Fischer slevový kód a slevy

Fischer slevový kód, VZP sleva

Fischer slevový kód: Fischer nabízí svým zákazníkům slevové kódy na zájezdy. V košíku zadejte Fischer slevový kód a objednávka bude zlevněna. Fischer patří do největší cestovní skupiny v ČR. Fischer nabízí širokou nabídku zájezdů do celého světa – letní dovolenou u moře, poznávací zájezdy, exotické destinace, dovolenou v ČR i SR nebo eurovíkendy.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Fischer slevové kupóny, akce a slevy.

Fischer slevový kód a slevy

Fischer nabízí časté akce a slevy na zájezdy, například Last Minute slevy. Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. Aktuální Fischer slevové kódy, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 2 000 Kč

Sleva 2 000 Kč na vybrané destinace. Akce platí do 31. 3. 2024.
Získat kód
Získat kód

Last Minute slevy

Aktuální Last Minute slevy na zájezdy.

First Minute ceny

Aktuální First Minute ceny zájezdů.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Fischer.cz
Hodnocení:
[Celkem: 87 Průměr: 4.9]
Fischer slevový kód, VZP sleva

Fischer sleva

Fischer má akci na na vybrané destinace. Fischer slevový kód sleva 2 000 Kč. Akce platí do 31. 3. 2024 a vztahuje se na vybrané destinace.

Fischer sleva: Aktuální akce a slevy Fischer. Last Minute slevy na zájezdy od Fischeru.

Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. Můžete si například zarezervovat dovolenou v oblíbeném Turecku, Itálii, Řecku, Albánii, Potugalsku nebo ve Španělsku.

Fischer sleva VZP

Fischer sleva VZP: Fischer sleva VZP je součástí Klubu pevného zdraví. Členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na zájezdy u celé řady cestovních kanceláří. Pokud jste pojištěnec VZP můžete získat celou řadu slev u partnerů VZP. Ještě lepší slevy u nich dostanete jako člen Klubu pevného zdraví.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít výhodné nabídky a cestovat s Fischerem se slevou. Nabídku pobytových zájezdů u moře, exotiku, poznávací zájezdy a další najdete na www.fischer.cz.

Výše slev je v rámci slevového programu zájezdů pořádaných Fischerem následující:

  • 6 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „FIRST MINUTE“
  • 6 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „LAST MINUTE“

Podmínky slev:

  • Sleva ve výši 6 % platí pouze pro objednavatele zájezdu.
  • Objednavatel zájezdu uplatňující slevu musí na smlouvě figurovat jako cestující.
  • O slevu lze zažádat nejpozději při rezervaci zájezdu před sepsáním smlouvy o zájezdu.
  • Slevu lze kombinovat s dárkovým poukazem.
  • Slevu nelze uplatnit na nákup samostatné letenky a nelze ji kombinovat s jinými slevami, marketingovými akcemi či platbou benefity či jinými ceninami.
  • Slevu lze uplatnit v rámci celé prodejní sítě Fischer.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám poskytnou pracovníci kmenových poboček FISCHER. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.

Kromě slev u regionálních partnerů můžou členové Klubu pevného zdraví získat také slevu u některého z partnerů působících na celém území České republiky.

O CK Fischer

Fischer patří do největší cestovní skupiny v ČR. Od května 2020 je členem německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ a EXIM tours.

Každá z těchto značek je úspěšná v odlišném segmentu a společně se ideálně doplňují. Fischer nabízí velké portfolio destinací a kvalitní služby.

Fischer recenze a zkušenosti

Recenze CK Fischer od zákazníků jsou pozitivní. Klientům se líbí velký výběr zájezdů, časté slevy a nadstandardní komunikace. Klienti oceňují zejména vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů, váží si spolehlivosti a osobního přístupu. Fischer je ověřen pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest.

Fischer recenze

Fischer recenze

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce, slevy a slevové kódy naleznete na této stránce.

Nejlepší akce, slevy a slevové kódy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 29/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart