Čokolandia recenze

DOPORUČUJEME Čokolandia recenze a zkušenosti (2024)

Čokolandia recenze: Čokolandia je česká rodinná firma, která se zabývá výrobou a prodejem originálních a jedinečných dárků z kvalitní čokolády. Čokolandia vyrábí a prodává originální čokoládové nářadí, které ocení řemeslník i domácí kutil.

Čokolandia recenze

Pokud hledáte originální a kvalitní čokoládové dárky, jste na správném místě. Čokolandia.cz je česká rodinná firma, jež se již od roku 2012 pyšní svým řemeslným umem a láskou k čokoládě. V nabídce naleznete přes 120 tabulkových čokolád z celého světa.

Skvělý je jejich široký sortiment čokoládového nářadí, který je vyladěn do posledního detailu, čímž potvrzují svůj postavení mezi největšími výrobci čokoládových dárků v Evropě. S více než 2500 modely v portfoliu a stále se rozšiřujícím sortimentem, Čokolandia nabízí i možnost vytvořit dárek přesně na míru vašim přáním.

Z čokolády dokáže vyrobit prakticky cokoli. Díky vlastním formám a rozsahu nabídky je jedním z největších výrobců originálních čokoládových dárků s nejširším výběrem a to nejen na evropském trhu. V portfoliu má více než 2500 modelů různého zaměření a stále přidává další. Nechte si i vy vytvořit svůj výrobek z čokolády.

Čokolandia vám vytvoří dárek pro jakoukoli příležitost. A pokud hledáte firemní dárky, tak společně můžete proměnit váš produkt v čokoládu, včetně loga či specifického tvaru.

Recenze Čokolandia od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost doručení, dobré ceny, balení zboží, nadstandardní komunikace a časté dárky zdarma.

E-shop Čokolandia.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz. Průměrné hodnocení zákazníků je 100 % .

Obchod Čokolandia.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 87 Průměr: 4.9]
Čokolandia recenze

Čokolandia slevový kupón a slevy

Čokolandia.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na produkty. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. Čokolandia nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. Doprava ZDARMA od 300 Kč s Českou poštou na celý říjen.

Aktuální Čokolandia slevové kódy, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 10 %

Sleva 10 % na první nákup. Stačí se přihlásit k odběru novinek na Čokolandia.cz a sleva je vaše.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Čokolandia.cz

Doprava zdarma

Doprava ZDARMA od 300 Kč s Českou poštou na celý říjen
Čokolandia slevový kupón (2024)

Čokolandia slevový kód a slevy

Čokoládové nářadí

Čokolandia vyrábí a prodává originální čokoládové nářadí, které ocení řemeslník i domácí kutil. Je vhodné i jako dárek pro obchodního partnera. obchod má vlastní formy, ze kterých dennodenně vylupuje realistické kousky nářadí z čokolády.

Sady čokoládového nářadí jsou přizpůsobeny různému zaměření – v nabídce najdete nářadí pro elektrikáře, truhláře či dřevorubce. Najít v ní také můžete například sadu rezavého nářadí nebo balení šroubů a matic.

Pro důvěryhodnou kopii je důležitá také velikost – proto je nářadí z čokolády z 99 % vyrobeno 1:1 v poměru s nářadím, které kutilové dennodenně používají ve své dílně.

Čokolandia pracuje pouze s vynikající čokoládou, vyrobenou z Venezuelských kakaových bobů. Čokoládové nářadí je pečlivě zabaleno do papírových krabic, které zajistí bezpečnou přepravu.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 08/01/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart