AliExpress LEGO – nejlepší napodobeniny a alternativy (2022)

Lego je úžasná hra pro děti a dospělé, která má v současné době kultovní postavení. Legu se lidé věnují od raného dětství až po dospělost. Někteří lidé jsou na Legu dokonce závislí a sbírají každé nové vydání Lega, která se dostane na trh.

Lego je populární zejména proto, že člověka zaměstná a baví po velmi dlouhou dobu. Dětem pomáhá trénovat kreativní myšlení. Lego je tak ideálním dárkem pro děti i dospělé.

Cena originálního Lego setu se může ale vyšplhat až na několik tisíc korun. V tomto článku se podíváme na napodobeniny a alternativy Lega, které je možné koupit levně na AliExpressu.

AliExpress LEGO napodobeniny a alternativy (2022)

Na AliExpressu lze koupit mnoho dobrých LEGO napodobenin a alternativ. Vybrali jsme ty nejlepší repliky, která mají dobrá hodnocení, vysokou kvalitu a odpovídající cenu.

Lego Star Wars

Lego sada Star Wars patří mezi nejpopulárnější modely na trhu. Star Wars je celosvětový popkulturní fenomén, který má fanoušky po celém světe. Tato série sleduje konflikt mezi řádem Jedi a Sithy, kteří mají schopnost ovládat vesmírnou Sílu.

Cena originálních sad Star Wars je celkem vysoká (pohybuje se v tisících Kč). Na AliExpressu lze koupit mnoho napodobenin a alternativ Lego sad Star Wars za dobrou cenu.

AliExpress Lego Star Wars postavičky
AliExpress Lego Star Wars vesmírné lodě
AliExpress Lego Star Wars vesmírná loď

Lego Harry Potter

Na AliExpressu lze koupit dobré napodobeniny Lego sad Harry Potter (např. si můžete postavit Bradavický hrad). Harry Potter je slavná řada fantasy románů britské spisovatelky J. K. Rowlingové, která zachycuje dobrodružství mladého kouzelníka Harryho Pottera a jeho přátel, kteří studují na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Svět Harryho Pottera má početnou komunitu fanoušků (tzv. potterheads). Lego sada Harryho Pottera je pro ně ideálním dárkem.

AliExpress Lego Harry Potter
AliExpress Lego Harry Potter Bradavícký hrad

Lego Minecraft

Na AliExpressu lze též koupit pěkné napodobeniny sad Lego Minecraft. Minecraft je nejprodávanější hrou v dějinách a to díky své jednoduchosti. Jde o počítačovou hru, ve které můžete dělat téměř cokoliv, s kýmkoliv, kdykoliv a jakkoliv. Hra byla vyvinuta v roce 2009 švédským vývojářem Markusem Perssonem, který má přezdívku Notch.

AliExpress Lego Minecraft

Lego Jurassic World (Jurský svět)

Pro milovníky Jurského světa je na AliExpressu mnoho napodobenin a alternativ Lego sad. Na výběr je mnoho modelů dinosaurů, budov či dekorace.

AliExpress Jurassic World Jurský svět

Lego Ninjago

Na základě Lega Ninjago vznikl stejnojmenný kanadsko-dánský akční animovaný televizní seriál, který se zaměřuje na dobrodružství šesti nindžů: Kai, Cole, Jay, Zane, Lloyd, Nya a jejich mistra Wu. Na AliExpressu je široký výběr napodobenin postaviček z této série Lega.

AliExpress Lego Ninjago

Lego Frozen (Ledové království)

Ledové království (Frozen) je velmi úspěšný americký animovaný hudebně fantastický film, který je inspirovaný pohádkou Sněhová královna. Film sleduje princeznu, která se vydává na cestu, aby našla svou odcizenou sestru, jejíž ledové síly nechtěně uvěznily jejich království ve věčné zimě. Na AliExpressu je na výběr mnoho napodobenin a alternativ populárního Lega Frozen.

AliExpress Lego Frozen Ledové Království

Lego Friends

Lego Friends je produktová řada stavebnic Lego určená zejména pro dívky. Tato řada zachycuje scény z předměstského života ve´městě a patří mezi nejpopulárnější Lego sady.

AliExpress Lego Friends

Lego Simpsons (Simpsonovi)

Simpsonovi (v originále The Simpsons) jsou úspěšný americký animovaný seriál, který satiricky pojednává o životě americké rodiny Simpsonových, zahrnující Homera, Marge, Barta, Lízu, Maggie, dědu Simpsona a další známé postavy. Seriál se odehrává ve fiktivním městě Springfield. Na AliExpressu je na výběr velké množství modelů a postaviček.

AliExpress Lego Simpsons Simpsonovi

Lego světové památky

Na AliExpressu je možné koupit dobré napodobeniny Lego sad slavných budov a památek z celého světa. Na výběr je mnoho proslulých památek (např. Eiffelova věž, Big Ben, šikmá věž v Pise atd.).

AliExpress Lego Světové památky

Tipy na nejlepší produkty z AliExpressu

Pokud hledáte skvělé a levné produkty k nákupu na AliExpressu, tak níže uvedená tabulka vám určitě pomůže. Sestavili jsme seznam nejprodávanějších a nejlepších produktů, které můžete koupit na AliExpressu v roce 2022. Vybrali jsme produkty z různých kategorií, jako jsou vychytávky (gadgets), kuchyně a domácnost, spotřební elektronika, chytré hodinky, mobily, počítače, automobily, zabezpečení atd.

Kategorie produktů na AliExpressuTipy na nejlepší produkty
Prodejci a značkyNejlepší prodejci a značky (2022) – nejprodávanější produkty
Levné vychytávky (Gadgets)50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma
10 nejlepších vychytávek (Květen 2021)
Chytré hodinky5 nejlepších chytrých hodinek z AliExpressu do 1000 Kč (2022)
Kuchyňské pomůcky20 skvělých pomůcek do kuchyně z AliExpressu (2022)
RouškyNejlepší roušky z AliExpressu (2022)

Kompletního průvodce nakupováním na AliExpressu naleznete zde: AliExpress česky: nejlepší produkty, recenze, clo a DPH (2022)

Hodnocení:
[Celkem: 22 Průměr: 4.8]

Naposledy aktualizováno 01/01/2022 autorem Lenka Svobodová

4 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart