12 skvělých věcí pro cvičení, fitness a posilovnu – AliExpress Tipy

V tomto článku naleznete 12 skvělých věcí z AliExpressu pro cvičení, fitness a posilovnu. Uvedené produkty jsou vybrány na základě vysokého hodnocení uživatelů a počtu objednávek.

AliExpress Tipy cvičení fitness posilovna

1. Posilovací kolečko (Ab Roller)

Posilovací kolečko (Ab Roller) je skvělá aerobní pomůcka pro posílení celého těla. Posouváním po podlaze se posiluje břišní a prsní svalstvo, ale také jsou zapojeny ruce, ramena a lýtka. Protiskluzová úprava zaručuje bezpečný pohyb během cvičení. Posilovací kolečko je velmi oblíbenou pomůckou při posilování vlastní hmotností. Cena začíná na 200 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress Ab Roller Wheel

2. Posilovací guma (Pull Rubber Band)

Posilovací guma (Pull Rubber Band) je univerzální posilovací pomůcka, která je určená ke zpevnění svalstva celého těla, rehabilitaci i hubnutí. S gumou lze cvičit různé cviky se zátěží, která je dána odporem materiálu, ze kterého je guma vyrobena. Posilovací guma při správném používání plně nahradí činky a některé posilovací stroje. Guma je cenově dostupná a velmi dobře se skladuje. Cena začíná na 250 Kč (sada 17 KS).

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress posilovací gumy - Pull Rubber Bands

3. Posilovač zápěstí (Power Ball)

Posilovač zápěstí (Power Ball) je perfektní posilovací a relaxační pomůcka. Posilovač umožňuje prostými pohyby ruky přivést Roller Ball do vysokých otáček a vyvinout tak velkou sílu. Pomůcka pomáhá posilovat dlaně, zápěstí a předloktí. Pomůcka je vhodná pro fotbal, tenis, squash, golf, horolezectví, bojové umění a další. Cena začíná na 200 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress Power Ball

4. Posilovač prstů (Hand Gripper)

Posilovač prstů (Hand Gripper) s nastavitelným odporem lze využít jako dobrý doplněk ke cvičení a nebo jako rehabilitační pomůcku. Pravidelným cvičením se posilují svaly prstů, dlaně, zápěstí a předloktí. Posilovač prstů lze využít i jako antistresovou pomůcku, neboť pohyb ruky pomáhá lépe uvolnit napětí a zmenšit stres. Cena začíná na 70 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress Hand Gripper

5. Boxovací míček (Punchball)

Boxovací míček (Punchball) je jednoduchá tréninková pomůcka na box, která pomáhá zlepšovat rychlost reakce, koordinaci, vytrvalost a přesnost úderů. Čelenku nasadíte na hlavu a upravíte její velikost pomocí suchého zipu. K čelence pak uvážete míček. Cena začíná na 25 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress Punch Ball

6. Fitness náramek Xiaomi Mi Smart Band 6

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 je novou vlajkovou lodí od značky Xiaomi pro rok 2021. Xiaomi Mi Band 6 nabízí více nových funkci za velmi nízkou cenu. Mezi nové funkce patří větší 1,56″ AMOLED displej (jemnost 336 ppi, jas 450 nitů a rozlišení 152 x 486 bodů), 30 sportovních režimů, monitorování okysličení krve (SpO2) a hodnocení kvality dýchání během spánku.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 (Recenze) je skvělý fitness pomocník s moderními funkcemi, který má velký AMOLED displej a skvělý poměr cena/výkon. Cena začíná na 850 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

Chytrý fitness náramek Honor Band 5

7. Láhev na vodu

Při každém sportu byste měli dodržovat pitný režim. Láhev na vodu vám s tím pomůže. Při sportu se brzy dostaví pocit žízně, proto byste měli mít sportovní lahev vždy při ruce. Láhev vám pomůže udržovat pitní režim při sportovní aktivitě venku i ve fitcentru. Cena začíná na 170 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress Water Bottle Lahev na vodu

8. Bezdrátová sluchátka

Tato bezdrátová sluchátka jsou nejen praktická, umožňují vám poslouchat vaši oblíbenou hudbu bez kabelů, ale také mají kvalitní zvuk. Cena začíná na 90,- Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress Bezdrátová sluchátka

9. Kompresní ponožky

Tyto kompresní ponožky jsou dokonalým doplňkem pro jakýkoli sport: běh, fotbal, basketbal,… Jejich kompresní materiál zlepšuje oběh a tím zlepšuje okysličení svalů. Jejich cena je bezkonkurenční, méně než 100,- Kč za jeden pár. Na výběr je více barev a velikostní.

>> Produkt naleznete zde <<

Kompresní ponožky

10. Ortéza na koleno

Pokud trpíte zraněním kolena nebo si jej chcete jednoduše chránit. Na AliExpressu najdete tyto praktické kolenní ortézy, jsou velmi levné a kvalitní. Na výběr jsou různé barevné varianty. Chcete-li získat správnou velikost, změřte koleno a porovnejte ji s tabulkou v popisu produktu. Cena začíná na 50 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

Ortéza na koleno

11. Ponožky na jógu

Díky svému designu a protiskluzové podrážce jsou tyto ponožky ideální pro jógu, pilates nebo jakoukoli jinou činnost, při které potřebujete jít naboso. Jejich design umožňuje chodidlu přirozený pohyb. Cena začíná na 20 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

Ponožky na jogu

12. Sportovní ledvinka

Tato ledvinka je dokonalým doplňkem pro běh. Má dostatek prostoru pro pohodlné a bezpečné nošení všeho, co potřebujete. Cena začíná na 50 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

Sportovní ledvinka

Tipy na nejlepší produkty z AliExpressu

Pokud hledáte skvělé a levné produkty k nákupu na AliExpressu, tak níže uvedená tabulka vám určitě pomůže. Sestavili jsme seznam nejprodávanějších a nejlepších produktů, které můžete koupit na AliExpressu v roce 2021. Vybrali jsme produkty z různých kategorií, jako jsou vychytávky (gadgets), kuchyně a domácnost, spotřební elektronika, chytré hodinky, mobily, počítače, automobily, zabezpečení atd.

KategorieTipy na nejlepší produkty, prodejce a značky
Nejlepší produktyTipy na skvělé věci z AliExpressu
Nejprodávanější produktyNejprodávanější produkty na AliExpressu v roce 2021
Prodejci a značkyNejlepší prodejci a značky (2021) – nejprodávanější produkty
Levné vychytávky (Gadgets)50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma
10 nejlepších vychytávek (Květen 2021)
Cestování a dovolená13 skvělých věcí na cestování a dovolenou z AliExpressu
Chytré hodinky5 nejlepších chytrých hodinek z AliExpressu do 1000 Kč (2021)
Kuchyňské pomůcky20 skvělých pomůcek do kuchyně z AliExpressu (2021)
RouškyNejlepší roušky z AliExpressu (2021)
LEGOLEGO – nejlepší napodobeniny a alternativy (2021)
Fitness a posilovna12 skvělých věcí pro cvičení, fitness a posilovnu

Kompletního průvodce nakupováním na AliExpressu naleznete zde: AliExpress česky: nejlepší produkty, recenze, clo a DPH (2021)

Hodnocení:
[Celkem: 50 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 12/09/2021 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
  1. […] 12 skvělých věcí pro cvičení, fitness a posilovnu […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart