Zonky půjčka bonusy a odměny

Zonky bonusy a odměny - levnější půjčky
9.5
Zonky půjčka bonusy a odměny
Zonky půjčka bonusy a odměny
Rozpětí půjček (do 900 000 Kč)
Doba splatnosti 12 až 120 měsíců
Nízký úrok (od 2,99 %)
Rychlá výplata peněz na účet
Přehledné uživatelské prostředí

Zonky půjčka bonusy a odměny: Plánujete-li si vzít půjčku od české P2P společnosti Zonky tak se Vám bude hodit tento odkaz, pomocí kterého získáte bonus ve formě levnější půjčky.

Na Zonky si lze půjčit od 5 000 do 1 200 000 Kč na dobu od 12 měsíců až do 10 let. Zonky nabízí bezúčelové úvěry, které lze využít téměř na cokoliv (refinancování drahých půjček, rekonstrukce domácnosti, nové auto nebo vybavení). Peníze lze samozřejmě využít také na vzdělání nebo podnikání.

 • Za půjčku do 50 000 Kč získáte po první splátce odměnu 400 Kč.
 • Pokud bude půjčka nad 50 000 Kč, tak získáte odměnu 1 000 Kč.
Upozornění – Tato akce již neplatí.
Hodnocení:
[Celkem: 151 Průměr: 5]
Zonky bonusy a odměny - levnější půjčky

Podmínky pro získání bonusu a odměny Zonky

Abyste měli nárok na bonus (odměnu) od Zonky tak musíte splnit následující podmínky:

 1. nemáte, nebo jste v minulosti neměli u Zonky aktivní půjčku, ani jste o ní v předchozích 30 dnech nežádali, nemáte rozpracovanou investorskou registraci, nebo nejste investorem na Zonky,
 2. do on-line poptávky vstoupíte přes náš URL odkaz,
 3. v rámci registrace uzavřete Smlouvu o hotovostním úvěru,
 4. vezmete si úvěr ve výši minimálně 20 000 CZK,
 5. řádně a včas uhradíte alespoň první splátku.

Co jsou to Zonky?

Zonky (Zonky.cz) je česká platforma pro tzv. P2P (Peer-to-peer) lending, která funguje na principu tržiště půjček mezi lidmi. Zonky provozuje firma Benxy s.r.o., která má licenci od České národní banky pro platební instituci a povolení pro nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru. Vlastníkem Zonky je společnost Home Credit Group B.V., která patří do skupiny PPF.

Zonky propojuje lidi, kteří si chtějí půjčit peníze a lidi, kteří chtějí půjčit své peníze a tím je zhodnotit. Zonky již zprostředkovalo půjčky v hodnotě přes 10 miliard korun a v současné době má již několik desítek tisíc investorů.

Peer-to-peer lending (P2P lending a P2P půjčky) fungují na principu tržiště, lidé půjčují přímo dalším lidem za pomocí zprostředkovatele a nějaké online platformy. Uživatelé na online platformě uzavírají obchody přímo mezi sebou.

Zonky recenze a zkušenosti

Recenze půjček Zonky od klientů jsou pozitivní. Klientům se líbí široké rozpětí půjček (od 20 000 Kč do 1 200 000 Kč), doba splatnosti 12 až 120 měsíců, nízký úrok (od 4,49 % %) a rychlá výplata peněz na účet. Schvalování půjček od Zonky je přísnější.

Naše zkušenost s českou P2P platformou Zonky je velmi dobrá. Na platformě investujeme již od roku 2018. Líbí se nám velmi pěkné a přehledné uživatelské prostředí aplikace, nízká vstupní investice (pouze od 200 Kč) a možnost vybrat si půjčky podle příběhu.

Zonky recenze a zkušenosti

Upozornění: Všechny informace na tomto webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autoři tohoto článku nejsou finančními poradci, neposkytují finanční poradenství a uvedené informace nejsou investičním doporučením.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 01/05/2024 autorem Lenka Svobodová

9.5 Celkové hodnocení
Recenze Zonky

P2P platforma Zonky je dobrou volbou pro každého. Investování do P2P půjček je velmi jednoduché.

Celkové hodnocení
9.5
KLADY
 • Rozpětí půjček (do 900 000 Kč)
 • Doba splatnosti 12 až 120 měsíců
 • Nízký úrok (od 2,99 %)
 • Rychlá výplata peněz na účet
 • Přehledné uživatelské prostředí
ZÁPORY
 • Schvalování půjčky je přísnější
Přidat recenzi  |  Přečíst recenze a komentáře
1 komentář
 1. […] Zonky bonusy a odměny (2022) – levnější půjčky […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart