Nejprodávanější produkty na AliExpressu v roce 2023

Nevíte co si máte koupit na AliExpressu? Pak je tento článek určen právě vám. Naleznete zde nejprodávanější produkty na AliExpressu v roce 2023. Vybrali jsme ty nejlepší a nejprodávanější produkty z různých kategorií.

Nechte se inspirovat a začněte nakupovat. Zde je náš seznam nejprodávanějších produktů na Aliexpressu.

Nejprodávanější produkty na AliExpressu

1. Tvrzené sklo na iPhone

Mezi nejprodávanější produkty na AliExpressu patří tvrzené skla na iPhone, které chrání displej telefonu před poškrábáním či úplným rozbitím. Oproti fóliím je též výrazně odolnější. Tvrzené sklo nezkresluje obraz a zachovává původní kvalitu displeje, má snadnější instalaci bez zanechávání vzduchových bublinek, lépe po něm klouže prst a sklo dokáže ušetřit nemalé výdaje za opravu rozbité obrazovky. Na výběr jsou tvrzená skla pro různé modely iPhone.

Cena: od 25 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Tvrzené sklo na iPhone z AliExpressu

2. Tvrzené sklo na telefony Samsung

Mezi nejprodávanější produkty také patří tvrzené skla na telefony Samsung. Na výběr jsou tvrzená skla pro různé modely.

Cena: od 20 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Tvrzené sklo na Samsung z AliExpressu

3. Magnetický USB kabel

Magnetický USB kabel je skvělou vychytávkou, která vám pomůže vyřešit věčný zmatek v kabeláži. Vyřešíte napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel je vybaven více konektory, které můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. Na výběr jsou různé délky kabelu.

Cena: od 20 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Magnetický USB kabel

4. Rychlá USB nabíječka

Tato rychlá USB nabíječka dokáže telefon nabít až 4,5x rychleji než obyčejné nabíječky na telefon. Na výběr jsou různé barevné varianty a dva typy zástrček (EU zástrčka a US zástrčka).

Cena: od 25 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Rychlá USB nabíječka

5. Fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 je novou vlajkovou lodí od značky Xiaomi pro rok 2021. Xiaomi Mi Band 6 nabízí více nových funkci za velmi nízkou cenu. Mezi nové funkce patří větší 1,56″ AMOLED displej (jemnost 336 ppi, jas 450 nitů a rozlišení 152 x 486 bodů), 30 sportovních režimů, monitorování okysličení krve (SpO2) a hodnocení kvality dýchání během spánku.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 (Recenze) je skvělý fitness pomocník s moderními funkcemi, který má velký AMOLED displej a skvělý poměr cena/výkon.

Cena: od 850 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Chytrý fitness náramek Honor Band 5

6. Xiaomi Mi Band řemínek (pásek)

Silikonový řemínek skvěle doplní vzhled chytrého náramku Xiaomi Mi Band. Řemínek je vyroben ze silikonu, který nabízí příjemné pohodlí při nošení a je vysoce odolný vůči potu. Na výběr je obrovské množství barev a vzorů.

Cena: od 20 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Řemínek pásek Xiaomi Mi Band z AliExpressu

7. Bezdrátová sluchátka

Tato bezdrátová sluchátka jsou nejen praktická, umožňují vám poslouchat vaši oblíbenou hudbu bez kabelů, ale také mají kvalitní zvuk. Na výběr je šest barevných variant.

Cena: od 85 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Bezdrátová sluchátka z AliExpressu

8. Silikonový kryt na iPhone

Ochraňte svůj telefon před poškozením s pomocí tohoto silikonového ochranného krytu. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením zárukou odolnosti. Silikon je známý pro svou tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. U tohoto krytu nejsou zakryty přístupy k nabíjení a dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Na výběr je několik barevných variant pro různé typy mobilu.

Cena: od 20 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Silikonový kryt iPhone z AliExpressu

9. Gel na nehty

Tímto gelem se dají udělat pěkné a přirozené nehty. Gel je pružnější než akryl, a proto lépe drží na extrémně měkkých a oslabených nehtech. Aplikace gelu je bez zápachu a nemusí se tolik pilovat. Na výběr je velké množství barevných variant (50+).

Cena: od 20 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Gel na nehty

10. Štětce na líčení

Tyto sady obsahují skvělé štětce, které vám pomohou vytvořit řadu různých vzhledů. Různé tvary a velikosti štětinek umožňují dokonalé líčení. Každý štětec má dřevěnou rukojeť a kování z hliníkové slitiny. Rolovací pouzdro s magnetickým uzávěrem na patentku snadno uchová a ochrání štětce.

Cena: od 60 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Štětce na líčení Makeup

11. Elastické samozavazovací tkaničky

Chcete si usnadnit takovou běžnou rutinu, jako je zavazování tkaniček? Pak si kupte tyto elastické samozavazovací tkaničky díky kterým se zbavíte neustálého boje se smyčkami a přišlapávání tkaniček. Tkaničky lze na obuv navléknout tak, aby vám pohodlně seděla na noze. Odšroubujete uzávěr a každou polovinu navléknete na tkaničku. Na tkaničce pak vytvoříte uzlík, který schováte do uzávěru. Část tkaničky, která přesahuje, odstřihněte. Uzávěry následně zašroubujete do sebe a tkaničky budou držet zavázané. Na výběr jsou různé barevné varianty.

Cena: od 10 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Elastické samozavazovací tkaničky

Tipy na nejlepší produkty z AliExpressu

Pokud hledáte skvělé a levné produkty k nákupu na AliExpressu, tak níže uvedená tabulka vám určitě pomůže. Sestavili jsme seznam nejprodávanějších a nejlepších produktů, které můžete koupit na AliExpressu v roce 2023. Vybrali jsme produkty z různých kategorií, jako jsou vychytávky (gadgets), kuchyně a domácnost, spotřební elektronika, chytré hodinky, mobily, počítače, automobily, zabezpečení atd.

KategorieTipy na nejlepší produkty, prodejce a značky
Nejlepší produktyTipy na skvělé věci z AliExpressu
Nejprodávanější produktyNejprodávanější produkty na AliExpressu v roce 2023
Prodejci a značkyNejlepší prodejci a značky (2023) – nejprodávanější produkty
Levné vychytávky (Gadgets)50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma
10 nejlepších vychytávek (2023)
Cestování a dovolená13 skvělých věcí na cestování a dovolenou z AliExpressu
Chytré hodinky5 nejlepších chytrých hodinek z AliExpressu do 1000 Kč (2023)
Kuchyňské pomůcky20 skvělých pomůcek do kuchyně z AliExpressu (2023)
RouškyNejlepší roušky z AliExpressu (2023)
LEGOLEGO – nejlepší napodobeniny a alternativy (2023)
Fitness a posilovna12 skvělých věcí pro cvičení, fitness a posilovnu

Kompletního průvodce nakupováním na AliExpressu naleznete zde: AliExpress česky: nejlepší produkty, recenze, clo a DPH (2023)

Hodnocení:
[Celkem: 51 Průměr: 4.9]

Naposledy aktualizováno 09/01/2023 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart