PetExpert recenze

PetExpert recenze a zkušenosti (2024)
9.5
PetExpert recenze
PetExpert recenze
Léčba úrazů a nemocí
Platí se pouze spoluúčast
Hradí celkem 98 % diagnóz zvířat
Cena od 199 Kč/měsíc
Rychlé sjednání

PetExpert recenze a zkušenosti: PetExpert je moderní životní pojištění psů a koček, kde platíte u veterináře jen spoluúčast. Pojištění vám tak sníží výdaje u veterináře až o 90 %. Toto pojištění hradí diagnostiku, léky, materiál, ošetření a léčbu, předoperační péči, operace, nechronická onemocnění a úrazy včetně opakovaných, hospitalizace zvířat. Pojištění hradí celkem 98 % diagnóz zvířat. Pojistitelem a partnerem pojištění PetExpert je ČSOB Pojišťovna.

Při sjednání pojištění můžete zadat PetExpert kód akce/partnera, který vám dá 2 měsíce pojištění zdarma. Momentálně pro získání slevy nemusí nic zadávat, 2 měsíce zdarma dostanete pokud se zaregistrujete přes náš odkaz. Akce platí do 30. 4. 2024.

Rádi byste se dozvěděli Jak funguje pojištění psů a koček PetExpert? Vše se dozvíte v naší PetExpert recenzi.

PetExpert recenze

9.5Hodnocení
PetExpert.cz

PetExpert je moderní životní pojištění psů a koček, kde platíte u veterináře jen spoluúčast. Pojištění vám tak sníží výdaje u veterináře až o 90 %.

Celkové hodnocení
9.5
VÝHODY
 • Léčba úrazů a nemocí
 • Platí se pouze spoluúčast
 • Hradí celkem 98 % diagnóz zvířat
 • Cena od 199 Kč/měsíc
 • Rychlé sjednání
NEVÝHODY
 • Bez výrazných nedostatků

Naše zkušenost s pojištěním PetExpert je velmi pozitivní. Toto moderní pojištění má pro zákazníky řadu výhod, které jim mnoho pojišťoven neposkytne. Mezi výhody patří pokrytí celkem 98 % diagnóz zvířat (léčba úrazů a nemocí včetně diagnostiky), nízká cena (od 199 Kč/měsíc), rychlé a jednoduché sjednání on-line (během několika minut). S tímto pojištěním lze snížit výdaje u veterináře až o 90 %.

Cena sjednání pojištění psů začíná od 299 Kč/měsíc s ročním limitem od 35 000,- Kč. Cena sjednání pojištění koček začíná od 199 Kč/měsíc s ročním limitem od 25 000,- Kč. Sjednání pojištění PetExpert je velmi jednoduché a lze provést on-line. Z počítače nebo mobilu lze sjednat během několika minut.

Na této stránce si můžete nechat spočítat cenu pojištění. Po vyplnění údajů vašeho zvířete (jméno zvířete, datum narození a plemeno) vám PetExpert nabídne různé úrovně pojištění (Start, Basic, Premium, Exclusive).

PetExpert můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 53 Průměr: 4.9]
PetExpert recenze a zkušenosti (2024)

PetExpert akce

PetExpert kód akce: Při sjednání pojištění můžete zadat PetExpert kód akce/partnera, který vám dá 2 měsíce pojištění zdarma. Momentálně pro získání slevy nemusí nic zadávat, 2 měsíce zdarma dostanete pokud se zaregistrujete přes náš odkaz. Akce platí do 30. 4. 2024.

2 měsíce pojištění ZDARMA

Zaregistrujte se přes náš odkaz a získejte 2 měsíce pojištění zdarma (kód akce/partnera není nutné zadávat). Akce platí do 30. 4. 2024.
PetExpert kód akce - 2 měsíce pojištění ZDARMA

PetExpert kód akce – 2 měsíce pojištění ZDARMA

Co je PetExpert?

PetExpert je vynikající služba, která poskytuje kvalitní pojištění pro vaše domácí mazlíčky. Při nečekané nemoci nebo úrazu vašeho mazlíčka nabízí PetExpert širokou škálu krytí, včetně odpovědnosti za škodu. Síť, která zahrnuje 85 % veterinárních ordinací v České republice, je tu pro vás, abyste měli jistotu, že váš domácí mazlíček dostane tu nejlepší možnou péči. Navíc PetExpert se postará o přímé proplácení vašim veterinářům, abyste se nemuseli obávat komplikovaných finančních transakcí v tak stresující době.

PetExpert nabízí mimořádně komplexní pokrytí, které proplácí 95 % nemocí a úrazů. Kromě toho nabízí také cestovní pojištění pro psy a kočky, které je na trhu jedinečné. Je to jediné samostatné cestovní pojištění zvířat na trhu, které vám poskytne klid při plánování dovolených se svými čtyřnohými přáteli. PetExpert klade velký důraz na poskytnutí smysluplných limitů krytí pro nejčastější situace, které mohou nastat. Nejenže zajišťuje, že vaše zvíře je kryté, ale také zajišťuje, že toto krytí je okamžitě k dispozici bez potřeby zbytečného papírování.

PetExpert pokrývá širokou škálu léčebných postupů a služeb. Mezi ně patří léčba úrazů a nemocí včetně diagnostiky, operace, pooperační péče, hospitalizace, léky a související náklady. PetExpert přijímá zvířata od věku 50 dnů až do 6-10 let dle plemene, přičemž zvíře musí být očipované. Díky široké síti smluvních veterinářů, která pokrývá 85 % ordinací v ČR a nabízí podporu veterinářů 24/7, je váš mazlíček vždy v dobrých rukách.

Kdo stojí za PetExpertem?

Pojistitelem a partnerem pojištění PetExpert je ČSOB Pojišťovna.

PetExpert Europe s.r.o.
Rohanské nábřeží 567/23
186 00 Praha 8 – Karlín
IČ: 06737072

Kontakt

PetExpert lze kontaktovat těmito způsoby:

PetExpert lze nalézt i na sociálních sítích:

Jak funguje pojištění psů a koček PetExpert?

Podmínky vstupu do pojištění PetExpert

Zvířata musí splnit následující podmínky aby mohla vstoupit do pojištění PetExpert:

 • Věk zvířete (již od 8 týdnů) – Nejvyšší věk při vstupu do pojištění je u malých plemen psů 10 let, u středních 8 let a u velkých 6 let. U koček je maximální věk při vstupu 8 let.
 • Identifikace zvířete čipem – Pes i kočka musí mít pro aktivaci pojištění registrovaný čip. Případně je zvíře nutné očipovat během 30denní čekací doby.
 • Očkování a prevence – Zvířata by měla chodit pravidelně na očkování a preventivní prohlídky (zákroky).
PetExpert.cz věk zvířete
PetExpert.cz – věk zvířete

Co hradí a nehradí pojištění PetExpert

Pojištění PetExpert hradí diagnostiku, léky, materiál, ošetření a léčbu, předoperační péči, operace, nechronická onemocnění a úrazy včetně opakovaných, hospitalizace zvířat. Pojištění hradí celkem 98 % diagnóz zvířat.

Petexpert.cz recenze - pojištění úrazu a nemoci
Petexpert.cz – pojištění úrazu a nemoci

Kompletní seznam naleznete zde (Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou zvířetem, Pojištění pro případ smrti, Pojištění pro případ ztráty nebo odcizení, Pojištění nákladů na nalezení ztraceného nebo odcizeného zvířete, Pojištění nákladů na opatrování zvířete).

Výše pojistného plnění

Výše pojistného plnění závisí na typu pojištění a sjednané spoluúčasti.

Typ pojištění

Výše pojistného plnění závisí na zvoleném typu pojištění. Každé psí nebo kočičí plemeno je specifické. Některá plemena mají vysokou pravděpodobnost že onemocní chorobou, jejíž náklady na léčbu jsou velmi vysoké.

Příklad – pes
Váš pes onemocní rakovinou mléčných žláz a veterinární onkolog vypracuje léčebný plán, který bude zahrnovat chirurgický zákrok, chemoterapii a imunoterapii. Léčba u tohoto odborníka je velice nákladná, ale prognóza na vyléčení je dobrá. Vašemu psovi PetExpert uhradí léčbu do výše sjednaného limitu – např. u limitu 120 000 Kč za rok, léčba trvala dva roky, můžete svému psovi dopřát léčbu po celou dobu za 240 000 Kč. (Zdroj: PetExpert.cz)

Spoluúčast

Od pojistného plnění se odečte ujednaná spoluúčast. Spoluúčast je částka, kterou se sami podílíte na úhradě nákladů. Výše spoluúčasti začíná na 10 % (minimálně 500 Kč) na jednu pojistnou událost.

Příklad – kočka – spoluúčast 10 %
Léčba kočky bude stát 4 900 Kč, Vy u veterináře zaplatíte jen minimální spoluúčast uvedenou na Vaší smlouvě (typicky 500 nebo 1.000 Kč). Když bude potřeba provést nákladnější ošetření např. za 15 000 Kč, Vaše spoluúčast bude 1 500 Kč a PetExpert zaplatí 13 500 Kč. (Zdroj: PetExpert.cz)

Kdy vzniká nárok na pojistné plnění

Nárok na pojistně plnění pojištění PetExpert vzniká v těchto situacích:

 • Uplynula čekací doba
 • Zvíře ošetřil smluvní veterinář
 • Bylo uhrazeno pojistné
 • Byl pravdivě vyplněn zdravotní dotazník
 • Nárok na pojistné plnění by měl být uplatněn do 30 dní
 • Pojistné plnění může být vyplaceno pouze jednou

Kdy nedochází k pojistnému plnění

K pojistnému plnění pojištění PetExpert nedochází v těchto situacích:

 • V případě škodní události, kdy jste věděl(a) o skutečnostech, které mohly vést k jejímu vzniku, při úmyslném jednání
 • V případě porušení zákona
 • Při uvedení nepravdivých, zkreslených nebo neúplných informací
 • Při provedení zákroku provedeném osobou bez příslušného oprávnění
 • V případě, že příčiny vznikly před počátkem pojištění
 • V případě, že je zvíře z pochybného zdroje (např. množírny), plnění ale poskytneme, pokud bylo zvíře před počátkem pojištění prohlédnuto veterinářem

Povinnosti majitele zvířete

Majitel zvířete má následující povinnosti:

 • Zodpovědně se o zvíře bude starat
 • Navštíví neprodleně veterináře v případě, že zvíře prokazuje klinické znaky nemoci nebo zranění
 • Poskytne PetExpertovi relevantní doklady, které potřebuje pro posouzení nároku a jeho výši

Postup sjednání pojištění

Sjednání pojištění PetExpert je velmi jednoduché a lze provést on-line. Z počítače nebo mobilu lze sjednat během několika minut.

 1. Vyplníte údaje vašeho zvířete (jméno zvířete, datum narození a plemeno)
 2. PetExpert nabídne různé úrovně pojištění (Start, Basic, Premium, Exclusive)
 3. Potvrdíte vybranou nabídku
 4. Pojištění je sjednáno

Úrovně pojištění

Pes

Cena sjednání pojištění psů začíná od 299 Kč/měsíc s ročním limitem od 35 000,- Kč.

PetExpert.cz úrovně pojištění - pes
Úrovně pojištění pro psa (Zdroj: PetExpert.cz)

Kočka

Cena sjednání pojištění koček začíná od 199 Kč/měsíc s ročním limitem od 25 000,- Kč.

PetExpert.cz úrovně pojištění - kočka
Úrovně pojištění pro kočku (Zdroj: PetExpert.cz)

Porovnání pojištění na trhu

Na trhu je řada produktů, která zahrnují pojištění úhrady veterinárních nákladů nebo pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zvířetem. Pojištění odpovědnosti lze často najít jako součást pojištění domácnosti, zdravotní pojištění je velmi specifické a nabízí ho jen omezený počet pojišťoven.

Na stránkách PetExpert.cz naleznete porovnání s konkurencí:

 • PetExpert vs. ČP MPetExpert vs. Česká pojišťovna – Mazlíček
 • PetExpert vs. Česká podnikatelská pojišťovna
 • PetExpert vs. Slavia
 • PetExpert vs. Halali

Výhody a nevýhody pojištění PetExpert

Životní pojištění psů a koček PetExpert má tyto výhody:

 • Léčba úrazů a nemocí včetně diagnostiky
 • Platí se pouze spoluúčast (sníží výdaje u veterináře až o 90 %)
 • Hradí celkem 98 % diagnóz zvířat
 • Cena od 199 Kč/měsíc
 • Rychlé sjednání (během několika minut)

Nejčastější otázky a odpovědi

Co je PetExpert?

PetExpert je moderní životní pojištění psů a koček, kde platíte u veterináře jen spoluúčast. Pojištění vám tak sníží výdaje u veterináře až o 90 %.

Kdo stojí za PetExpert.cz?

Pojistitelem a partnerem pojištění PetExpert je ČSOB Pojišťovna.

Jaké oblasti PetExpert pojišťuje?

Pojištění PetExpert hradí diagnostiku, léky, materiál, ošetření a léčbu, předoperační péči, operace, nechronická onemocnění a úrazy včetně opakovaných, hospitalizace zvířat. Pojištění hradí celkem 98 % diagnóz zvířat.

Co PetExpert nehradí?

Kompletní seznam naleznete zde.

Jaké má PetExpert výhody?

Platí se pouze spoluúčast. Léčba úrazů a nemocí včetně diagnostiky. Hradí celkem 98 % diagnóz zvířat. Nízká cena (od 199 Kč/měsíc). Rychlé sjednání (během několika minut).

Jaké má PetExpert nevýhody?

PetExpert je momentálně bez výrazných nedostatků.

Jaké má PetExpert recenze?

Recenze PetExpert od zákazníků jsou pozitivní.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 28/02/2024 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart