Voyo kupón a Voyo zdarma

Voyo kupon zdarma

Voyo kupón a Voyo zdarma: Voyo nabízí svým zákazníkům kupóny. V objednávce zadejte obdržený Voyo kupon a můžete se začít dívat. Voyo zdarma na 7 dní je skvělý způsob, jak můžete vyzkoušet tuto českou VOD (Video On Demand) platformu.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Voyo kupóny, akce a slevy.

Voyo kupón

Voyo kupón si můžete pořídit na stránkách voyo.nova.cz/darek. Mezi hlavní výhody Voyo kupónu patří snadná aktivace – obdržený kód stačí zadat a můžete se dívat.

Voyo kupón. Mezi hlavní výhody Voyo kupónu patří snadná aktivace.
Voyo zdarma na 7 dní. Voyo zdarma nabízí přes 2000 filmů a seriálů a TV pořady až o týden dřív.
Hodnocení:
[Celkem: 87 Průměr: 4.9]

Voyo kupóny můžete také koupit v pobočkách Tipsport a Chance, dále také ve většině prodejen Billa a Penny, provozovnách Geco a v partnerské síti společnosti Givery. K nákupu Voyo kupónu nepotřebujete platební kartu. Přehledný souhrn všech míst, kde můžete zakoupit kupóny Voyo najdete na stránce voyo.cz.

Jak použít Voyo kupón?

  1. Jděte na https://voyo.nova.cz/ a klikněte vpravo nahoře na Registrovat.
  2. Na následující stránce vyberte Voyo předplatné. Níže se Vám zobrazí část Máte kupón?. Do volného políčka Uplatnit kupón napište kód z kupónu.
  3. Vyplňte registrační údaje (e-mailovou adresu a heslo).
  4. Následně stačí pouze zaškrtnout potřebné souhlasy a vše potvrdit kliknutím na Registrovat.
  5. Poté dojde k vytvoření uživatelského účtu se zvolenou mailovou adresou a k aktivaci předplatného na dané období.

Voyo kupóny je možné uplatnit po dobu 12 měsíců od jejich zakoupení, pokud není uvedeno jinak. Voyo kupon je skvělý dárek pro fanoušky filmů a seriálů.

Voyo zdarma

Voyo zdarma na 7 dní je skvělý způsob jak můžete vyzkoušet Voyo. Voyo zdarma nabízí přes 2000 filmů a seriálů, TV pořady až o týden dřív a vše česky bez reklam.

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace).

Pro aktivaci 7denní zkušební doby je třeba zadat platební kartu. V průběhu prvních 7 dní (168 hodin od aktivace) se Vám žádná platba nestrhne, může však pouze dojít k blokaci určité minimální částky dle podmínek Vaší banky (např. 1 Kč) kvůli ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné.

Poté můžete platit 159 Kč měsíčně a získat přístup k prémiovému Voyo obsahu, živému vysílání TV Nova a nejprestižnějším sportovním ligám. 

Voyo kupon zdarma

Voyo cena

Voyo předplatné je možné uhradit prostřednictvím platební karty přes bránu Adyen nebo prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID. Při platbě platební kartou prostřednictvím Adyen stojí předplatné Voyo 159 Kč na 30 dní.

Předplatné Voyo

Voyo nabízí dva typy předplatnéhoVoyo na zkoušku a Voyo plnou verzi. Během zkušebního období je k dispozici obdobný obsah jako s plným předplatným služby Voyo (filmy, seriály, pořady). Výjimkou je prémiový obsah jako živé vysílání televizních kanálů, sportovní obsah, a to včetně kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2, dále sportovní přenosy na Voyo Special, tituly Voyo (Originál a Voyo Film). 

V průběhu zkušební doby není možné sledovat obsah na Voyo v offline režimu. Pro sledování kompletní nabídky Voyo je potřeba zakoupit plné předplatné.

Voyo na zkouškuVoyo plná verze
✅ 7 dni zdarma (Poté 159 Kč měsíčně)✅ 159 Kč měsíčně (* Ize kdykoliv zrušit)
✅ Přes 2000 filmů a seriálů✅ Přes 2000 filmů a seriálů
✅ TV pořady až o týden dřív✅ TV pořady až o týden dřív
✅ Vše česky a bez reklam✅ Vše česky a bez reklam
❌ Prémiový Voyo obsah✅ Prémiový Voyo obsah
❌ Živé vysílání TV Nova✅ Živé vysílání TV Nova 
❌ Nejprestižnější sportovní ligy✅ Nejprestižnější sportovní ligy 

O Voyo

Voyo je vedoucí česká VOD (Video On Demand) platforma, která nabízí bohatou škálu obsahu od filmů, seriálů, televizních pořadů až po exkluzivní sportovní přenosy. Voyo je známé pro poskytování televizní tvorby až o týden dříve a nabízí originální pořady pod značkou Voyo Originál

Voyo recenze

Moje zkušenosti s platformou Voyo jsou velmi pozitivní. Platfomu Voyo používám již několik let. Platforma nabízí nejen rozsáhlou a kvalitní sbírku obsahu za výhodnou cenu (159 Kč měsíčně), ale také různé výhody, jako jsou exkluzivní sportovní přenosy a předčasné vydání televizních pořadů.

Voyo nabízí velkou nabídkou obsahu, která zahrnuje filmy, seriály, televizní pořady a dokonce exkluzivní sportovní přenosy. To, co platformu Voyo opravdu odlišuje, jsou originální pořady pod značkou Voyo Originál.

Voyo nabízí dva typy předplatného – Voyo na zkoušku a Voyo plnou verzi. Během zkušebního období je k dispozici téměř stejný obsah jako u plného předplatného. Velmi jsem ocenil možnost vyzkoušet Voyo zdarma, než jsem se rozhodl pro plné předplatné. Tato možnost je ideální pro ty, kteří si chtějí nejprve platformu vyzkoušet.

Voyo plná verze odemyká celý prémiový obsah, včetně živého vysílání televizních kanálů a sportovního obsahu. K dispozici jsou také kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2, a to i pro náročné sportovní fanoušky. Kromě toho se mi líbí sekce Voyo Special s exkluzivními sportovními přenosy a široký výběr titulů Voyo Originál a Voyo Film.

Voyo recenze

Voyo recenze

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce, slevy a slevové kódy naleznete na této stránce.

Nejlepší akce, slevy a slevové kódy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 30/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart