Nejlepší roušky z AliExpressu (2022)

Rouška se stává stále větší součástí našeho každodenního života. Poskytuje účinnou bariéru pro částice a kapičky, které by mohly šířit virus. Nošení roušky je primárně o ochraně ostatních, ale může také poskytovat určitou základní ochranu pro nositele. Při nošení roušky je též důležité dodržovat pokyny pro její bezpečné používání. Vybrali jsme pro Vás nejlepší roušky, které můžete koupit na AliExpressu.

3-vrstvá jednorázová chirurgická rouška

Tyto jednorázové chirurgické masky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který umožňuje plynulé dýchání. Někdy mají masky zvláštní zápach, který může vyvolat alergické reakce; to není případ této masky. Má nastavitelnou sponu na obličej, která vám umožní nastavit masku tak, aby vám dokonale seděla kolem úst, bez mezer. Na výběr jsou různá balení (10, 20, 50, 100 a 200 Ks). Cena začíná na 30,- Kč za balení. Tyto roušky mají vysoké hodnocení na AliExpressu.

Roušky AliExpress

3-vrstvá jednorázová rouška – černá varianta

Pokud máte rádi černou barvu, tak je možné koupit jednorázové roušky v černé barvě. Tyto roušky mají vysoké hodnocení na AliExpressu a 5 roušek stojí cca 5,- Kč. Na výběr jsou různě velká balení.

Černá jednorázová rouška

3-vrstvá jednorázová chirurgická rouška – dětská varianta

Pro děti je možné pořídit tyto super jednorázové roušky s veselým vzorem. Tyto roušky jsou bestsellerem na AliExpress. Cena je stejná jako u předchozích variant.

Dětské jednorázové roušky

Rouška látková

Tyto látkové roušky jsou bestsellerem na AliExpressu. Je to dáno zejména tím, že dobře drží, jsou prodyšné a dobře pratelné. Jsou vyrobeny z elastického materiálu a snadno se tak nasazují. Na výběr je mnoho barev a vzorů. Cena začíná na 100,- Kč za sadu 10 Ks roušek.

Látková rouška

Stylová látková rouška

Pokud chcete být v roušce styloví, tak si pořiďte tuto krásnou látkovou roušku. Na výběr je mnoho barevných variant.

Stylová látková rouška

Látková rouška s ochranným štítem na oči

Tato rouška v sobě kombinuje omyvatelnou látkovou roušku s filtrem a odnímatelný štít na oči. Na výběr je více barevnách variant. Hodnocení tohoto modelu je velmi vysoké. Cena začíná již na 80,- Kč.

Látková rouška s odnímatelným štítem

Rouška na kolo

Na AliExpressu lze dokonce koupit roušky speciálně upravené pro jízdu na kole. Na výběr je více variant. Cena roušek začíná od 100,- Kč.

Rouška na kolo

Vtipná látková rouška

Na výběr je i mnoho vtipných látkových roušek, určitě si nějakou vyberete a pobavíte své okolí.

Vtipná látková rouška

Tipy na nejlepší produkty z AliExpressu

Pokud hledáte skvělé a levné produkty k nákupu na AliExpressu, tak níže uvedená tabulka vám určitě pomůže. Sestavili jsme seznam nejprodávanějších a nejlepších produktů, které můžete koupit na AliExpressu v roce 2022. Vybrali jsme produkty z různých kategorií, jako jsou vychytávky (gadgets), kuchyně a domácnost, spotřební elektronika, chytré hodinky, mobily, počítače, automobily, zabezpečení atd.

Kategorie produktů na AliExpressuTipy na nejlepší produkty
Levné vychytávky (Gadgets)50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma
10 nejlepších vychytávek (2022)
Chytré hodinky5 nejlepších chytrých hodinek z AliExpressu do 1000 Kč (2022)
Kuchyňské pomůcky20 skvělých pomůcek do kuchyně z AliExpressu (2022)
RouškyNejlepší roušky z AliExpressu (2022)
LEGOLEGO – nejlepší napodobeniny a alternativy (2022)

Kompletního průvodce nakupováním na AliExpressu naleznete zde: AliExpress česky: nejlepší produkty, recenze, clo a DPH (2022)

Hodnocení:
[Celkem: 23 Průměr: 4.8]

Naposledy aktualizováno 01/01/2022 autorem Lenka Svobodová

7 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
  1. […] 50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma5 nejlepších chytrých hodinek z AliExpressu do 1000 Kč (2021)Nejlepší roušky z AliExpressu (2021) […]

  2. […] 50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarmaNejlepší roušky z AliExpressu (2021) […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart