Hyponamíru recenze – Srovnání nejlepších hypoték

Hyponamiru.cz recenze a zkušenosti
9.5
Hyponamíru recenze – Srovnání nejlepších hypoték
Hyponamíru recenze – Srovnání nejlepších hypoték
Rychlé vyřízení online
Nabídka nejnižších úroků
Přehledné hypoteční bankovnictví
Online podpora

Hyponamíru recenze: Hyponamíru.cz je specialistou na hypoteční úvěry, který nabízí rychlé srovnání a sjednání hypoték z pohodlí domova bez nutnosti osobních schůzek. Celé sjednání hypotéky probíhá pouze online. Průměrně lze s touto službou ušetřit přes 70 000 Kč. Nejlepší hypotéku vám pomůže najít tato dobrá hypoteční kalkulačka.

Hyponamíru recenze

9.5Hodnocení
Hyponamíru.cz

Hyponamiru.cz je první český online sjednávač hypoték, který vám pomůže najít nejlepší hypotéku.

Celkové hodnocení
9.5
Klady
 • Rychlé vyřízení online
 • Nabídka nejnižších úroků
 • Přehledné hypoteční bankovnictví
 • Online podpora
Zápory
 • Bez výrazných nedostatků


Hyponamíru.cz představuje revoluční službu v oblasti online sjednávání hypoték v České republice. Jako první český online sjednávač hypoték se vyznačuje unikátním propojením inovativních technologií a bohatých zkušeností hypotečních specialistů. Díky speciálně vyvinuté technologii, Hyponamíru efektivně porovnává více než 25 tisíc kombinací hypotečních úvěrů, aby našlo nejlepší hypotéky na trhu.

Jako fintech startup, Hyponamíru nabízí rychlé a efektivní vyřízení hypoték online, často do 24 hodin. Tato platforma umožňuje zájemcům o úvěr na bydlení snadno a pohodlně srovnávat nabídky hypoték různých bank prostřednictvím online hypotečního bankovnictví, a to bez nutnosti osobních schůzek s bankéři nebo zprostředkovateli.)

S podporou hypotečního specialisty Hyponamíru si můžete vybranou hypotéku snadno sjednat přímo v rámci platformy. Hyponamíru nabízí skvělou hypoteční kalkulačku, pomocí které naleznete nejlepší hypotéku na trhu. Hypoteční kalkulačka vám také pomůže s refinancováním hypotéky.

Hyponamíru.cz je plně regulováno Českou národní bankou a Úřadem pro ochranu osobních údajů, což zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti a důvěryhodnosti služby. Zatímco standardní proces vyřízení hypotéky může trvat až tři měsíce, u Hyponamíru.cz se uzavření hypotéky nejčastěji pohybuje kolem dvou měsíců.

Recenze Hyponamíru.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost vyřízení (vše lze vyřídit on-line, do 24 hodin), jednoduchost, přehledné hypoteční bankovnictví a profesionální podpora hypotečních specialistů. Hyponamíru.cz má dobré hodnocení na stránce Firmy.cz, kde má průměrné hodnocení 5 z 5 hvězdiček.

Hyponamíru.cz doporučujeme každému, kdo hledá nejlepší hypotéku bez zbytečných komplikací.

Hyponamíru.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 3 Průměr: 5]
Hyponamiru.cz recenze a zkušenosti

Typy hypoték

Hyponamíru.cz zvládne vyřídit následující typy hypoték, které jsou dostupné na českém trhu:

Představení Hyponamíru.cz

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Běžně trvá vyřízení hypotéky jeden až tři měsíce, vše záleží na schvalovacím procesu bank. U Hyponamíru.cz trvá uzavření hypotéky nejčastěji okolo 2 měsíců.

Výhody Hyponamíru.cz

Mezi výhody Hyponamíru.cz patří:

 • Rychlé vyřízení online, žádné zbytečné papírování.
 • Nabídka nejnižších úroků
 • Přehledné hypoteční bankovnictví
 • Podpora online hypotečního specialisty

Jak Hyponamíru.cz funguje?

Cesta každého zájemce o hypotéku začíná v hypoteční kalkulačce na stránkách hyponamiru.cz. Na začátku stačí bez jakýchkoliv závazků sdělit základní představu o požadované hypotéce a přidat pár nejnutnějších osobních údajů.

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka
Hypoteční kalkulačka (Zdroj: Hyponamiru.cz)

K vyhledání nabídek hypoték bude potřeba zadat například tyto údaje:

 • hodnotu a typ nemovitosti,
 • výši požadované hypotéky,
 • preferovanou dobu splatnosti,
 • zamýšlený způsob využití úvěru.

Po zadání a odeslání potřebných informací se dostanete přímo do hypotečního bankovnictví, ve kterém se ihned zobrazí aktuální nabídky hypoték jednotlivých bank. Do hypotečního bankovnictví se můžete kdykoliv vrátit přes stránku moje.hyponamiru.cz. Přihlásit se lze buď přes nastavené heslo, nebo jednorázově pomocí odkazu zaslaného na zadaný e-mail.

U každé nabídky jsou vždy uvedeny základní parametry hypotéky jako například:

 • výše úrokové sazby,
 • RPSN,
 • délka fixace,
 • výše měsíční splátky,
 • celková částka zaplacená na úrocích za dobu zvolené fixace,
 • výše jistiny,
 • celková částka zaplacená za hypotéku.
Online hypoteční bankovnictví Hyponamíru.cz

Žádné podstatné informace Hyponamiru.cz neskrývá a uvádí tedy například i poplatky za zpracování hypotéky, čerpání úvěru, vedení úvěrového účtu a také poplatky placené katastru nemovitostí a za odhad nemovitosti. Hypoteční bankovnictví nabízí i užitečnou funkci automatického řazení hypoték (např. podle výše úrokové sazby, doby splatnosti apod.).

K dosažení co nejnižší úrokové sazby je nutná online aktivace osobního účtu v hypotečním bankovnictví. Po úspěšné aktivaci se zobrazí upřesněné nabídky hypoték s nejlepší možnou úrokovou sazbou. Následně stačí vybrat nejlepší nabídku.

Následně přes zabezpečené šifrované rozhraní nahrajete osobní dokumenty (fotokopie dokladů totožnosti, daňová přiznání atd.). Po doplnění potřebných informací a odeslání podkladů si žádost přebere online hypoteční specialista, který vyřídí všechny potřebné formality přes e-mail a telefon.

Připravenou žádost o hypotéku vám nahraje hypoteční specialista ke kontrole do online hypotečního bankovnictví a následně ji doručí k podpisu ve smluveném termínu kurýr. U některých českých bank je také možné podepsat žádost prostřednictvím SMS zprávy. Tento způsob je velmi rychlý, pohodlný, bezpečný a bez jakéhokoliv papírování.

Po podpisu žádosti o hypotéku jsou veškeré podklady předány bance. Následně jste o výsledku bankovního scoringu informováni SMS zprávou a současně získáte od hypotečního specialisty Hyponamiru.cz seznam dokumentů potřebných ke schválení hypotéky. Veškeré dokument nahrajete do hypotečního bankovnictví a nemusí tedy nikam chodit osobně.

Po schválení hypotéky připraví banka úvěrovou smlouvu k podpisu. Po vyhotovení úvěrové smlouvy vás informuje hypoteční specialista hyponamiru.cz o způsobu, čase a místě podpisu smlouvy. Smlouvu lze podepsat v místě bydliště nebo na nejbližší pobočce banky.

Čerpání hypotéky si vezme na starost hypoteční specialista a informuje vás o okamžiku možného zahájení čerpání hypotéky. Po vyčerpání hypotéky obdržíte SMS zprávu s informací, že byl úvěr úspěšně dočerpán. 

Po vyčerpání celé hypotéky váš vztah s Hyponamiru.cz nekončí. V případě zájmu je k dispozici zcela zdarma služba hlídač hypotéky, která sleduje veškeré důležité termíny a upozorní klienta například na možnost výhodného refinancování.

Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz

V hypoteční kalkulačce Hyponamíru je možné spočítat a porovnat nové hypotéky i refinancování. Tato hypoteční kalkulačka je mimořádně snadná na používání a pomůže vám určit, jaký dům si můžete dovolit při různých vstupních údajích.

Nová hypotéka

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka
Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz – nová hypotéka

V části „Kolik si chci půjčit“ zadejte částku, kterou si chcete půjčit. V části „Kolik dám ze svého“ zadejte výši vlastního kapitálu, kterou zaplatíte ze svého. V kolonce „Chci to splatit za“ nastavíte požadovanou délku hypotéky. V části „Jak moc to spěchá“ nastavíte, jak rychle potřebujete hypotéku získat.

V hypoteční kalkulačce si můžete kliknutím na tlačítko „Ukázat nejlepší hypotéky“ zobrazit srovnání nejlepších hypoték, ze kterých si můžete následně vybrat nejvýhodnější hypotéku.

Refinancování

Hyponamiru.cz hypoteční kalkulačka - refinancování
Hypoteční kalkulačka Hyponamíru.cz – refinancování

Hyponamíru.cz má také kalkulačku refinancování. V části „Kolik zbývá doplatit“ zadejte částku, kterou musíte ještě doplatit. V části „Kdy mi končí fixace“ zadejte počet zbývajících roků fixace vaši hypotéky. V kolonce „Stávající úrok“ nastavíte vaši stávající úrokovou sazbu. V části „Měsíčně platím“ nastavíte, jak vaši současnou měsíční splátku hypotéky.

V hypoteční kalkulačce si můžete kliknutím na tlačítko „Ukázat nejlepší hypotéky“ zobrazit srovnání nejlepších hypoték, ze kterého si můžete následně vybrat nejvýhodnější refinancování hypotéky.

Nejlepší hypoteční kalkulačka 2024

Základní údaje a kontaktní informace

Službu Hyponamíru.cz provozuje společnost Hypo na míru s.r.o.

 • Hanusova 1411/18
 • 140 00 Praha
 • Česká republika

Kontakt

 • Telefon: +420 800 688 388
 • E-mail: info@hyponamiru.cz

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze sjednání hypotéky od Hyponamíru.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost vyřízení (vše lze vyřídit on-line, do 24 hodin), jednoduchost a výhodné podmínky. Zákazníci si také pochvalují velmi vstřícné a profesionální jednání.

Video recenze Hyponamíru.cz

Doporučené články

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 31/12/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart