Čedok slevový kód a slevy

Čedok slevový kód (2024) - Čedok sleva ,sleva VZP

Čedok slevový kód: Čedok nabízí svým zákazníkům slevové kódy na zájezdy. V košíku zadejte Čedok slevový kód a objednávka bude zlevněna. Čedok nabízí širokou nabídku zájezdů do celého světa – letní dovolenou u moře, poznávací zájezdy, exotické destinace, dovolenou v ČR i SR, eurovíkendy nebo vlakové zájezd. Zajišťuje také víza, letenky a další doplňkové služby. 

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Čedok slevové kupóny, akce a slevy.

Čedok slevový kód a slevy

Čedok nabízí časté akce a slevy na zájezdy, například Last Minute slevy. Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. Aktuální Čedok slevové kódy, akce a slevy:

Last Minute slevy

Aktuální Last Minute slevy na zájezdy.

First Minute ceny

Aktuální First Minute ceny zájezdů.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Čedok.cz
Hodnocení:
[Celkem: 87 Průměr: 4.9]
Čedok slevový kód (2024) - Čedok sleva ,sleva VZP

Čedok sleva

Čedok sleva: Aktuální akce a slevy Čedoku. Last Minute slevy na zájezdy od Čedoku.

Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. Můžete si například zarezervovat dovolenou v oblíbeném Turecku, Itálii, Řecku, Albánii, Potugalsku nebo ve Španělsku.

Čedok sleva VZP

Čedok sleva VZP: Čedok sleva VZP momentálně není součástí Klubu pevného zdraví. Členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na zájezdy u celé řady cestovních kanceláří. Pokud jste pojištěnec VZP můžete získat celou řadu slev u partnerů VZP. Ještě lepší slevy u nich dostanete jako člen Klubu pevného zdraví.

Kromě slev u regionálních partnerů můžou členové Klubu pevného zdraví získat také slevu u některého z partnerů působících na celém území České republiky.

O Čedoku

Čedok je nejstarší a jednou z největších českých cestovních kanceláří a klientům plní cestovatelské sny již přes 103 let. Od roku 2016 patří do polské skupiny ITAKA a hrdě staví na své tradici a přichází na trh s novými trendy, destinacemi a koncepty.

Čedok nabízí širokou nabídku pobytových i poznávacích zájezdů po Česku, po Evropě i po celém světě, ať už letecky, autobusem, vlakem nebo vlastním automobilem. Za relaxem, poznáním, dobrodružstvím u moře i na lyžařských sjezdovkách se můžete dohromady vydat do více než stovky destinací a využít maximální servis profíků na cestování.

Čedok poskytuje i další doplňkové služby, od transferů, letenek, výletů v destinacích, ubytování i dovolené na míru, pronájmu automobilů, až po vyřízení cestovních víz nebo pojištění.

Služby Čedoku využívají jak individuální zákazníci, skupiny, ale i korporátní klientela. V posledních letech se zaměřuje na rozvoj odletů z regionálních letišť, na přímé lety do exotiky nebo na investice do digitalizace a technologií.

Čedok recenze a zkušenosti

Recenze Čedoku od zákazníků jsou pozitivní. Zákazníkům se líbí velký výběr zájezdů, časté slevy a nadstandardní komunikace. Čedok je ověřen pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce, slevy a slevové kódy naleznete na této stránce.

Nejlepší akce, slevy a slevové kódy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 30/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart