Zážitky slevový kód a slevy

Zážitky slevový kód, slevy a akce - Zazitky.cz

Zážitky slevový kód: Zazitky.cz nabízí svým zákazníkům slevové kupóny (kódy) na různé zážitky. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. Zazitky.cz nabízí skvělé zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, rychlé vozy, tanky a jiné samohyby, relaxační zážitky a dárky pro krásu, zážitkové víkendy a kurzy.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Zážitky kupóny, akce a slevy.

Zážitky slevový kód a slevy

Aktuální Zážitky slevové kódy, slevy a akce:

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Zazitky.cz

Nejprodávanější zážitky

Nejlepší a nejprodávanější zážitky na Zazitky.cz
Hodnocení:
[Celkem: 163 Průměr: 5]
Zážitky slevový kód, slevy a akce

Tipy na nejlepší a nejprodávanější zážitky

Nevíte, co darovat někomu kdo už všechno má a nepotřebuje další nesmyslné věci? Darujte mu zážitek! Nejlepší zážitkové dárky jsou ty, které vytvářejí nezapomenutelné okamžiky – dny, na které se bude vzpomínat ještě dlouho po jejich skončení.

Nejsentimentálnější dárek, který můžete někomu dát, je společně strávený čas a vzpomínky, které zůstanou navždy. Abychom vám pomohli, shromáždili jsme tipy na nejlepší a nejprodávanější zážitkové dárky od Zážitky.cz.

Let balónem je skvělým zážitkem, který se bude každému líbit. Z balónu uvidí vesnice, města, lesy, hrady, pole a jezera z ptačí perspektivy. Tento zážitek začíná rozbalením a nafouknutím balónu. Po přípravě balónu probíhá samotný let, který trvá přibližně hodinu a končí přistáním na vhodném místě (pole nebo louka). Na výběr je mnoho lokalit letu po celé České republice. Let balonem patří mezi nejprodávanější dárky.

Tandemový seskok padákem je perfektním zážitkovým dárkem. Při tandemovém seskoku obdarovaného čeká necelou minutu dlouhý volný pád a k tomu ještě 5-10 minut letu při otevřeném padáku. Všechno důležité zařídí zkušený instruktor.

Dobrou alternativou ke skoku padákem je Větrný tunel, který patří mezi mezi velice oblíbené adrenalinové zážitky. V tunelu si obdarovaný vyzkouší simulaci volného pádu a pocítí sílu větru o rychlosti až 270 kilometrů v hodině.

Bungee jumping patří mezi nejlepší zážitkové dárky, neboť nabízí největší vzrušení – stojíte na okraji a díváte se dolů. A pak je tu skok – adrenalin, strach a vzrušení. Nápor větru, odraz nahoru a pocit svobody. Tohle je zážitek, který se opakuje jednou za život.

Tento zážitkový dárek je ideální pro všechny milovníky piva. Zážitek obsahuje ubytování v Pivním hotelu Zlatá kráva ve vybraném pokoji, chutnou snídani, vlastní výčep na pokoji (5l soudek dvanáctistupňového Ležáku) a 2x volný vstup na 1 hodinu do wellnessu. Recenze Pivního hotelu Zlatá kráva jsou velmi pozitivní.

Darujte zážitek, který kromě jedinečného adrenalinu přinese i nespočet vědomostí a praktických zkušeností. Škola smyku je vhodným zážitkem pro každého řidiče. Ve škole zažije několik krizových situací, do kterých se může velmi jednoduše dostat i se svým autem. Škola smyku naučí tátu následující dovednosti:

  • neztratit kontrolu při smyku přední či zadní nápravy,
  • rychle reagovat na nebezpečí na silnici,
  • brzdit s co nejkratší brzdnou dráhou,
  • jak se chovat v riskantních situacích,
  • jak se při chovat při jakémkoliv smyku.

Darujte nezapomenutelnou jízdu ve Ferrari 458 Italia. Tento supersport firmy Ferrari, který je oficiálním nástupcem modelu F430, byl představen na autosalonu ve Frankfurtu v roce 2009. V ceně zážitku je instruktáž, havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, povinné ručení a 16 km, 32 km nebo 48 km jízdy.

Surfařský simulátor (Surf Arena) je velmi zajímavým zážitkem. Tento simulátor je technologicky unikátní zařízení, které nenajdete nikde v celé střední a východní Evropě. Proud vody je hnán vysokou rychlostí po měkké podložce v bazénu, která je tvarována tak, aby umožňovala jízdu na speciálním surfařském prkně.

Flyboarding je vzrušující extrémní zážitek pro milovníky adrenalinu. Flyboard vystřeluje vodu z bot a vynese vás několik metrů do vzduchu. Flyboard vynalezl francouzský šampión na vodním skútru Frank Zapata v roce 2011. Zařízení je poháněno vodním skútrem a tlak vody je přesměrováván do 18 m dlouhé hadice a odtud do dvou trysek Flyboardu.

Domácí degustace vín je skvělým zážitkem pro milovníky vína. Součástí zážitku je balíček 6 různých lahví z italského vinařství a celou degustací provede obdarovaného zkušený sommeliér.

Darujte ochutnávku legendárních karibských kořeněných rumů. Během degustace ochutná obdarovaný 6 druhů prémiových karibských rumů společně s vybranými pochutinami, které se k rumům ideálně hodí. Profesionální barman zasvětí obdarovaného do tajů sweet&spiced rumů věhlasných značek Legendario, Ron Cortez, Kraken nebo Voodoo.

Domácí kávovou degustací provedou obdarovaného špičkoví baristé z pražírny Doubleshot. Tento degustační zážitek obsahuje degustační set 5 druhů špičkové kávy, Clever dripper, kvalitní mlýnek na kávu (japonské značky Hario Mini Mill Slim Plus), kvalitní kávové filtry a video s výkladem profi baristy k jednotlivým kávám a návod na domácí přípravu kávy.

Domácí degustace čokolády je nezapomenutelným zážitkem. Součástí tohoto zážitku je balíček kvalitní čokolády. Touto degustací provede zkušený čokolatiér z české čokoládovny Janek. Obdarovaný se dozví mnoho zajímavých informací o čokoládě. Například co je čokoláda „bean to bar“, kdo je to čokolatiér nebo jak se dá čokoláda degustovat společně s kvalitní kávou nebo alkoholem.

Skvělým zážitkovým dárkem je úniková hra. Únikové hry, alias escape room či exit room jsou dnes velmi populární. Jde o tajemnou místnost, ve které máte omezený čas na to, se z ní dostat. Během tohoto zážitku musíte vyřešit spoustu úkolů a hádanek. Úniková hra prověří schopnosti, logické myšlení, improvizaci a odolnost vůči stresu.

24+ tipů na nejlepší zážitkové dárky pro muže, ženy nebo děti

Nejlepší zážitkové dárky

O Zazitky.cz

Zazitky.cz nabízí skvělé zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, rychlé vozy, tanky a jiné samohyby, relaxační zážitky a dárky pro krásu, zážitkové víkendy a kurzy. Pro jednotlivce i kolektivy. Zážitek jako dárek pro vás, blízké, zaměstnance či obchodní partnery. Zazitky.cz nabízí zážitky od roku 2008.

Zazitky.cz recenze a zkušenosti

Recenze Zazitky.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost doručení, ochota a skvělá komunikace.

Obchod Zazitky.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 92 %). Recenze obchodu Zazitky.cz mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Mnoho peněz můžete ušetřit aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží a služeb.

Další tipy na nejlepší akce a slevy naleznete na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 03/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart