Kdy je Black Friday?

Kdy je Black Friday?

Kdy je Black Friday? Black Friday letos připadá na pátek 24. 11. 2023. Nabídky na Black Friday však začnou platit s dostatečným předstihem před datem Black Friday 2023. Alza, Smarty, Bonami, CZC jsou jen hrstkou prodejců, kteří historicky zahajují své Black Friday nabídky na začátku listopadu.

Black Friday 2023 – Tipy na nejlepší akce a slevy roku

Níže si můžete prohlédnout termíny Black Friday 2023 a Black Friday 2024. Můžete se také podívat, na který den Black Friday připadá.

Kdy je….?DatumDen v týdnuČíslo týdnu
Black Friday 202324. listopad 2023Pátek48
Black Friday 202429. listopad 2024Pátek48
Black Friday 202528. listopad 2025Pátek48
Black Friday 202627. listopad 2026Pátek47
Black Friday 202726. listopad 2027Pátek47
Black Friday 202824. listopad 2028Pátek47
Black Friday 202923. listopad 2029Pátek48
Black Friday 203029. listopad 2030Pátek48

Co je Black Friday?

Black Friday (česky Černý pátek) je neformální název pro den, který následuje v USA po svátku Díkůvzdání. Jde tedy o čtvrtý pátek v listopadu. Letos připadá Black Friday na pátek 24. listopadu 2023. V posledních letech však mnoho prodejců začalo nabízet akční nabídky již od listopadu.

Black Friday je marketingovou akcí, kdy se obchodníci snaží nalákat zákazníky na velmi nízké ceny. Tento den patří mezi nejrušnější nakupovací dny v roce. Mnoho obchodníků však nezačíná se slevami přesně na Black Friday, ale nabízí je už o několik dní dříve.

Black Friday 2023 je tradičně považován za období velkých slev a výhodných nabídek. Mnoho lidí tento den využívá k nákupům vánočních dárků.

Black Friday 2023 – Tipy na nejlepší akce a slevy roku

Black Friday 2023 - Nejlepší akce, slevy a slevové kódy

Black Friday Alza 2023

Pokud rádi nakupujete výhodně v akci Black Friday, pak si nenechte ujít slevy v Black Friday Alza 2023. Náš průvodce slevami Black Friday Alza 2023 shrnuje nejlepší akce a vše, co potřebujete vědět o tomto výprodeji. V roce 2023 probíhá Alza Black Friday od 30. 10. 2023 do 26. 11. 2023.

Alza patří k největším českým on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a zastoupení má také v segmentech domácí spotřebiče, knihy, časopisy, média, hračky, drogerie, sport, dům, zahrada, hobby, auto moto a zvířata.

Nejlepší Black Friday Alza akce a slevy naleznete v kategorii spotřebičů a elektroniky. Během Black Friday můžete najít spoustu skvělých cen notebooků, tabletů, sluchátek, 4K televizorů, telefonů a chytrých hodinek. Samozřejmostí jsou obrovské slevy na malé a velké spotřebiče.

Black Friday Alza 2023 – Nejlepší akce a slevy

Alza Black Friday 2023 - nejlepší akce a slevy

Jak se mohu připravit na Black Friday?

Pokud chcete z Black Friday vytěžit maximum, je důležité mít představu o tom, co chcete koupit a kde to chcete koupit. Vytvořte si seznam položek, které chcete během Black Friday koupit. Potřebujete například novou pračku, myčku nebo televizi? Hledáte cenově výhodný notebook?

Vytvořte si seznam všech produktů, které potřebujete, a buďte připraveni rychle vybrat nejlepší nabídku, aniž byste čekali na lepší cenu v budoucnu. Může se stát, že se produkt vyprodá, zatímco vy budete čekat, abyste ušetřili pár korun.

Většina velkých prodejců (např. AlzaSmarty a CZC) aktualizuje své akce a slevy každý den.

Často kladené otázky

Kdy je Black Friday 2023?

Black Friday letos připadá na pátek 24. 11. 2023.

Co je Black Friday?

Black Friday (česky Černý pátek) je neformální název pro den, který následuje v USA po svátku Díkůvzdání. Jde tedy o čtvrtý pátek v listopadu.

Jak se mohu připravit na Black Friday?

Pokud chcete z Black Friday vytěžit maximum, je důležité mít představu o tom, co chcete koupit a kde to chcete koupit. Vytvořte si seznam položek, které chcete během Black Friday koupit.

Black Friday vs Cyber Monday

Hlavní rozdíl mezi Black Friday a Cyber Monday spočívá kromě data v tom, že nabídky na Black Friday lze najít online i v kamenných obchodech, zatímco Cyber Monday je věnováno výhradně slevám v online obchodech.

Je lepší Black Friday nebo Cyber Monday?

Black Friday je lepší pro nákup nových a dražších produktů. Cyber Monday je vhodnějším dnem pro nákup elektroniky a menších dárků. Slevy na elektroniku jsou během Cyber Monday též lepší.

Black Friday vs Singles Day

Singles Day se stal synonymem pro utrácení, podobně jako Black Friday (Černý pátek) nebo Cyber Monday (Kyber pondělí). Roční prodeje na Singles Day překonávají Black Friday; ve skutečnosti jsou větší než Black Friday a Cyber Monday dohromady.

Hodnocení:
[Celkem: 41 Průměr: 4.9]
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 30/10/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart