AliExpress Tipy: 10 nejlepších vychytávek

AliExpress tipy 2024: V tomto článku naleznete 10 nejlepších vychytávek z AliExpressu. Uvedené produkty jsou vybrány ze široké škály kategorií na základě vysokého hodnocení uživatelů a počtu objednávek.

AliExpress je dobrý online obchod, kde naleznete ty nejlepší věcí za super ceny. Pokud potřebujete něco malého a funkčního, jako je například nabíjecí kabel tak neutrácejte víc, než musíte: nakupujte na AliExpressu! Zboží Vám doručí přímo ze zahraničí za neuvěřitelně nízké ceny.

1. UV sterilizační krabička

Dle různých výzkumů patří mobilní telefony mezi nejšpinavější zařízení v naší domácnosti. UV sterilizační krabička je tedy skvělou vychytávkou, která pomocí UV paprsků zničí všechny viry a bakterie. Krabička zároveň slouží jako nabíječka telefonu. Cena UV sterilizační krabičky z AliExpressu začíná již na 400 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress UV sterilizační krabička

2. Aroma difuzér

Chcete mít doma nádherně provoněné místnosti, které vám dokáží zlepšit náladu a naladit vás na domácí pohodu? Pak si pořiďte tento aroma difuzér v elegantním provedení. Pěkný dřevěný design krásně doplní interiér vašeho bytu. Aroma difuzér příjemně provoní celou místnost a vyčistí vzduch. Do nádržky s vodou stačí nakapat váš oblíbený éterický olej. Cena aroma difuzéru z AliExpressu začíná již na 150 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress aroma difuzér

3. Solární powerbanka

Solární powerbanka je skvělou vychytávkou pro cestovatele na letní dovolenou. Slunečním svitem si powerbanku nabijete kdekoliv a ta vám pak dobije telefon. Solární panely převedou světelnou energii na elektrickou a uloží ji v powerbance. Pomocí powerbanky můžete následně dobít váš mobil, tablet nebo foťák. Cena solární powerbanky z AliExpressu začíná již na 250 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress solární powerbanka

4. LED světlo na kolo

LED světlo na kolo je velmi praktickou pomůckou pro všechny cyklisty. Důležitost LED světla vynikne především na podzim a v zimě, kdy jsou dny krátké a tma nastává dříve. Cena LED světla na kolo z AliExpressu začíná již na 40 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress LED světlo na kolo

5. Virtuální laserová klávesnice

Máte potíže se psaním na mobilu? Pak je tato virtuální laserová klávesnice pro vás, poskytuje funkce klávesnice a myši. Klávesnice funguje také jako držák telefonu, powerbanka a propojení s počítačem. Cena virtuální laserové klávesnice z AliExpressu začíná již na 600 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress virtuální laserová klávesnice

6. Termo kryt na telefon

Termo kryt na telefon je originálním a stylovým doplňkem. Povrchová úprava tohoto ochranného krytu na telefon je navržena tak aby změnil barvu v závislosti na teplotě. Kryt je velmi odolný, lehký, flexibilní a poskytuje ochranu před poškrábáním, nečistotami a špínou. Na výběr jsou termo kryty pro různé mobilní telefony (Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei atd.). Cena termo krytu na telefon z AliExpressu začíná již na 50 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress termo kryt na mobil

7. Nerezová rozprašovací láhev na olej a ocet

Tato nerezová rozprašovací láhev na olej a ocet je skvělou vychytávkou do kuchyně. Láhev můžete použít pro rozprašování oleje nebo octa, abyste zvýraznili chuť vašeho jídla. Cena nerezové rozprašovací láhve na olej a ocet z AliExpressu začíná již na 80 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress nerezová rozprašovací láhev na olej a ocet

8. Chytrý zámek na otisky prstů

Chytrý zámek na otisky prstů je skvělou vychytávkou. S tímto zámkem už u sebe nemusíte nosit klíče. Zámek je velmi odolný a je vhodný pro dveře, skříňky a tašky. Se zámkem se dobře manipuluje, registrace a mazání prstů je velmi snadné.

Zámek má indikátor dobíjení, který červeně bliká když je baterie téměř vybitá. Po úplném nabití vydrží zámek až 12 měsíců v pohotovostním režimu. Na zámek lze zaregistrovat až 10 otisků prstů. Cena chytrého zámku na otisky prstů z AliExpressu začíná již na 250 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress chytrý zámek na otisky prstů

9. Lokátor na klíče

Lokátor na klíče je dobrou věcí, která lze použít ke sledování cenností. Lokátor se velmi snadno používá a můžete ho použít pro sledování klíčů, mobilu, tašek a jiných věcí. Pokud nějakou věc ztratíte tak můžete sledovat její polohu pomocí aplikace na mobilním telefonu. Ztracený předmět můžete pohodlně dohledat na základě poslední známé polohy a zvukovému signálu. Cena lokátoru z AliExpressu začíná již na 20 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress lokátor na klíče

10. Mini LED chytrý větráček

Tento mini USB LED stolní větráček je skvělou vychytávkou pro váš pracovní stůl doma nebo v kanceláři. Větráček je dobře přenosný a otočný o 360°. Na větráčku je pomocí LED světla zobrazen aktuální čas a teplota. Cena mini LED chytrého větráčku z AliExpressu začíná již na 200 Kč.

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress mini LED chytrý větráček

Tipy na nejlepší produkty z AliExpressu

Pokud hledáte skvělé a levné produkty k nákupu na AliExpressu, tak níže uvedená tabulka vám určitě pomůže. Sestavili jsme seznam nejprodávanějších a nejlepších produktů, které můžete koupit na AliExpressu v roce 2024. Vybrali jsme produkty z různých kategorií, jako jsou vychytávky (gadgets), kuchyně a domácnost, spotřební elektronika, chytré hodinky, mobily, počítače, automobily, zabezpečení atd.

KategorieTipy na nejlepší produkty, prodejce a značky
Nejlepší produktyTipy na skvělé věci z AliExpressu
Nejprodávanější produktyNejprodávanější produkty na AliExpressu v roce 2024
Prodejci a značkyNejlepší prodejci a značky (2024) – nejprodávanější produkty
Levné vychytávky (Gadgets)50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma
10 nejlepších vychytávek
Cestování a dovolená13 skvělých věcí na cestování a dovolenou z AliExpressu
Chytré hodinky5 nejlepších chytrých hodinek z AliExpressu do 1000 Kč (2024)
Kuchyňské pomůcky20 skvělých pomůcek do kuchyně z AliExpressu (2024)
RouškyNejlepší roušky z AliExpressu (2024)
LEGOLEGO – nejlepší napodobeniny a alternativy (2022)
Fitness a posilovna12 skvělých věcí pro cvičení, fitness a posilovnu

Kompletního průvodce nakupováním na AliExpressu naleznete zde: AliExpress česky: nejlepší produkty, recenze, clo a DPH (2024)

AliExpress Tipy: 10 nejlepších vychytávek
Hodnocení:
[Celkem: 21 Průměr: 4.8]

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 30/12/2023 autorem Lenka Svobodová

6 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
  1. […] 50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma10 nejlepších vychytávek (Květen 2021) […]

  2. […] 50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma10 nejlepších vychytávek (Květen 2021) […]

  3. […] 50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma10 nejlepších vychytávek (Květen 2021) […]

  4. […] 50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma10 nejlepších vychytávek (Květen 2021) […]

  5. Dobrý den, objednal jsem poprvé Z Ali v květnu pár věcí, cena 1.objednavky je max. 100kc i s poštovným. Mám asi 6 objednávek.. Ted se, jak čtu tak se do toho zamotavam. Chápu dobře, že nové vše platí až u objednání zboží po 1.7.tak platí kritéria. Zkrátka vše objednané přes 1.7 je normální?? Děkuji moc všem za pomoc a přeji krásný slunečný den. Eliška.

  6. […] 50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma10 nejlepších vychytávek (Květen 2021) […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart