kterým si svoji domácnost dokážete zařídit z pohodlí Vašeho domova.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart