PetExpert kód akce – 2 měsíce pojištění ZDARMA

PetExpert kód akce - 2 měsíce pojištění ZDARMA
9.5
PetExpert kód akce – 2 měsíce pojištění ZDARMA
PetExpert kód akce – 2 měsíce pojištění ZDARMA
Léčba úrazů a nemocí
Platí se pouze spoluúčast
Hradí celkem 98 % diagnóz zvířat
Cena od 199 Kč/měsíc
Rychlé sjednání

PetExpert kód akce: Při sjednání pojištění můžete zadat PetExpert kód akce/partnera, který vám dá 2 měsíce pojištění zdarma. Momentálně pro získání slevy nemusí nic zadávat, 2 měsíce zdarma dostanete pokud se zaregistrujete přes náš odkaz. Akce platí do 30. 4. 2024.

PetExpert kód akce

Zadejte PetExpert slevový kód akce a získejte 2 měsíce pojištění ZDARMA. Aktuální PetExpert kód akce:

2 měsíce pojištění ZDARMA

Zaregistrujte se přes náš odkaz a získejte 2 měsíce pojištění zdarma (kód akce/partnera není nutné zadávat). Akce platí do 30. 4. 2024.
Hodnocení:
[Celkem: 222 Průměr: 5]
PetExpert kód akce - 2 měsíce pojištění ZDARMA

Využijte jedinečnou příležitost a získejte 2 měsíce pojištění zdarma s PetExpertem! Jak na to? Je to jednoduché. Při sjednání pojištění zadávejte kód akce PetExpert a automaticky se vám naskýtá možnost 2 měsíců pojištění bezplatně. Momentálně nemusíte nic zadávat. Stačí se zaregistrovat přes náš odkaz a těšit se na 2 měsíce zdarma. Nečekejte a využijte tuto jedinečnou nabídku PetExpert ještě dnes!

Co je PetExpert?

PetExpert je vynikající služba, která poskytuje kvalitní pojištění pro vaše domácí mazlíčky. Při nečekané nemoci nebo úrazu vašeho mazlíčka nabízí PetExpert širokou škálu krytí, včetně odpovědnosti za škodu. Síť, která zahrnuje 85 % veterinárních ordinací v České republice, je tu pro vás, abyste měli jistotu, že váš domácí mazlíček dostane tu nejlepší možnou péči.

Navíc PetExpert se postará o přímé proplácení vašim veterinářům, abyste se nemuseli obávat komplikovaných finančních transakcí v tak stresující době.

PetExpert nabízí mimořádně komplexní pokrytí, které proplácí 95 % nemocí a úrazů. Kromě toho nabízí také cestovní pojištění pro psy a kočky, které je na trhu jedinečné. Je to jediné samostatné cestovní pojištění zvířat na trhu, které vám poskytne klid při plánování dovolených se svými čtyřnohými přáteli. PetExpert klade velký důraz na poskytnutí smysluplných limitů krytí pro nejčastější situace, které mohou nastat. Nejenže zajišťuje, že vaše zvíře je kryté, ale také zajišťuje, že toto krytí je okamžitě k dispozici bez potřeby zbytečného papírování.

PetExpert pokrývá širokou škálu léčebných postupů a služeb. Mezi ně patří léčba úrazů a nemocí včetně diagnostiky, operace, pooperační péče, hospitalizace, léky a související náklady. PetExpert přijímá zvířata od věku 50 dnů až do 6-10 let dle plemene, přičemž zvíře musí být očipované. Díky široké síti smluvních veterinářů, která pokrývá 85 % ordinací v ČR a nabízí podporu veterinářů 24/7, je váš mazlíček vždy v dobrých rukách.

Postup sjednání pojištění

Sjednání pojištění PetExpert je velmi jednoduché a lze provést on-line. Z počítače nebo mobilu lze sjednat během několika minut.

 1. Vyplníte údaje vašeho zvířete (jméno zvířete, datum narození a plemeno)
 2. PetExpert nabídne různé úrovně pojištění (Start, Basic, Premium, Exclusive)
 3. Potvrdíte vybranou nabídku
 4. Pojištění je sjednáno

Na odkazu níže si můžete nechat spočítat cenu pojištění. Po vyplnění údajů vašeho zvířete (jméno zvířete, datum narození a plemeno) vám PetExpert nabídne různé úrovně pojištění (Start, Basic, Premium, Exclusive).

PetExpert recenze a zkušenosti

Naše zkušenost s pojištěním PetExpert je velmi pozitivní. Toto moderní pojištění má pro zákazníky řadu výhod, které jim mnoho pojišťoven neposkytne. Mezi výhody patří pokrytí celkem 98 % diagnóz zvířat (léčba úrazů a nemocí včetně diagnostiky), nízká cena (od 199 Kč/měsíc), rychlé a jednoduché sjednání on-line (během několika minut). S tímto pojištěním lze snížit výdaje u veterináře až o 90 %.

PetExpert recenze a zkušenosti

PetExpert recenze a zkušenosti (2024)
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 27/03/2024 autorem Lenka Svobodová

9.5 Celkové hodnocení
PetExpert.cz

PetExpert je moderní životní pojištění psů a koček, kde platíte u veterináře jen spoluúčast. Pojištění vám tak sníží výdaje u veterináře až o 90 %.

Celkové hodnocení
9.5
KLADY
 • Léčba úrazů a nemocí
 • Platí se pouze spoluúčast
 • Hradí celkem 98 % diagnóz zvířat
 • Cena od 199 Kč/měsíc
 • Rychlé sjednání
ZÁPORY
 • Bez výrazných nedostatků
Přidat recenzi  |  Přečíst recenze a komentáře
1 komentář
 1. […] pojištění můžete zadat kód akce/partnera, který vám dá 2 měsíce pojištění zdarma. Slevový kód můžete občas nalézt na stránkách […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart