Impresi recenze

DOPORUČUJEME Impresi recenze

Impresi recenze: Impresi.cz je internetový obchod zabývající se výrobou vysoce kvalitních fotoobrazů z plátna a skel s vlastním potiskem. V této recenzi naleznete naše zkušenosti s e-shopem Impresi.cz.

Impresi recenze

Impresi nabízí fotoobrazy, designové obrazy, samolepky a skleněné desky z prvotřídních materiálů, tištěné za pomoci nejmodernější technologie ekologického, bezvonného tisku. Veškeré objednávky odesílá expresně, většinou do 24 hodin od objednání.

V e-shopu Impresi.cz jsem koupil abstraktní obraz Zlatý list na bílém pozadí (50×70 cm). Obraz dorazil zabalen do bublinkové fólie a kartonového obalu, aby během přepravy nedošlo k jeho poškození. Plátno je napnuto na bytelném rámu z borovicového dřeva (tloušťka rámu 1,7 cm). K obrazu jsem dostal set šroubků a úchytek zdarma.

Impresi obraz zlatý list recenze
Impresi obraz Zlatý list na bílém pozadí

Impresi fotoobrazy jsou vyrobeny z kvalitního plátna ze směsi bavlny a polyesteru. Na výběr máte velkou škálu rozměrů a možnost tisku na výšku i na šířku. Impresi tiskne fotografie na plátno speciálními ekologickými barvami bez zápachu a s dlouhou životností. Plátno má matný povrch, který pomáhá zakrýt případné nedokonalosti fotky.

Impresi obraz zlatý list zadní strana recenze
Impresi obraz Zlatý list na bílém pozadí – zadní strana

Líbí se mi, že boční strany obrazu mají pěkný 3D efekt, neboť jsou potištěny zrcadlením okrajů fotografie. Potištěné plátno je napnuto na bytelném rámu z borovicového dřeva, přičemž rámy větších rozměrů jsou stabilizovány středovými příčkami.

Recenze obchodu Impresi.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s obchodem dobré zkušenosti. Lidem se líbí rychlost doručení, široký sortiment, dobré ceny a nadstandartní komunikace.

Obchod je ověřen zákazníky cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 96 %). Recenze obchodu Impresi.cz mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

Obchod Impresi.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 67 Průměr: 4.9]
Impresi recenze a zkušenosti (2023)

Impresi skleněné desky

V nabídce e-shopu Impresi.cz naleznete také skleněné desky, které jsou skvělým dárkem. Na skleněnou desku můžete zvolit vlastní fotografii a můžete upravit její celkový design (text, písmo, velikost skla, podstavec). Ke každé skleněné desce získáte luxusní dárkovou krabičku zdarma. Doba dodání je většinou 1-2 pracovní dny.

Impresi skleněná deska recenze
Impresi skleněná deska

Impresi slevový kód a slevy

Obchod Impresi.cz nabízí časté akce a slevy na produkty. Nyní v e-shopu probíhají Black Friday slevy. Aktuální Impresi slevový kód, akce a slevy:

Black Friday slevy

Na Impresi.cz nyní probíhají Black Friday slevy.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Impresi.cz
Impresi recenze

Doporučené články

Naše doporučené články jsou neocenitelným zdrojem pro každého, kdo chce ušetřit peníze při online nakupování. V naších článcích najdete tipy na nejlepší e-shopy, které nabízí širokou škálu produktů za výhodné ceny. Naleznete zde také tipy na nejlepší dárky.

Kromě přehledu doporučených obchodů se dozvíte i o nejlepších akcích, slevách a slevových kódech, které vám umožní ušetřit značné množství peněz. Naše články jsou často aktualizovány, aby obsahovaly aktuální akce a slevy.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 25/05/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart