Cebia recenze

DOPORUČUJEME Cebia recenze

Cebia recenze: Cebia je česká společnost, která se zaměřuje na prověřovánízabezpečování všech druhů vozidel. Mezi hlavní služby společnosti patří on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER. Cebia nabízí přehled rozsahu informací prověření VIN vozidla zdarma.

V tomto článku naleznete zkušenosti se službami české společnosti Cebia.

Cebia recenze

Jsem dlouholetý uživatel služeb společnosti Cebia a proto chci sdílet své zkušenosti s touto společností. Cebia je česká společnost založená v roce 1991 v čele s Ing. Martinem Pajerem, který společnost dodnes řídí.

Cebia se zaměřuje na prověřovánízabezpečování všech druhů vozidel. Své služby poskytuje koncovým zákazníkům i obchodním partnerům. Spolupracuje s více než 5 500 partnery v ČR i zahraničí. Mezi ně patří leasingové společnosti, finanční domy či pojišťovny, ale také výrobci a prodejci vozidel či autoservisy.

Mezi hlavní služby patří on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER. Tento systém obsahuje přes 1 miliardu záznamů o vozidlech, což ho činí největší databází svého druhu ve střední Evropě. Pomocí tohoto systému Cebia odhaluje problémové ojetiny a tím šetří peníze svým zákazníkům.

Moje zkušenost s ověřováním historie vozidla pomocí VIN je velmi pozitivní. Ověření je rychlé a dostatečně podrobné. Líbí se mi, že je výsledek dostupný téměř okamžitě (při platbě kartou). Služba totiž funguje nepřetržitě a celý proces ověřování je automatický. Cebia nabízí přehled rozsahu informací prověření VIN vozidla zdarma.

Do e-mailu vám dorazí odkaz na výsledek ověření. Rovněž také obdržíte číslo kuponu pro opakované zobrazení výpisu. Výsledek je možné zobrazovat po dobu 30 dní. Pokud vám některé údaje nesedí (např. nesprávné údaje), tak lze výsledek ověření reklamovat.

Cena prověření vozidla se odvíjí od množství a rozsahu informací dostupných k prověřovanému vozidlu. Rozsah informací a požadovanou cenu se dozvíte okamžitě po zadání VIN vozidla. Minimální cena prověření je 199 Kč.

Recenze služeb Cebia od uživatelů jsou pozitivní. Cebia má průměrné Google hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček (přes 660+ recenzí).

Služby společnosti Cebia můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 138 Průměr: 4.9]
Cebia recenze

Cebia prověření VIN vozidla

Mezi hlavní služby společnosti Cebia patří on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER Prověření vozidla je velmi rychlé a jednoduché. Postup prověření je následující:

  1. Zadejte VIN – VIN je unikátní rodné číslo každého vozu. Naleznete ho v dokladech vozu nebo přímo na něm.
  2. Zobrazení rozsahu dohledaných záznamů – Cebia dohledá všechny záznamy dostupné k prověřovanému vozu a zobrazíme vám jejich rozsah. Prověření VIN vozidla zdarma Cebia. Vždy tak víte, co kupujete.
  3. Platba – Následně můžete zaplatit přes zabezpečenou platební bránu GoPay kartou nebo převodem.
  4. Výsledek prověření – Výsledek prověření je k dispozici ihned po zaplacení. Dostanete ho také na email.
Cebia prověření VIN zdarma

VIN je unikátní 17místný kód tvořený písmeny a číslicemi, který výrobci přiřazují každému vyrobenému vozidlu. Jde o zkratku anglického Vehicle Identification Number (identifikační číslo vozidla). VIN naleznete na různých částech vozidla či v jeho dokladech.

U každého vozu Cebia prověřuje:

  • Najeté kilometry
  • Historii poškození
  • Odcizení vozidla
  • Servisní historii
  • Záznamy inzerce
  • Využítí jako taxi

Níže můžete vidět ukázku výsledku prověřeného vozidla.

Cebia ukázka prověření VIN vozidla
Cebia ukázka prověření VIN vozidla

Cebia nabízí on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER. Prověření vozidla je velmi rychlé a jednoduché. Přehled rozsahu informací prověření VIN vozidla získáte zdarma. Vždy tak předem víte, co kupujete.

Prověření VIN zdarma

Jak prověřit auto

Před nákupem ojetého vozu je důležité prověřit jeho historii, aby vás nepřekvapily skryté nedostatky. Naštěstí dnes máte k dispozici moderní nástroje, které vám tento proces usnadní. Společnost Cebia nabízí službu on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER.

Jak prověřit auto

Jak prověřit auto 2024
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 19/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Tagy:

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart