TUI recenze

TUI recenze (2024)

TUI recenze: Cestovní kancelář TUI je lídrem na evropském trhu cestovního ruchu. Již více než 40 let organizuje dovolené a postupně si získala důvěru milionů zákazníků po celém světě.

V tomto článku se podíváme co všechno nabízí cestovní kancelář TUI, prozkoumáme její hlavní výhody a podíváme se, jaké jsou zkušenosti a recenze skutečných zákazníků.

TUI recenze

Cestovní kancelář TUI disponuje vlastními hotelovými řetězci, leteckými společnostmi a cestovními kancelářemi, které zprostředkovávají zákazníkům jejich dovolenou. TUI Group zahrnuje více než 400 hotelů. Nacházejí se v nejlepších lokalitách rekreačních oblastí. TUI Group také zahrnuje 5 leteckých společností s přibližně 130 letadel středního a dlouhého doletu

Recenze cestovní kanceláře TUI od klientů jsou pozitivní. Zákazníkům se líbí velký výběr zájezdů, časté slevy a nadstandardní komunikace. Webové stránky TUI.cz jsou uživatelsky velmi přívětivé. Hlavní výhodou cestovní kanceláře TUI jsou jednoduchá pravidla pro placení dovolené. Při rezervaci zaplatíte pouze 5 % zálohy a zbytek 25 dní před odjezdem.

TUI nabízí časté akce a slevy na zájezdy, například Last Minute slevy. Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny.

Pokud rádi využíváte FIRST MINUTE nabídky, tak můžete využít balíček flexibilních změn, a to za 400 Kč na osobu. Až do 25 dnů před odjezdem si budete moci svůj zájezd změnit dle aktuálních potřeb.

Mezi výhody cestovní kanceláře TUI patří:

 • Pět vlastních aerolinek s flotilou 130 letadel, 16 výletních lodísíť 400 hotelů a 1 200 cestovních agentur
 • Zájezdy do celého světa (klasické zájezdy k moři stejně jako individuální kombinace služeb dle požadavků klienta)
 • Jedna z nejnižších záloh při FIRST MINUTE mezi českými cestovními kancelářemi
 • Balíček flexibilních změn v ceně 400 Kč/osoba, opravňující k provedení: neomezeného počtu změn rezervace zájezdu s charterovou dopravou a jedné změny smlouvy na libovolnou sezonu z aktuální nabídky zájezdů s charterovými lety
 • Atraktivní ceny a široká dostupnost pokojů, hotelů a termínů
 • Charterové lety z Prahy, Brna nebo Ostravy
 • Delegátský online servis 24/7, zákaznická aplikace v češtině
 • Kvalita největší evropské cestovní kanceláře

TUI také poskytuje přehlednou mobilní aplikaci v češtině. Naleznete zde všechny důležité cestovní dokumenty, informace o transferech či o fakultativních výletech v destinaci.

Cestovní kancelář TUI je ověřena pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest. TUI můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 72 Průměr: 4.9]
TUI recenze (2024)

TUI slevový kód a slevy

Aktuální TUI slevové kódy, akce a slevy:

Last Minute slevy

Aktuální Last Minute slevy na zájezdy.

First Minute ceny

Aktuální First Minute ceny zájezdů.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na TUI.cz
TUI slevový kód a slevy (2024)

TUI slevový kód a slevy

TUI slevy

TUI sleva: Aktuální akce a slevy na zájezdy TUI.

Last Minute slevy na zájezdy od TUI.cz. Široká nabídka Last Minute zájezdů zahrnuje dovolené v Řecku, Španělsku nebo Bulharsku. Mnoho klientů si vybírá TureckoKypr nebo Egypt. TUI také nabízí možnost rezervovat zájezdy Last Minute do luxusních hotelů dostupných ve variantě all inclusive. Last minute pobyty jsou velmi populární díky nízké ceně a nejvyššímu standardu služeb.

Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. First Minute zájezdy nabízejí tyto výhody:

 • Záloha 5% s jedním doplatkem až 25 dní před odletem
 • Balíček flexibilních změn v ceně 450 Kč/osoba, opravňující k provedení:
  + neomezeného počtu změn rezervace zájezdu s charterovou dopravou – změnu destinace a termínu odletu v rámci sezóny, na kterou má klient aktuální rezervaci.
  + jedné změny smlouvy na libovolnou sezónu z aktuální nabídky zájezdů s charterovými lety
 • Dobré ceny a široká nabídka dostupnosti pokojů, hotelů a termínů
 • Charterové lety z Prahy, Brna a Ostravy
 • Kvalita cestovní kanceláře číslo 1 v Evropě

TUI alternativy

Pokud hledáte alternativy k cestovní kanceláři TUI, máte několik skvělých možností:

Radynacestu.cz je česká cestovní kancelář pro cestovatele, která nabízí vysokou kvalitu služeb. S touto cestovkou navštívíte i místa, o kterých se běžně nepíše. Rady na cestu recenze a zkušenosti

Slevomat.cz je slevový portál, který nabízí hromadné slevy po celé ČR. Najdete zde inspiraci a slevy na cestování a dovolenou, zážitky a další služby. Slevomat recenze a zkušenosti

Fischer.cz patří k největším a nejoblíbenějším cestovním kancelářím na českém trhu. Každoročně uspokojí přání více než 130 tisíc zákazníků. Fischer recenze a zkušenosti

Adrop.cz je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jedinečné a originální zážitky a dárky. Adrop recenze a zkušenosti

Travelking.cz se specializuje na atraktivní cestovní nabídky, včetně výhodných pobytových balíčků, které jsou ideální pro milovníky cestování. Travelking recenze a zkušenosti

Zážitky.cz nabízí širokou nabídku nezapomenutelných zážitků a dobrodružství, od adrenalinových aktivit až po relaxační wellness pobyty.

Tyto vynikající alternativy k cestovní kanceláři TUI, poskytují široký výběr a kvalitní služby pro různé typy zákazníků, kteří hledají zajímavé slevy a nabídky v České republice.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 19/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Tagy:

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart