Koloshop slevový kód a slevy

Koloshop slevový kód (2023)

Koloshop slevový kód: E-shop Koloshop.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na různé produkty. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. Cyklistický e-shop Koloshop.cz se věnuje prodeji kvalitního cyklistického zboží od většiny výrobců.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Koloshop vouchery, akce a slevy.

Koloshop slevový kód a slevy

Koloshop nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. E-shop také nabízí stálou slevu za zákaznickou věrnost.

Zákaznické slevy

Získejte stálou slevu za zákaznickou věrnost.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na e-shopu Koloshop.cz.

Koloshop karta

Koloshop karta slouží k čerpání výhod Vaší registrace na Koloshop.cz.
Hodnocení:
[Celkem: 67 Průměr: 4.9]

Zákaznické slevy

E-shop Koloshop.cz nabízí stálou slevu za zákaznickou věrnost. V e-shopu lze nakupovat dvěma způsoby:

  • bez registrace – pouze stačí vyplnit objednávkový formulář a odeslat objednávku. Pak ale nemáte nárok na žádné slevy a zákaznické bonusy. Výhodnější je nakupovat…
  • jako registrovaný zákazník – svou registraci provedete sami pomocí registračního formuláře. Registrovaní zákazníci mají svůj profil, ve kterém vidí všechny své objednávky, jejich hodnotu > z toho vyplývající zákaznickou skupinu a SLEVU, mají možnosti hodnotit zboží, automatické reklamace a počítání záručních lhůt.

Cenové skupiny pro slevy jsou rozděleny následovně:

  • Běžný zákazník – základní prodejní cena.
  • STUDENT – sleva určena pro studenty středních a vysokých škol. 
  • PREMIUM –  sleva za součet nákupů vyšších než 10.000 Kč vč. DPH. 
  • VIP – sleva určena pro sportovní týmy, spolky, organizace.
  • B2B – sleva je určena pro B2B zákazníky.

Koloshop karta

Jako registrovaný zákazník automaticky získáte Koloshop Kartu. Najdete ji ve svém profilu v přehledu Můj Koloshop.

Koloshop karta slouží k čerpání výhod Vaší registrace na Koloshop.cz. Při každém nákupu na prodejně či e-shopu Vás posune k lepším cenám. Ke Koloshop Kartě je automaticky přiřazena Vaše dosažená Zákaznická sleva.

Na Kartu Vám e-shop zaeviduje všechny nákupy, ty z prodejen i e-shopu Koloshop.cz. Při nákupu tak vždycky dostanete nejlepší možnou cenu.

Koloshop slevový kód (2023)

O Koloshop.cz

E-shop Koloshop.cz provozuje parta lidi kteří cyklo-technice a cyklistice obecně fandí a rozumí. Cyklistika je doslova jejich životním stylem. Také ví, jak je důležité mít možnost poradit se s odborníky a jak je taková praxí ověřená rada při nákupu cenná. Proto nejsou jen virtuální, ale provozují cyklistickou prodejnu v Teplicích a Praze, se stejnými cenami jako v eshopu.

Cyklistický eshop a kamenné prodejny Koloshop.cz se věnují prodeji kvalitního cyklistického zboží od většiny výrobců. Přesně ví, jaká jízdní kola a cyklo komponenty prodávají a jsou připraveni Vám k nim poskytnout dostatek důležitých informací o jejich vlastnostech, kompatibilitě a jejich záruční či pozáruční servis. Ceny zboží v e-shopu Koloshop.cz patří mezi nejnižší v ČR.

Koloshop recenze a zkušenosti

Recenze obchodu Koloshop.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlé dodací lhůty, dobré ceny, široká nabídka zboží a nadstandardní komunikace.

Široká nabídka cyklistického zboží na Koloshop.cz zahrnuje produkty od většiny výrobců, což vám umožní vybrat si přesně to, co potřebujete. Tým Koloshop je připraven poskytnout vám důležité informace o vlastnostech, kompatibilitě a servisu výrobků. Ceny zboží patří mezi nejnižší v ČR, což je v kombinaci s rychlými dodacími lhůtami a vynikající komunikací, hlavními důvody pozitivního hodnocení ze strany zákazníků.

Zákaznické hodnocení na cenovém srovnávači Heureka.cz potvrzuje spolehlivost a kvalitu služeb Koloshop.cz s průměrným hodnocením 97 %.

E-shop Koloshop.cz je skvělým místem pro všechny, kteří hledají kvalitní cyklistické vybavení, odbornou radu a výhodné ceny.

Koloshop recenze a zkušenosti

Koloshop recenze a zkušenosti (2023)

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 06/10/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart