Nejlepší ochranné kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla na mobily z AliExpressu

Kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla k mobilním telefonům jsou důležitým doplňkem a mají ochrannou a designovou funkci. Na AliExpressu je můžete koupit za velmi dobrou cenu. V tomto článku naleznete tipy na nejlepší kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla pasující k naprosté většině prodávaných telefonů.

Pro správnou kompatibilitu s vaším telefonem vyberte obal na mobil podle jeho výrobce (Apple, Samsung, LG, Huawei, Xiaomi atd.) a modelu. Kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla jsou vybrána na základě dobrých zkušeností uživatelů. Při jejich výběru dbejte především na to, aby pasovaly k vašemu smartphonu.

Nejlepší ochranné kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla na mobily z AliExpressu

Pro mobily Apple iPhone

Silikonový kryt na iPhone

Ochraňte svůj telefon před poškození s pomocí tohoto silikonového ochranného krytu. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením zárukou odolnosti. Silikon je známý pro svou tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. U tohoto krytu nejsou zakryty přístupy k nabíjení a dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Na výběr je několik barevných variant pro různé typy mobilu.

Cena: od 20 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Silikonový kryt iPhone z AliExpressu

Tento kryt nabízí pěkný pokovovaný čtvercový rámeček a matné měkké silikonové pouzdro.

Cena: od 30 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Silikonový kryt na telefony Apple iPhone

Termo kryt na iPhone

Termo kryt na telefon je originálním a stylovým doplňkem. Povrchová úprava tohoto ochranného krytu na telefon je navržena tak aby změnil barvu v závislosti na teplotě. Kryt je velmi odolný, lehký, flexibilní a poskytuje ochranu před poškrábáním, nečistotami a špínou. Na výběr jsou termo kryty pro různé mobilní telefony (Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei atd.).

Cena: od 50 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

AliExpress termo kryt na mobil

Tvrzené sklo na iPhone

Mezi nejprodávanější produkty na AliExpressu patří tvrzené skla na iPhone, které chrání displej telefonu před poškrábáním či úplným rozbitím. Oproti fóliím je též výrazně odolnější. Tvrzené sklo nezkresluje obraz a zachovává původní kvalitu displeje, má snadnější instalaci bez zanechávání vzduchových bublinek, lépe po něm klouže prst a sklo dokáže ušetřit nemalé výdaje za opravu rozbité obrazovky. Na výběr jsou tvrzená skla pro různé modely iPhone.

Cena: od 25 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Tvrzené sklo na iPhone z AliExpressu

Pro mobily Samsung

Silikonový kryt na telefony Samsung

Váš mobil Samsung bude v tomto stylovém silikonovém pouzdře vypadat atraktivně a zároveň bude chráněn před poškrábáním. Pomocí tohoto krytu ochráníte svůj telefon před poškrábáním, prachem nebo poškozením. Dokonale se přizpůsobí tvaru telefonu a zároveň poskytuje snadný přístup k důležitým funkcím. Na výběr jsou kryty pro různé modely telefonů Samsung.

Cena: od 50 Kč

Silikonový kryt na telefony Samsung

Kožený kryt na telefony Samsung

Tento kožený kryt na telefony Samsung nabízí snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům bez nutnosti sundávat pouzdro. Kryt se snadno používá, je lehký, má elegantní konstrukci a prošívání. Chrání mobil proti nárazům a poškrábání. Kryt má mnoho funkcí (Flip Stand, skládací peněženku, slot na karty, klip na peníze, fotorámeček). Na výběr jsou kryty pro různé modely telefonů Samsung.

Cena: od 50 Kč

Kožený kryt na telefony Samsung

Tvrzené sklo pro telefony Samsung

Mezi nejprodávanější produkty na AliExpressu patří tvrzené skla na telefony Samsung. Na výběr jsou tvrzená skla pro různé modely.

Cena: od 20 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Tvrzené sklo na Samsung z AliExpressu

Pro mobily Xiaomi

Silikonový kryt na telefony Xiaomi

Patříte mezi nešťastníky, kterým čas od času upadne telefon na zem a následné opravy vás stály již spoustu peněz? Pokud ano, tak je nejvyšší čas si pořídit tento odolný silikonový kryt na telefony Xiaomi, který poskytne vašemu mobilnímu telefonu maximální ochranu nejen vůči poškrábání a nárazům. Na výběr je několik barevných variant.

Cena: od 50 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Silikonový kryt na telefony Xiaomi

Tvrzené sklo pro telefony Xiaomi

Chraňte displej svého mobilního telefonu Xiaomi před poškrábáním a jiným poškozením. Toto tvrzené sklo představuje spolehlivou ochranu displeje, který ochrání za každé situace, přičemž nesnižuje citlivost dotyku. Na výběr jsou tvrzená skla pro různé modely.

Cena: od 50 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Tvrzené sklo pro telefony Huawei

Pro mobily Huawei

Silikonový kryt na telefony Huawei

Ochraňte svůj telefon Huawei před poškozením s pomocí tohoto silikonového krytu. Na výběr je 17 barevných variant. Vybrat lze z krytů pro různé modely telefonů Huawei.

Cena: od 40 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Silikonový kryt na telefony Huawei

Tvrzené sklo pro telefony Huawei

Toto tvrzené sklo pro telefony Huawei chrání displej mobilu před poškrábáním či úplným rozbitím. Oproti fóliím je též výrazně odolnější. Na výběr jsou tvrzená skla pro různé modely.

Cena: od 50 Kč

>> Produkt naleznete zde <<

Tvrzené sklo pro telefony Huawei

Tipy na další ochranné kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla

Tipy na další ochranné kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla z Aliexpressu naleznete níže. Pro správnou kompatibilitu s vaším telefonem hledejte na AliExpressu dle výrobce (Apple, Samsung, LG, HUAWEI, Xiaomi atd.) a modelu vašeho telefonu.

Tipy na nejlepší produkty z AliExpressu

Pokud hledáte skvělé a levné produkty k nákupu na AliExpressu, tak níže uvedená tabulka vám určitě pomůže. Sestavili jsme seznam nejprodávanějších a nejlepších produktů, které můžete koupit na AliExpressu v roce 2023. Vybrali jsme produkty z různých kategorií, jako jsou vychytávky (gadgets), kuchyně a domácnost, spotřební elektronika, chytré hodinky, mobily, počítače, automobily, zabezpečení atd.

KategorieTipy na nejlepší produkty, prodejce a značky
Nejlepší produktyTipy na skvělé věci z AliExpressu
Nejprodávanější produktyNejprodávanější produkty na AliExpressu v roce 2023
Prodejci a značkyNejlepší prodejci a značky (2023) – nejprodávanější produkty
Levné vychytávky (Gadgets)50 nejlepších věcí z AliExpressu do 100 Kč s dopravou zdarma
10 nejlepších vychytávek (2023)
Cestování a dovolená13 skvělých věcí na cestování a dovolenou z AliExpressu
Chytré hodinky5 nejlepších chytrých hodinek z AliExpressu do 1000 Kč (2023)
Kuchyňské pomůcky20 skvělých pomůcek do kuchyně z AliExpressu (2023)
RouškyNejlepší roušky z AliExpressu (2023)
LEGOLEGO – nejlepší napodobeniny a alternativy (2023)
Fitness a posilovna12 skvělých věcí pro cvičení, fitness a posilovnu

Kompletního průvodce nakupováním na AliExpressu naleznete zde: AliExpress česky: nejlepší produkty, recenze, clo a DPH (2023)

Hodnocení:
[Celkem: 100 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 13/01/2023 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
  1. […] Nejlepší ochranné kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla na mobily Xiaomi […]

  2. […] Nejlepší ochranné kryty, pouzdra, fólie a tvrzená skla na mobily z AliExpressu […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart