Fischer recenze

Fischer recenze

Fischer recenze: Cestovní kancelář Fischer patří k největším a nejoblíbenějším cestovním kancelářím na českém trhu. Každoročně uspokojí přání více než 130 tisíc zákazníků.

V tomto článku se podíváme co všechno Fischer nabízí, prozkoumáme jeho hlavní výhody a podíváme se, jaké jsou zkušenosti a recenze skutečných zákazníků.

Fischer recenze

Fischer patří do největší cestovní skupiny v ČR. Od května 2020 je členem německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ a EXIM tours.

Každá z těchto značek je úspěšná v odlišném segmentu a společně se ideálně doplňují. Fischer nabízí velké portfolio destinací a kvalitní služby.

Fischer poskytuje širokou nabídku dovolených u blízkých moří i v exotice s vysokou úrovní služeb už od počátku 90. let. Za dobu svojí existence se Fischer stal známou značkou na trhu cestovního ruchu v ČR a díky vysoké popularitě u klientů získala ocenění „cestovka roku“. Jako první u nás navíc Fischer nabídl klientům systém kompenzací za ztrátu radosti z dovolené pod názvem International Travel Quality Standard.

Mezi hlavní výhody cestovní kanceláře Fischer patří velké slevy a garance nejnižší ceny. Další výhodou CK Fischer je možnost využití různých příspěvků a benefitů:

Recenze Fischeru od zákazníků jsou pozitivní. Klientům se líbí velký výběr zájezdů, časté slevy a nadstandardní komunikace. Klienti oceňují zejména vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů, váží si spolehlivosti a osobního přístupu. Fischer je ověřen pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest.

Cestovní kancelář Fischer můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 88 Průměr: 4.9]
Fischer recenze

Fischer slevový kód a slevy

Fischer nabízí časté akce a slevy na zájezdy, například Last Minute slevy. Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. Aktuální Fischer slevové kódy, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 2 000 Kč

Sleva 2 000 Kč na vybrané destinace. Akce platí do 31. 3. 2024.
Získat kód
Získat kód

Last Minute slevy

Aktuální Last Minute slevy na zájezdy.

First Minute ceny

Aktuální First Minute ceny zájezdů.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Fischer.cz
Fischer slevový kód, VZP sleva

Fischer slevový kód a slevy

Fischer sleva

Fischer nabízí časté slevy a slevové kódy na vybrané destinace. Fischer slevový kód sleva 2 000 Kč. Akce platí do 31. 3. 2024 a vztahuje se na vybrané destinace.

Fischer sleva: Aktuální akce a slevy Fischer. Last Minute slevy na zájezdy od Fischeru.

Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. Můžete si například zarezervovat dovolenou v oblíbeném Turecku, Itálii, Řecku, Albánii, Potugalsku nebo ve Španělsku.

Fischer sleva VZP

Fischer sleva VZP: Fischer sleva VZP je součástí Klubu pevného zdraví. Členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na zájezdy u celé řady cestovních kanceláří. Pokud jste pojištěnec VZP můžete získat celou řadu slev u partnerů VZP. Ještě lepší slevy u nich dostanete jako člen Klubu pevného zdraví.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít výhodné nabídky a cestovat s Fischerem se slevou. Nabídku pobytových zájezdů u moře, exotiku, poznávací zájezdy a další najdete na www.fischer.cz.

Výše slev je v rámci slevového programu zájezdů pořádaných Fischerem následující:

  • 6 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „FIRST MINUTE“
  • 6 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „LAST MINUTE“

Podmínky slev:

  • Sleva ve výši 6 % platí pouze pro objednavatele zájezdu.
  • Objednavatel zájezdu uplatňující slevu musí na smlouvě figurovat jako cestující.
  • O slevu lze zažádat nejpozději při rezervaci zájezdu před sepsáním smlouvy o zájezdu.
  • Slevu lze kombinovat s dárkovým poukazem.
  • Slevu nelze uplatnit na nákup samostatné letenky a nelze ji kombinovat s jinými slevami, marketingovými akcemi či platbou benefity či jinými ceninami.
  • Slevu lze uplatnit v rámci celé prodejní sítě Fischer.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám poskytnou pracovníci kmenových poboček FISCHER. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.

Kromě slev u regionálních partnerů můžou členové Klubu pevného zdraví získat také slevu u některého z partnerů působících na celém území České republiky.

Fischer alternativy

Pokud hledáte alternativy k cestovní kanceláři Fischer, máte několik skvělých možností:

Radynacestu.cz je česká cestovní kancelář pro cestovatele, která nabízí vysokou kvalitu služeb. S touto cestovkou navštívíte i místa, o kterých se běžně nepíše. Rady na cestu recenze a zkušenosti

Slevomat.cz je slevový portál, který nabízí hromadné slevy po celé ČR. Najdete zde inspiraci a slevy na cestování a dovolenou, zážitky a další služby. Slevomat recenze a zkušenosti

Adrop.cz je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jedinečné a originální zážitky a dárky. Adrop recenze a zkušenosti

Travelking.cz se specializuje na atraktivní cestovní nabídky, včetně výhodných pobytových balíčků, které jsou ideální pro milovníky cestování. Travelking recenze a zkušenosti

Zážitky.cz nabízí širokou nabídku nezapomenutelných zážitků a dobrodružství, od adrenalinových aktivit až po relaxační wellness pobyty.

Tyto weby jsou vynikajícími alternativami k Fischer, poskytují široký výběr a kvalitní služby pro různé typy zákazníků, kteří hledají zajímavé slevy a nabídky v České republice.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 27/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart