Prověření VIN zdarma

Prověření VIN zdarma 2024

Prověření VIN zdarma: VIN vozidla lze jednoduše prověřit z pohodlí domova – stačí využit službu on-line prověření historie vozidla společnosti Cebia. Pomocí této služby získáte přehled rozsahu informací prověření VIN vozidla zdarma. Cebia je česká společnost, která se zaměřuje na prověřovánízabezpečování všech druhů vozidel.

Hodnocení:
[Celkem: 138 Průměr: 4.9]

Prověření VIN zdarma

Cebia nabízí on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER. Prověření vozidla je velmi rychlé a jednoduché. Přehled rozsahu informací prověření VIN vozidla získáte zdarma. Vždy tak předem víte, co kupujete.

Postup prověření vozidla je následující:

 1. Zadejte VIN – VIN je unikátní rodné číslo každého vozu. Naleznete ho v dokladech vozu (např. servisní knížce) nebo přímo na něm.
 2. Zobrazení rozsahu dohledaných záznamů – Cebia dohledá všechny záznamy dostupné k prověřovanému vozu a zobrazíme vám jejich rozsah. Přehled prověření VIN vozidla je zdarma. Vždy tak víte, co kupujete.
 3. Platba – Následně můžete zaplatit přes zabezpečenou platební bránu GoPay kartou nebo převodem.
 4. Výsledek prověření – Výsledek prověření je k dispozici ihned po zaplacení. Dostanete ho také na email.
Cebia prověření VIN zdarma

Cena prověření vozidla se odvíjí od množství a rozsahu informací dostupných k prověřovanému vozidlu. Rozsah informací a požadovanou cenu se dozvíte okamžitě po zadání VIN vozidla. Minimální cena prověření je 199 Kč.

Prověření VIN kódu systémem Autotracer umožňuje:

 • Kontrolu najetých kilometrů
 • Kontrolu předchozího poškození (může obsahovat i fotografie poškození)
 • Kontrolu odcizení
 • Kontrolu financování 
 • Kontrolu stáří a původu vozu
 • Zobrazení historie inzerce (může obsahovat i fotografie)
 • Zobrazení servisní historie
 • On-line ocenění vozidla profesionálním nástrojem CebiCat GT

Níže můžete vidět ukázku výsledku prověřeného vozidla.

Cebia ukázka prověření VIN vozidla
Ukázka prověření VIN vozidla

Co je VIN kód?

VIN je unikátní 17místný kód tvořený písmeny a číslicemi, který výrobci přiřazují každému vyrobenému vozidlu. Jde o zkratku anglického Vehicle Identification Number (identifikační číslo vozidla). VIN naleznete na různých částech vozidla či v jeho dokladech.

Kde najdu VIN kód?

VIN kód vozidla je uveden na velkém i malém technickém průkazu, najdete ho také na zelené kartě nebo v servisní knížce.

Pro umístění VIN neexistuje jedno konkrétně dané místo, každý výrobce ho proto může umisťovat na různá místa. VIN kód nejčastěji najdete na těchto místech:

 • Pod čelním sklem
 • V motorovém prostoru vozidla
 • Na typovém štítku na předních dveřích či sloupku
Prověření VIN zdarma 2024

Cebia recenze

Jsem dlouholetý uživatel služeb společnosti Cebia a proto chci sdílet své zkušenosti s touto společností. Cebia je česká společnost založená v roce 1991 v čele s Ing. Martinem Pajerem, který společnost dodnes řídí.

Cebia se zaměřuje na prověřovánízabezpečování všech druhů vozidel. Své služby poskytuje koncovým zákazníkům i obchodním partnerům. Spolupracuje s více než 5 500 partnery v ČR i zahraničí. Mezi ně patří leasingové společnosti, finanční domy či pojišťovny, ale také výrobci a prodejci vozidel či autoservisy.

Mezi hlavní služby patří on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER. Tento systém obsahuje přes 1 miliardu záznamů o vozidlech, což ho činí největší databází svého druhu ve střední Evropě. Pomocí tohoto systému Cebia odhaluje problémové ojetiny a tím šetří peníze svým zákazníkům.

Moje zkušenost s ověřováním historie vozidla pomocí VIN je velmi pozitivní. Ověření je rychlé a dostatečně podrobné. Líbí se mi, že je výsledek dostupný téměř okamžitě (při platbě kartou). Služba totiž funguje nepřetržitě a celý proces ověřování je automatický. Cebia nabízí přehled rozsahu informací prověření VIN vozidla zdarma.

Do e-mailu vám dorazí odkaz na výsledek ověření. Rovněž také obdržíte číslo kuponu pro opakované zobrazení výpisu. Výsledek je možné zobrazovat po dobu 30 dní. Pokud vám některé údaje nesedí (např. nesprávné údaje), tak lze výsledek ověření reklamovat.

Recenze služeb Cebia od uživatelů jsou pozitivní. Cebia má průměrné Google hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček (přes 660+ recenzí).

Cebia recenze

Cebia recenze

Jak prověřit auto

Před nákupem ojetého vozu je důležité prověřit jeho historii, aby vás nepřekvapily skryté nedostatky. Naštěstí dnes máte k dispozici moderní nástroje, které vám tento proces usnadní. Společnost Cebia nabízí službu on-line prověření historie vozidla pomocí VIN v systému AUTOTRACER.

Jak prověřit auto

Jak prověřit auto 2024
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 19/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Tagy:

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart