Nejlepší hypoteční kalkulačka 2023

Nejlepší hypoteční kalkulačka 2022

Nejlepší hypoteční kalkulačky nabízejí skvělou pomoc s hypotečními úvěry, včetně výpočtů splátek, úrokových sazeb a splátkových kalendářů. Hlavním cílem použití hypoteční kalkulačky je získat realistický, daty podložený přehled o tom, co můžete očekávat, že zaplatíte za hypoteční úvěr na bydlení. Dokud si neporovnáte hypotéky na hypoteční kalkulačce, nedělejte žádná pevná rozhodnutí ohledně půjčky na bydlení.

Která hypoteční kalkulačka je nejlepší? Mezi nejlepší hypoteční kalkulačky na českém trhu patří hypoteční kalkulačka Hyponamíru.

Jak spočítat splátku hypotéky

V hypoteční kalkulačce Hyponamíru je možné spočítat a porovnat nové hypotéky i refinancování. Tato hypoteční kalkulačka je mimořádně snadná na používání a pomůže vám určit, jaký dům si můžete dovolit při různých vstupních údajích.

Nová hypotéka

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka
Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz – nová hypotéka

V části „Kolik si chci půjčit“ zadejte částku, kterou si chcete půjčit. V části „Kolik dám ze svého“ zadejte výši vlastního kapitálu, kterou zaplatíte ze svého. V kolonce „Chci to splatit za“ nastavíte požadovanou délku hypotéky. V části „Jak moc to spěchá“ nastavíte, jak rychle potřebujete hypotéku získat.

V hypoteční kalkulačce si můžete kliknutím na tlačítko „Ukázat nejlepší hypotéky“ zobrazit srovnání nejlepších hypoték, ze kterých si můžete následně vybrat nejvýhodnější hypotéku.

Refinancování

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka - refinancování
Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz – refinancování

Hyponamíru.cz má také kalkulačku refinancování. V části „Kolik zbývá doplatit“ zadejte částku, kterou musíte ještě doplatit. V části „Kdy mi končí fixace“ zadejte počet zbývajících roků fixace vaši hypotéky. V kolonce „Stávající úrok“ nastavíte vaši stávající úrokovou sazbu. V části „Měsíčně platím“ nastavíte, jak vaši současnou měsíční splátku hypotéky.

V hypoteční kalkulačce si můžete kliknutím na tlačítko „Ukázat nejlepší hypotéky“ zobrazit srovnání nejlepších hypoték, ze kterého si můžete následně vybrat nejvýhodnější refinancování hypotéky.

Jak vám pomůže hypoteční kalkulačka

Stanovení výše měsíční splátky za bydlení je důležitou součástí zjištění, jak velký dům si můžete dovolit. Tato měsíční splátka bude pravděpodobně tvořit největší část vašich životních nákladů.

Pomocí hypoteční kalkulačky Hyponamíru.cz můžete odhadnout výši splátky hypotéky při koupi domu nebo refinancování. V kalkulačce můžete měnit údaje o půjčce a provádět scénáře. Hypoteční kalkulačka vám může pomoci při výběru délky splatnosti hypotéky, která je pro vás nejvhodnější.

Jak snížit měsíční splátky hypotéky

Hypoteční kalkulačka umožňuje otestovat jednotlivé varianty a zjistit, jak můžete snížit měsíční splátky hypotéky.

  • Delší hypotéka s pevnou úrokovou sazbou vám sníží měsíční splátku, ale po dobu trvání úvěru zaplatíte více na úrocích. Kratší hypotéka s pevnou úrokovou sazbou snižuje celkovou výši úroků, které zaplatíte, ale vaše měsíční splátka bude vyšší.
  • Kupte si menší dům/byt. Vzít si menší úvěr znamená nižší měsíční splátku hypotéky.

Jak vybrat nejlepší hypotéku

Správný výběr hypotéky nebo refinancování vám může ušetřit hodně pěnez. Úrokové sazby sice v posledních měsících rostou, ale stále jsou k nalezení výhodné nabídky. Hledání té správné hypotéky může být náročné, ale náš průvodce vám poradí krok za krokem, jak najít tu nejlepší hypotéku v roce 2023.

Nejlepší hypotéka 2023 – Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku?

Nejlepší hypotéka 2022 - Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku?

Jak vybrat nejlepší refinancování hypotéky

Pokud máte hypotéku tak máte možnost snížit své měsíční splátky jejím refinancováním. Refinancováním mohou majitelé domů ušetřit peníze tím, že si zafixují nižší úrokovou sazbu (pokud je jejich stávající hypotéka úročena vyšší sazbou, než jsou současné tržní sazby), nebo zkrátit dobu splácení hypotéky, aby byl jejich dům splacen rychleji.

Hledání té správné hypotéky může být náročné, ale náš průvodce vám poradí krok za krokem, jak najít to nejlepší refinancování hypotéky v roce 2023.

Nejlepší refinancování hypotéky 2023 – Jak vybrat nejvýhodnější refinancování hypotéky?

Nejlepší refinancování hypotéky 2022 - Jak vybrat nejvýhodnější refinancování hypotéky?

Hyponamíru.cz recenze a zkušenosti

Hyponamiru.cz je první český online sjednávač hypoték, který vznikl spojením sil nadšenců do inovativních technologií a zkušených hypotečních specialistů. Pomocí speciálně vyvinuté technologie je Hyponamiru.cz schopno porovnat více než 25 tisíc kombinací hypotečních úvěrů a vyhledat aktuálně nejvýhodnější nabídky na trhu.

Hyponamíru.cz je fintech startup, který nabízí vyřízení hypotéky online do 24 hodin. Zájemci o úvěr na bydlení si mohou sami prostřednictvím online hypotečního bankovnictví srovnat nabídky hypoték jednotlivých bank – z pohodlí domova a bez nutnosti osobních schůzek s různými bankéři či zprostředkovateli.

V hypotečním bankovnictví si lze také vybraný úvěr s podporou hypotečního specialisty Hyponamiru.cz sjednat. Kromě samotné hypotéky se postará i o vaše refinancování.

Recenze Hyponamiru.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost vyřízení (vše lze vyřídit on-line, do 24 hodin), jednoduchost a přehledné hypoteční bankovnictví.

Hyponamíru.cz recenze a zkušenosti

Hyponamiru.cz recenze a zkušenosti
Hodnocení:
[Celkem: 3 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 29/12/2022 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart