TUI slevový kód a slevy

TUI slevový kód a slevy 2024

TUI slevový kód: Cestovní kancelář TUI nabízí svým zákazníkům slevové kódy na zájezdy. V košíku zadejte TUI slevový kód a objednávka bude zlevněna. TUI také nabízí časté akce a slevy na zájezdy, například Last Minute slevy. Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální TUI slevové kupóny, akce a slevy.

TUI slevový kód a slevy

Aktuální TUI slevové kódy, akce a slevy:

Last Minute slevy

Aktuální Last Minute slevy na zájezdy.

First Minute ceny

Aktuální First Minute ceny zájezdů.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na TUI.cz
Hodnocení:
[Celkem: 91 Průměr: 4.9]
TUI slevový kód a slevy (2024)

TUI slevy

TUI sleva: Aktuální akce a slevy na zájezdy TUI.

Last Minute slevy na zájezdy od TUI.cz. Široká nabídka Last Minute zájezdů zahrnuje dovolené v Řecku, Španělsku nebo Bulharsku. Mnoho klientů si vybírá TureckoKypr nebo Egypt. TUI také nabízí možnost rezervovat zájezdy Last Minute do luxusních hotelů dostupných ve variantě all inclusive. Last minute pobyty jsou velmi populární díky nízké ceně a nejvyššímu standardu služeb.

Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. First Minute zájezdy nabízejí tyto výhody:

 • Záloha 5% s jedním doplatkem až 25 dní před odletem
 • Balíček flexibilních změn v ceně 450 Kč/osoba, opravňující k provedení:
  + neomezeného počtu změn rezervace zájezdu s charterovou dopravou – změnu destinace a termínu odletu v rámci sezóny, na kterou má klient aktuální rezervaci.
  + jedné změny smlouvy na libovolnou sezónu z aktuální nabídky zájezdů s charterovými lety
 • Dobré ceny a široká nabídka dostupnosti pokojů, hotelů a termínů
 • Charterové lety z Prahy, Brna a Ostravy
 • Kvalita cestovní kanceláře číslo 1 v Evropě

O TUI

Mezinárodní cestovní skupina TUI je lídrem na evropském trhu cestovního ruchu. Již více než 40 let organizuje dovolené a postupně si získala důvěru milionů zákazníků po celém světě. TUI disponuje vlastními hotelovými řetězci, leteckými společnostmi a cestovními kancelářemi, které zprostředkovávají zákazníkům jejich dovolenou.

TUI Group zahrnuje více než 400 hotelů. Nacházejí se v nejlepších lokalitách rekreačních oblastí. TUI Group také zahrnuje 5 leteckých společností s přibližně 130 letadel středního a dlouhého doletu

TUI recenze a zkušenosti

Recenze cestovní kanceláře TUI od klientů jsou pozitivní. Zákazníkům se líbí velký výběr zájezdů, časté slevy a nadstandardní komunikace. Webové stránky TUI.cz jsou uživatelsky velmi přívětivé. Mezi výhody cestovní kanceláře TUI patří:

 • Pět vlastních aerolinek s flotilou 130 letadel, 16 výletních lodísíť 400 hotelů a 1 200 cestovních agentur
 • Zájezdy do celého světa (klasické zájezdy k moři stejně jako individuální kombinace služeb dle požadavků klienta)
 • Jedna z nejnižších záloh při FIRST MINUTE mezi českými cestovními kancelářemi
 • Balíček flexibilních změn v ceně 400 Kč/osoba, opravňující k provedení: neomezeného počtu změn rezervace zájezdu s charterovou dopravou a jedné změny smlouvy na libovolnou sezonu z aktuální nabídky zájezdů s charterovými lety
 • Atraktivní ceny a široká dostupnost pokojů, hotelů a termínů
 • Charterové lety z Prahy, Brna nebo Ostravy
 • Delegátský online servis 24/7, zákaznická aplikace v češtině
 • Kvalita největší evropské cestovní kanceláře

TUI také poskytuje přehlednou mobilní aplikaci v češtině. Naleznete zde všechny důležité cestovní dokumenty, informace o transferech či o fakultativních výletech v destinaci.

Cestovní kancelář TUI je ověřena pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest.

TUI recenze

TUI recenze (2024)

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce, slevy a slevové kódy naleznete na této stránce.

Nejlepší akce, slevy a slevové kódy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 27/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart