Temu slevový kód a slevy

Temu slevový kód (2024)

Temu slevový kód: Temu nabízí svým zákazníkům slevové kódy na produkty. V košíku zadejte Temu slevový kód a objednávka bude zlevněna. Temu je internetový obchod nabízející širokou nabídku extrémně levných produktů, včetně elektroniky, módy, kosmetiky, zboží pro domácnost a životní styl.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Temu slevové kódy, akce a slevy.

Temu slevový kód a slevy

Temu nabízí svým zákazníkům mnoho promoakcívýprodejů. Aktuální Temu slevové kody, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 30 %

Sleva 30 % na první nákup při nákupu nad 900 CZK / 35 EUR.
Získat kód
Získat kód

Slevy až 90 %

Na Temu nyní probíhá akce se slevami až 90 %.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Temu.com.
Hodnocení:
[Celkem: 75 Průměr: 4.8]

Temu nabízí zákazníkům řadu slevových kódů při splnění určitých podmínek. Například Temu slevový kód na 30 % na první nákup při nákupu nad 900 CZK / 35 EUR.

Některé slevové kódy získáte po prvním nákupu na Temu. Například slevu 125 Kč pro objednávky nad 126 Kč, slevu 250 Kč pro objednávky nad 500 Kč, atd. (viz obrázek).

Temu slevové kódy
Ukázka Temu slevových kódů

Jakmile provedete objednávku, tak Temu automaticky zvolí nejlepší slevové kód tak, aby maximalizoval vaše úspory. Musíte se pouze ujistit, že vaše nepoužité kódy jsou dostupné na vašem účtu k použití.

U některých kuponů je nutné splnit podmínky použití, například: Kupony můžou být použity, pouze pokud cena produktu překročí určitou částku, a jsou dostupné pouze v aplikaci Temu.

Chcete-li zobrazit své nevyužité kupony, můžete přejít do svého účtu > „Kupony a nabídky“. Každý kupon má své vlastní datum platnosti, takže se ujistěte, že slevu využijete dříve, než vyprší. Na každou objednávku lze použít pouze jeden kupon.

Chcete-li zjistit, zda kupony, které jste obdrželi v posledních třech měsících, byly využity nebo zda vypršela jejich platnost, přejděte na kartu „Využito“ nebo „Po platnosti“.

Pokud získáte nový Temu slevový kód, který byste rádi přidali ke svému účtu, zadejte jej do pole na kartě „Nevyužito“ a klikněte na možnost „Použít“.

Temu slevový kód (2024)

Temu kredity

Kredity Temu jsou nákupní kredity, které lze použít k placení objednávek v e-shopu Temu Czechia. Existuje několik způsobů, jak můžete získat kredity Temu:

  • Odměny za účast v tematických aktivitách a promoakcích 
  • Kredity za pozdní doručení zboží
  • Vrácení plateb, když si vyberete kredity Temu, abyste obdrželi refundaci do 3 minut namísto vrácení prostřednictvím původního způsobu platby.

Vaše Temu kredity budou automaticky použity na způsobilé objednávky při placení. Nemusíte tedy nic dělat. Před dokončením platby ale můžete změnit množství uplatněných kreditů.

O Temu

Temu je internetový obchod, kde najdete skoro cokoli, co si jen dokážete představit. Nabízí široký sortiment produktů za neuvěřitelně nízké ceny. V e-shopu naleznete vše od autodoplňků, oblečení, elektroniky, přes zahradní nábytek a elektrické nářadí, až po dětské oblečení a mnoho dalšího.

Temu má sídlo v Bostonu, Massachusetts, a je provozován irskou společností PDD Holdings, která má čínské kořeny. Pomocí intenzivní reklamy nabízí velmi zlevněné zboží, které je zákazníkům zasíláno většinou přímo z Číny. Lidé srovnávají Temu se stránkami jako Shein, Wish a AliExpress.

Temu recenze a zkušenosti

Temu recenze: Temu Czechia je internetový obchod nabízející širokou nabídku extrémně levných produktů, včetně elektroniky, módy, kosmetiky, zboží pro domácnost a životní styl. Obchod spojuje spotřebitele s miliony prodejců po celém světě. Lidé srovnávají Temu s e-shopy jako AliExpress, Shein a Wish ale Temu se trochu odlišuje od ostatních obchodů. Na Temu si můžete koupit téměř cokoli.

Temu byl založen v roce 2022 v Bostonu ve státě Massachusetts a rychle se vyšplhal na první místo v kategoriích nakupování v App Store a Google Play Store. Temu aktuálně patří mezi nejúspěšnější bezplatné aplikace. Temu recenze:

  • Google Play Store: 100+ milionů stažení a 1,72+ milionu recenzí
  • App Store: 710 000+ recenzí
  • Trustpilot.com: 10 800+ recenzí

Mezi výhody Temu patří extrémně levné produkty, uživatelsky přívětivé rozhraní, zabezpečené platební možnosti a rychlé dodání, což zákazníkům zajišťuje pohodlné nakupování​​. Temu spolupracuje s předními dopravci balíků, jako jsou PPL, Packeta (Zásilkovna) a GLS, pro rychlé a bezpečně doručení.

Temu však bohužel naráží na několik problémů. Někteří zákazníci upozorňují na problémy s kvalitou produktů, rozdíly mezi produkty a jejich obrázky na e-shopu, problémy s doručením a nedostatečnou komunikaci se zákaznickou podporou.

Temu recenze a zkušenosti

Temu recenze a zkušenosti (2024)

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce, slevy a slevové kódy naleznete na této stránce.

Nejlepší akce, slevy a slevové kódy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 29/04/2024 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart