Hyponamíru.cz recenze a zkušenosti – Online sjednávač hypoték

Hyponamiru.cz recenze a zkušenosti
9.5
Hyponamíru.cz recenze a zkušenosti – Online sjednávač hypoték
Hyponamíru.cz recenze a zkušenosti – Online sjednávač hypoték
Rychlé vyřízení online
Nabídka nejnižších úroků
Přehledné hypoteční bankovnictví
Online podpora

Hyponamíru.cz je specialistou na hypoteční úvěry, který nabízí rychlé srovnání a sjednání hypoték z pohodlí domova bez nutnosti osobních schůzek. Celé sjednání hypotéky probíhá pouze online. Průměrně lze s touto službou ušetřit přes 70 000 Kč. Nejlepší hypotéku vám pomůže najít tato praktická hypoteční kalkulačka.

Recenze Hyponamiru.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost vyřízení (vše lze vyřídit on-line, do 24 hodin), jednoduchost a přehledné hypoteční bankovnictví.

Hyponamíru.cz recenze a zkušenosti

9.5Hodnocení
Hyponamíru.cz

Hyponamiru.cz je první český online sjednávač hypoték, který vám pomůže najít nejlepší hypotéku.

Celkové hodnocení
9.5
Klady
 • Rychlé vyřízení online
 • Nabídka nejnižších úroků
 • Přehledné hypoteční bankovnictví
 • Online podpora
Zápory
 • Bez výrazných nedostatků

O Hyponamíru.cz

Hyponamiru.cz je první český online sjednávač hypoték, který vznikl spojením sil nadšenců do inovativních technologií a zkušených hypotečních specialistů. Pomocí speciálně vyvinuté technologie je Hyponamiru.cz schopno porovnat více než 25 tisíc kombinací hypotečních úvěrů a vyhledat aktuálně nejvýhodnější nabídky na trhu.

Hyponamíru.cz je fintech startup, který nabízí vyřízení hypotéky online do 24 hodin. Zájemci o úvěr na bydlení si mohou sami prostřednictvím online hypotečního bankovnictví srovnat nabídky hypoték jednotlivých bank – z pohodlí domova a bez nutnosti osobních schůzek s různými bankéři či zprostředkovateli.

V hypotečním bankovnictví si lze také vybraný úvěr s podporou hypotečního specialisty Hyponamiru.cz sjednat. Kromě samotné hypotéky se postará i o vaše refinancování.

Hyponamíru.cz je plně regulován Českou národní bankou a úřadem pro ochranu osobních údajů.

Představení Hyponamíru.cz

Typy hypoték

Hyponamíru.cz zvládne vyřídit následující typy hypoték, které jsou dostupné na českém trhu:

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Běžně trvá vyřízení hypotéky jeden až tři měsíce, vše záleží na schvalovacím procesu bank. U Hyponamíru.cz trvá uzavření hypotéky nejčastěji okolo 2 měsíců.

Výhody Hyponamíru.cz

Mezi výhody Hyponamíru.cz patří:

 • Rychlé vyřízení online, žádné zbytečné papírování.
 • Nabídka nejnižších úroků
 • Přehledné hypoteční bankovnictví
 • Podpora online hypotečního specialisty

Jak Hyponamíru.cz funguje?

Cesta každého zájemce o hypotéku začíná v hypoteční kalkulačce na stránkách hyponamiru.cz. Na začátku stačí bez jakýchkoliv závazků sdělit základní představu o požadované hypotéce a přidat pár nejnutnějších osobních údajů.

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka
Hypoteční kalkulačka (Zdroj: Hyponamiru.cz)

K vyhledání nabídek hypoték bude potřeba zadat například tyto údaje:

 • hodnotu a typ nemovitosti,
 • výši požadované hypotéky,
 • preferovanou dobu splatnosti,
 • zamýšlený způsob využití úvěru.

Po zadání a odeslání potřebných informací se dostanete přímo do hypotečního bankovnictví, ve kterém se ihned zobrazí aktuální nabídky hypoték jednotlivých bank. Do hypotečního bankovnictví se můžete kdykoliv vrátit přes stránku moje.hyponamiru.cz. Přihlásit se lze buď přes nastavené heslo, nebo jednorázově pomocí odkazu zaslaného na zadaný e-mail.

U každé nabídky jsou vždy uvedeny základní parametry hypotéky jako například:

 • výše úrokové sazby,
 • RPSN,
 • délka fixace,
 • výše měsíční splátky,
 • celková částka zaplacená na úrocích za dobu zvolené fixace,
 • výše jistiny,
 • celková částka zaplacená za hypotéku.
Online hypoteční bankovnictví Hyponamíru.cz

Žádné podstatné informace Hyponamiru.cz neskrývá a uvádí tedy například i poplatky za zpracování hypotéky, čerpání úvěru, vedení úvěrového účtu a také poplatky placené katastru nemovitostí a za odhad nemovitosti. Hypoteční bankovnictví nabízí i užitečnou funkci automatického řazení hypoték (např. podle výše úrokové sazby, doby splatnosti apod.).

K dosažení co nejnižší úrokové sazby je nutná online aktivace osobního účtu v hypotečním bankovnictví. Po úspěšné aktivaci se zobrazí upřesněné nabídky hypoték s nejlepší možnou úrokovou sazbou. Následně stačí vybrat nejlepší nabídku.

Následně přes zabezpečené šifrované rozhraní nahrajete osobní dokumenty (fotokopie dokladů totožnosti, daňová přiznání atd.). Po doplnění potřebných informací a odeslání podkladů si žádost přebere online hypoteční specialista, který vyřídí všechny potřebné formality přes e-mail a telefon.

Připravenou žádost o hypotéku vám nahraje hypoteční specialista ke kontrole do online hypotečního bankovnictví a následně ji doručí k podpisu ve smluveném termínu kurýr. U některých českých bank je také možné podepsat žádost prostřednictvím SMS zprávy. Tento způsob je velmi rychlý, pohodlný, bezpečný a bez jakéhokoliv papírování.

Po podpisu žádosti o hypotéku jsou veškeré podklady předány bance. Následně jste o výsledku bankovního scoringu informováni SMS zprávou a současně získáte od hypotečního specialisty Hyponamiru.cz seznam dokumentů potřebných ke schválení hypotéky. Veškeré dokument nahrajete do hypotečního bankovnictví a nemusí tedy nikam chodit osobně.

Po schválení hypotéky připraví banka úvěrovou smlouvu k podpisu. Po vyhotovení úvěrové smlouvy vás informuje hypoteční specialista hyponamiru.cz o způsobu, čase a místě podpisu smlouvy. Smlouvu lze podepsat v místě bydliště nebo na nejbližší pobočce banky.

Čerpání hypotéky si vezme na starost hypoteční specialista a informuje vás o okamžiku možného zahájení čerpání hypotéky. Po vyčerpání hypotéky obdržíte SMS zprávu s informací, že byl úvěr úspěšně dočerpán. 

Po vyčerpání celé hypotéky váš vztah s Hyponamiru.cz nekončí. V případě zájmu je k dispozici zcela zdarma služba hlídač hypotéky, která sleduje veškeré důležité termíny a upozorní klienta například na možnost výhodného refinancování.

Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz

V hypoteční kalkulačce Hyponamíru je možné spočítat a porovnat nové hypotéky i refinancování. Tato hypoteční kalkulačka je mimořádně snadná na používání a pomůže vám určit, jaký dům si můžete dovolit při různých vstupních údajích.

Nová hypotéka

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka
Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz – nová hypotéka

V části „Kolik si chci půjčit“ zadejte částku, kterou si chcete půjčit. V části „Kolik dám ze svého“ zadejte výši vlastního kapitálu, kterou zaplatíte ze svého. V kolonce „Chci to splatit za“ nastavíte požadovanou délku hypotéky. V části „Jak moc to spěchá“ nastavíte, jak rychle potřebujete hypotéku získat.

V hypoteční kalkulačce si můžete kliknutím na tlačítko „Ukázat nejlepší hypotéky“ zobrazit srovnání nejlepších hypoték, ze kterých si můžete následně vybrat nejvýhodnější hypotéku.

Refinancování

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka - refinancování
Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz – refinancování

Hyponamíru.cz má také kalkulačku refinancování. V části „Kolik zbývá doplatit“ zadejte částku, kterou musíte ještě doplatit. V části „Kdy mi končí fixace“ zadejte počet zbývajících roků fixace vaši hypotéky. V kolonce „Stávající úrok“ nastavíte vaši stávající úrokovou sazbu. V části „Měsíčně platím“ nastavíte, jak vaši současnou měsíční splátku hypotéky.

V hypoteční kalkulačce si můžete kliknutím na tlačítko „Ukázat nejlepší hypotéky“ zobrazit srovnání nejlepších hypoték, ze kterého si můžete následně vybrat nejvýhodnější refinancování hypotéky.

Nejlepší hypoteční kalkulačka 2023

Základní údaje a kontaktní informace

Službu Hyponamíru.cz provozuje společnost Hypo na míru s.r.o.

 • Hanusova 1411/18
 • 140 00 Praha
 • Česká republika

Kontakt

 • Telefon: +420 800 688 388
 • E-mail: info@hyponamiru.cz

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze sjednání hypotéky od Hyponamíru.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost vyřízení (vše lze vyřídit on-line, do 24 hodin), jednoduchost a výhodné podmínky. Zákazníci si také pochvalují velmi vstřícné a profesionální jednání.

Video recenze Hyponamíru.cz

Hyponamíru.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 3 Průměr: 5]

Doporučené články

Naposledy aktualizováno 29/12/2022 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart