Möbelix slevový kód a slevy

Moebelix.cz slevový kód, slevy a akce

Möbelix nabízí svým zákazníkům slevový kód na produkty. E-shop Moebelix.cz nabízí obrovský výběr nábytku a doplňků do domácnosti. Vyberte si z oddělení obývacích pokojů, ložnic, kuchyní na míru, jídelen, pracoven, dětských a studentských pokojů, koupelen, předsíní, textilu, osvětlení, zahradního nábytku a mnoho a mnoho dalšího. To vše za nejlepší ceny!

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Möbelix kupóny, akce a slevy.

Möbelix slevový kód (kupón), slevy a akce

Aktuální Möbelix slevové kódy, slevy a akce:

Uvítací poukázka 150 Kč

Získejte uvítací poukázku na 150 Kč.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Moebelix.cz
Hodnocení:
[Celkem: 158 Průměr: 5]

Akce Möbelix

Nová plánovatelná kuchyně na míru s dodáním a montáží jen za 1,- Kč a s příslušenstvím v kumulované hodnotě 7.500,- Kč ZDARMA.

Při nákupu plánovatelné kuchyně na míru nad 60.000,- Kč obdržíte příslušenství v kumulované hodnotě 7.500,- Kč ZDARMA. Platí od 04.07. do 31.07.2022 nebo do vyčerpání zásob. Vztahuje se pouze na nové projekty.

Dodání a montáž plánovatelné kuchyně za 1,- Kč

Platí na plánovatelné kuchyně do 31.07.2022. Neplatí pro již vytvořené objednávky. Bez plynových, vodovodních a elektrických přípojek. Na všechny rozložené nebo sektorové kuchyně z kategorie Kuchyňské skříňky a sektorové kuchyně nebo v prodejně vystavené kuchyňské programy se akce „Dodání & montáž“ nevztahuje (budou účtovány ceny dle běžného ceníku).

Möbelix newsletter

Přihlášením do newsletteru Möbelix získáte tyto výhody:

  • Přehled o akcích a slevách jako první
  • Uvítací poukaz na první nákup v hodnotě 150,- Kč
  • Inspirace, trendy a tipy v našich blozích o bydlení
  • Vychytávky exkluzivně online s dodáním zdarma
  • Super akce, produkty a slevové kupóny

Získáte uvítací poukázka 150,- Kč na nákup v e-shopu, nebo kterékoli prodejně, při nákupu nad 500,- Kč. Po přihlášení k odběru Newsletteru, vám na uvedený email přijde potvrzovací odkaz, následně – až po potvrzení (ověření) vám během 24 hodin dorazí poukázka v elektronické podobě. Kód poukázky vepište před uzavřením objednávky do vymezeného políčka, a stiskněte šipku pro potvrzení, a suma vám bude odečtena z celkové částky nákupu. Při nákupu v kamenných prodejnách je třeba kód předložit u pokladny.

Dále získáte informace o nejlepších nabídkách, slevách, novinkách v oblasti moderního bydlení a příjemné domácnosti.

O Möbelix

Möbelix vám nabízí obrovský výběr nábytku a doplňků do domácnosti. Vyberte si z oddělení obývacích pokojů, ložnic, kuchyní na míru, jídelen, pracoven, dětských a studentských pokojů, koupelen, předsíní, textilu, osvětlení, zahradního nábytku a mnoho a mnoho dalšího. To vše za nejlepší ceny!

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Naposledy aktualizováno 01/03/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart